Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi by bardzo się przydały nazwy albumów w belkach, bo jedynie Viacom to robi, a wy też tym moglibyście się wyróżniać :)

 

 

A propos nowej ramówki, to jest dość pewne, że przyciągniecie mnie BEST PARTY 90's, chociaż lepiej brzmiałoby BEST 90's PARTY, tak samo z BEST CHART PARTY, które nazywałoby się BEST PARTY CHART :) Mam nadzieję, że znajdę duuużo klipów eurodance i nie tylko, bo potrzebuję je do sklejki na VHS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może teraz kolej na moją wypowiedź odnośnie STARS.TV i nie tylko. Jako, że już zaczynam łysieć (powoli co prawda, ale jednak...) i wychowywałem się na dawnym MTV Europe (początki lat 90-tych), i później śledząc inne stacje muzyczne (już dziś większość nie istnieje, w tym także polski genialny kanał MTV Classic), jestem bardzo wymagającym widzem jeśli chodzi o stacje muzyczne.

Przyznam się szczerze z ręką na sercu, że STARS.TV oglądam od czasu do czasu i tylko i wyłącznie bloki z polskimi teledyskami - zazdroszczę polskiej kolekcji, zwłaszcza tej ze starymi klipami z lat 80-tych i 90-tych. Nie ukrywam, że przydałaby mi się owa kolekcja tzw. "czystych PL klipów" w moim archiwum.

Pozostałych bloków muzycznych nie oglądam z kilku powodów - pierwszy to taki, iż STARS.TV jeśli chodzi o zagraniczne klipy, to puszcza głównie te, które odniosły większy bądź mniejszy sukces, z naciskiem na większy - i dlatego nie oglądam tych pasm, bo zwyczajnie znam na pamięć te klipy i krótko mówiąc, jestem nimi już znudzony - tak jak znudzony jestem przewidywalnym VH1 Classic European.

Drugi powód, to taki, że mam większość klipów w swojej kolekcji, do której często zaglądam, a jest nie chwaląc się - bardzo bogata - przeróżny zbiór klipów "czystych", w tym z wydań DVD, z MixMash, z Promo Only, unikatowych z Telegenics, z ETV, ze Screenplay i przeogromny zbiór klipów z różnych kanałów, począwszy od dawnego MTV Europe, skończywszy na VH1 Classic czy też na MTV Classic - także mam klipy pod ręką, czego dusza zapragnie. ;-)

Ogólnie chwała za to, że STARS.TV istnieje na polskim rynku, bo jak wiadomo, nie jest owy rynek wybredny - zapotrzebowanie głównie na Disco Polo i na wszelkiego rodzaju "rąbankę", bądź na niskich lotów Pop. I cieszę się, że STARS.TV ma się dobrze, bo pomimo, iż często bywa przewidywalny w tym, co puści, to puszcza wiele klasyki, której wcześniej na próżno było szukać w polskich kanałach. Trzymam kciuki i życzę wysokich wyników oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV - potrzebuję Was chociażby dla polskich teledysków, których w ostatnimi czasy jest na antenie naprawdę sporo i to takich, które mnie bardzo interesują - lata 80-te i 90-te, czyli te, które kiedyś TVP w blokach muzycznych pokazywała, a później MTV Classic Polska. Potrzebuję Was! ;-)

Jesteście alternatywą na ten cały muzyczny szmir, który atakuje polską widownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanałów muzycznych jest jak psów, ale mam wrażenie, że odbiorcy coraz częściej poszukują czegoś więcej niż tylko 30 utworów na krzyż zapętlonych przez 24/7 :D Dlatego jak uda się z zasięgiem, to myślę, że STARS ma wielkie szanse. Mega życzę powodzenia, i wytrwałości chyba też, bo się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś niesamowitego! Przeczytałem przed chwilą, że UPC włączyła dziś do swojej oferty VOX Music TV. Ten promujący disco polo kanał jest dostępny od pakietu Select (czyli dla wszystkich), natomiast najlepszy kanał muzyczny STARS.TV jest dostępny dopiero od pakietu Max (czyli dla części abonentów). Kto tą kablówką zarządza? Chyba fani kiczu i disco polo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny na czołowych miejscach TOP znalazły się teledyski zespołów rockowych, co tylko potwierdza, że zainteresowanie tą muzyką jest nadal duże, chociaż wyniki oglądalności tego nie pokazują.

Czy po TOP 100 Love Hits są już ustalone kolejne TOP? Jeżeli nie, to mam kilka propozycji.

TOP 100 Artists - 100 najlepszych wykonawców.

TOP 100 Woman Song - najlepszy kobiecy głos.

TOP Rock 80'S

TOP Party 80'S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TOPach rządzą numery rockowe ale to niczego nie zmienia. Tych mega topowych i rockowych numerów które poszły w naród jest TROCHĘ. W okazjonalnym topie rządzą, na jakiekolwiek stałe i regularne pasma jest ich niewystarczająco. A rock trochę mniej topowy już się nie broni kompletnie, niestety. Jaki TOP będzie w marcu - jeszcze nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...