Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie czasem mam ochotę Cię udusić, na czas ferii które zaraz zaczynasz dostajesz od dyrekcji zadanie domowe: nauczyć się czytać ze zrozumieniem!!!!! :) Masz tam w ramówce 3 dni lutego i już wiesz, że nie będzie w lutym jakiegoś pasma.. no brawo, faktycznie BEST OF THE YEAR do 4 lutego nie będzie. Ale może 5 lutego się uda??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie - mam nadzieje, że młócenie nie ograniczy się do klipów, które posiadacie już od dawna a pojawią się " premiery " :D Nie wiem, czy takie eksperymenty z ciągłą zmianą pasma są dobre. Ja na przykład jak przyzwyczaiłem się do pasma BEST 00 o 22 i jak szef przerzucił na godzinę 13 od poniedziałku do piątku to bez żadnych szans na oglądanie. Chyba, że będę miał L4 :D

 

Życzę jednak powodzenia i sukcesów w oglądalności w nowych godzinach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawco15, oczywiście można nie robić nic, niech sobie gra i co tam, że nie ma widza :) Jednak wolę coś robić, najważniejsza robota dla mnie na chwilę obecną to szukać widza w 16-49. Bo co z tego, że emeryci (z całym dla nich szacunkiem) oglądają lub słuchają sobie BEST PARTY w obecnej formie? Świetnie, ale ja mam z tego dokładnie zero bo za widza 49+ nikt nie chce płacić. Więc trzeba poszukiwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS. Nie chodziło mi o nic nie robienie, jeśli tak to odebrałeś - przepraszam :) Poszukiwanie widza, słuchacza jest trudne, to fakt, jakiś czas temu miałem okazje dostrzec jak bardzo. Cieszę się, że są zmiany, nowe pasma itd. Ale powiedz mi w takim razie, jak chcesz trafić na widza 16-49 o godzinie 13 przy paśmie BEST 00's (ciągle się czepiam tego - wiem :D ) jak większość publiczności jest w pracy, szkole, na wyjazdach i innych ? A pasmo jednak przyniosło trochę widowni, skoro zostało wrzucone na 13:00 i nie wyszliście na tym na minus ? Jeśli nie, gratuluje i zamykam temat.

Wiem po sobie, włączam STARS.TV dopiero po 18-19 godzinie i to przez neta gdzie potrafi ściąć z 15 razy w ciągu godziny na amen, bo inni domownicy oglądają jakieś Policjantów i Policjantki :D Sory, taki mamy klimat i internet w CP ... więc w ostateczności wyłączam bo nie chcę się denerwować.

A co do pasma BEST PARTY 90 o 18:00 ...

Trzaśnij jeszcze po tym godzinną dawkę BEST 00's o 19:00 i nie uwierzę że nie będziesz miał widowni :)

 

Życzę powodzenia.

Jak będę się rozliczać z PIT-u daj konto, wrzucę jeden procent na poczet rozwoju świetnej i jedynej normalnej muzycznej telewizji !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawco15, z BEST PARTY 90's zaszalejemy na podmiankę z obecnym BEST PARTY w tych samych godzinach czyli 18 - 20 :) A o 20:00 powraca normalne wydanie BEST DECISION w którym zmienimy trochę zasady zamawiania, będzie bardziej na bieżąco a nie na miesiąc do przodu :)

 

A co do BEST 00's o 13:00 :) Ja wiem, że większość ludzi jest w pracy w ciągu dnia.. ale gdyby tylko tak myśleć to powiedzmy od 10 do 17 powinienem wystawić pasy łowickie bo nikogo nie ma? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Stars Tv .Myślałeś może na odświeżeniem napisów albo loga jak to robią inne stacje . Mnie bardzo się podobało ,jak mtv miało na początku swojego istnienia ,czyli napis na dole ekranu a na górze małe logo danego programu np. greatest hits ,albo 3from1-takie małe moje wspomnienia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za tym, żeby zrobić coś z belkami, albo chociaż dodać czarne krawędzie tych białych liter, ponieważ czasami między belką a tekstem nie ma żadnego kontrastu i tytuł jest nieczytelny, szczególnie wtedy gdy teledysk ma dużo światła, bądź ogólnie jest jaśniejszy. Taka mała sugestia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...