Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo w ogoóle ich wyłącze z prądu, bo już mi starczy płacenia 180 zł za kanały których nie oglądam i płatne rzeczy (paczka MTV) wymieniane na kanały FTA (Stars, TVR, Stopklatka).

Tuner, antena z zezem, Was będę miał za darmo, kartę MTV Unlimited dla klimatów brytyjskich i w to mi graj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, nie rozumiem tego.. co jest tak złożonego w produkcji tematycznych muzycznych MTV, że chcą za to kasę jednocześnie nadając reklamy. Wszystkie teledyski jakie emitują pozyskują za kompletną darmochę, to zwykłe naciąganie ludzi. Kanały muzyczne powinny być FTA za zupełną darmochę i utrzymywać się z tylko z reklam, oto moja definicja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi. Polać mu.

 

Też się zastanawiałem nad podobną rzeczą - dlaczego na kanałach płatnych są reklamy... (podobno płace aby nie było reklam).

No ale cóż - pewnie ktoś mądry napisze że na produkcje i licencje...

...bo nie może napisać że płace za jeszcze-lepszy-system-do-insertowania-reklam ;) ;) ;)

Eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV: Może utrzymywanie archiwum (zapewne idącego w setki terabajtów) dzięki któremu potem ni z tego ni z owego na VH1 Classics czy MTV Rocks leci jakaś perełka w dobrej jakości nie jest takie tanie? ;-). Do tego jednak trochę koncertów i innych relacji sami realizują..

 

W kablówce, którą ma znajomy tematyczne MTV w SD + dwa Comedy Central (razem 7 kanałów) kosztują 5 zł na miesiąc. To ile oni mogą brać od operatora, 1/3 tego netto? ;-). Nie zapominajmy także, że reklam na MTV Music, MTV HD i VH1 Classics nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymanie archiwum? Proszę Cię... za 200.000 zł można kupić archiwum na 30.000 klipów :) To nie są pieniądze które trzeba ściągać od ludzi z całej Europy. Płacisz po prostu za coś co powinno być darmowe i nie znajduje argumentów dlaczego ma być płatne. Jeśli kontent pozyskujesz za darmo a tak jest w ich przypadku no to sorry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a potem to archiwum na 30 tysięcy klipów nie bierze w ogóle prądu, nie zajmuje miejsca, nie padają w nim dyski, jest totalnie bezobsługowe.. :).

 

Content oczywiście darmowy, tylko potem mamy na RBL TV 5 letnie teledyski zgrane w 360p z YT w 15 klatkach na sekunde i dzwiękiem mono. A w MTV Rocks oglądałem niedawno Unplugged Nirvany z 93 roku w jakości jakby było nagrane wczoraj.. Wywiady, newsy, relacje z koncertów, pasma pokazujące ulubione klipy artystów prowadzone przez nich (to wszystko jest w tych kanałach) zapewne też robią za darmo komórkami wolontariuszy, prezenterzy i lektorzy (tak, tacy tam są ;)) też zapewne gratisowi. No i ta darmowa emisja z kilku pozycji satelitarnych w tym HB, Astry 19 i 28,2E..

 

Dyskutujemy trochę na zasadzie, dlaczego wymiana oleju w ASO Mercedsa kosztuje 1000 zł, a u Pana Mirka za rogiem co zrobi to na trawie 150..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chcesz powiedzieć że nagranie koncertu Nirvany w 1993 roku, zapłacenie ludziom, podatków, itd. kosztowało tyle że do dzisiaj za to (między innymi) zbierają pieniądze z całego świata na wszystkich swoich antenach ??? ;)

:P

 

Viacom podpisał intratne kontrakty z operatorami kablowymi na brytyjskie kanały MTV, więc tylko im pozazdrościć :brawo:

Jednak w wynikach oglądalności paczka MTV Dance, Hits i Rocks ma mikroskopijną lub wręcz zerową oglądalność, więc po co i za co tutaj płacić?

 

Na szczęście coraz więcej operatorów przegląda na oczy i wie, że Polacy chcą oglądać polskie kanały i wprowadza do swoich ofert Stars.TV, Power TV i inne, sprofilowane pod Polskę kanały telewizyjne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PowerTV: a to ktoś mierzył w Polsce oglądalność tematycznych MTV? ;-). Bo jeśli chodzi o badania operatorów to takiemu jednemu co już teraz nie istnieje, kiedyś wyszło, że TVN Turbo i TVN Style też są "za drogie".

No ale skoro przy tym jesteśmy to bardzo ciekawi mnie jaką oglądalność ma taki Volksmusik (dawne Deutsche Musik Fernsehen) w Vectrze - tego nawet dla "beki" nie da się oglądać. Dodajmy do tego Belsat, Edusat, Fitness TV, Nautical Channel, Ginx i inne zsypy zawalające kabel.

A to, że typowy Polak lubi Kiepskich i disco polo, to niestety prawda, co zrobić.. Ja mimo to chciałbym mieć w kablówce wybór i trochę więcej kanałów muzycznych niż kopię oferty FTA na satelicie..

 

STARS.TV: Jakość to był jeden z argumentów. Zaczniesz nadawać kilkadziesiąt kanałow na różne rynki, realizować koncerty, rozdawać nagrody muzyczne, filmowe itd itp (te wszystkie shory i teen momsy pominę) to pogadamy czy rzeczywiście można się utrzymać z reklam ;D.

 

Cidik: No i właśnie o to chodzi.. ;). W przypadku Vectry za kanały z muzyka klubową, rockową i aktualnymi hitami dostałem złote przeboje na dwa sposoby (Stars + Vox). Power TV? Mam już TV Disco, Polo TV, ITV itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z jakością Stars.TV w Vectrze? Ktoś może porównać czy jest lepiej czy gorzej w porównaniu z satelitą? Widzę, że nadajecie w miejscu MTV Hits (nie za ten kanał, tylko na parametrach tego kanału) a jak dobrze pamiętam, kanał ten potrafił pikselizować po zmianach z 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PowerTV: a to ktoś mierzył w Polsce oglądalność tematycznych MTV? ;-). Bo jeśli chodzi o badania operatorów to takiemu jednemu co już teraz nie istnieje, kiedyś wyszło, że TVN Turbo i TVN Style też są "za drogie".

No ale skoro przy tym jesteśmy to bardzo ciekawi mnie jaką oglądalność ma taki Volksmusik (dawne Deutsche Musik Fernsehen) w Vectrze - tego nawet dla "beki" nie da się oglądać. Dodajmy do tego Belsat, Edusat, Fitness TV, Nautical Channel, Ginx i inne zsypy zawalające kabel.

A to, że typowy Polak lubi Kiepskich i disco polo, to niestety prawda, co zrobić.. Ja mimo to chciałbym mieć w kablówce wybór i trochę więcej kanałów muzycznych niż kopię oferty FTA na satelicie..

 

STARS.TV: Jakość to był jeden z argumentów. Zaczniesz nadawać kilkadziesiąt kanałow na różne rynki, realizować koncerty, rozdawać nagrody muzyczne, filmowe itd itp (te wszystkie shory i teen momsy pominę) to pogadamy czy rzeczywiście można się utrzymać z reklam ;D.

 

Cidik: No i właśnie o to chodzi.. ;). W przypadku Vectry za kanały z muzyka klubową, rockową i aktualnymi hitami dostałem złote przeboje na dwa sposoby (Stars + Vox). Power TV? Mam już TV Disco, Polo TV, ITV itd..

 

Volksmusic i Deutsche Music Fernsehen to 2 różne kanały, choć bardzo podobne :)

 

Kanał Power TV ma co do zasady grać aktualnie najpopularniejszą muzykę rozrywkową. Jeśli dziś jest trend na disco polo, to nie możemy pomijać tego gatunku. Jeśli jednak za 2 lata rap i hiphop przejdą swój renesans, to znajdą się na naszej antenie i to w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PowerTV: wydaje mi się, że jednak te same: http://www.volksmusik.tv ;-)

 

Co do renesansu disco polo etc. To cóż, zależy jak na to spojrzeć, jakoś w OLISie nie znajdziemy wielu wykonawców, którzy są w kółko katowani w telewizji, jest za to OSTRY, Małach z Rufuzem, Armin van Buuren czy Maria Sadowska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na tę listę. W Polsce sprzedają się tak śmieszne ilości płyt, że nie ma co brac tego pod uwagę. A dla biznesu istotne jest jedynie czy ktoś zmienia kanał czy nie. Polo ma się świetnie i takie są fakty, to że się sprzedało 3.000 płyt Marysi Sadowskiej nie ma tu nic do rzeczy, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...