Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę :)

 

A dlaczego by nie?

Jest coś takiego jak wolność przekazu autora klipów, więc czemu by nie stworzyć pasma z tylko ciekawszymi "teledyskami"? No chyba, że konkurencja (Eska) już to zrobiła (Klipy bez majtek - które i tak część klipów emituje w wersji ocenzurowanej - niezrozumiałe to), a STARS.TV nie chce kroczyć czyimiś śladami :)

 

A tak przy okazji,czy można wiedzieć, dlaczego parę dni temu po godz. 0.00 "Chałupy welcome to" Wodeckiego tak bestialsko :) zostały ocenzurowane? Przecież czas emisji był po północy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przytoczę teraz dokładnie konkretnego artysty, ale zdarzało się zobaczyć w STARS.TV "ciekawy" teledysk z oznaczeniem "12". Nie może być tak, że ze względu (jak to zrozumiałem) "technologię" oznaczenia wiekowego, kasowane są z emisji wszystkie niecenzuralne teledyski. To tak, jakby zakazać emitowania klipów w formacie 4:3 (stara technologia), bo stacja nadaje w 16:9.

 

Co do klipów bez majtek - to nazwa jest bardziej chwytliwa niż sam ich ten kontent.

 

Moim zadaniem było zwrócenie uwagi na pomijane teledyski (były, są i przecież nadal będą powstawać). To klip jest najważniejszy a nie nazwa pasma, które mogło by brzmieć BEST FREE :)

Z góry przepraszam za dosłowność i bezpośredniość ... i niejaką roszczeniowość. To nie był mój zamysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to żadna atrakcja, inni już to robią. Dla mnie ważniejsze jest audio niż obrazek bo prawda jest taka, że w tv muzycznej chociaż to telewizja to audio gra pierwsze skrzypce. Jak muza nie pasuje to najlepszy teledysk nie odciągnie od sięgnięcia po pilota i zmiany stacji. Czyli muzyka a później video, tak działam. I co ważniejsze, w małej stacji, przy małym zasięgu robienie takich bardzo specjalnych rzeczy nie ma sensu, ciężko kogoś trafić a stracić bardzo łatwo. Przy małym zasięgu to się po prostu nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...