Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pincet, ja zagłosowałem na wszystkich możliwych na Stars.TV, chociaż ten ostatni punkt to marzenie, które może spełni się za parę lat

 

7) Najlepszy kanał muzyczny - Stars.TV

9) Najlepszy kanał HD - Stars.TV HD

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Stars.TV HD w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agyz, wiesz czemu to nie jest możliwe? Chodzi o kasę. Nie da się wystawić małej stacji muzycznej FTA z zasięgiem technicznym 30% na sat w HD. W życiu nie da się na reklamach na to zarobić. Musiałbym się zakodować i brać kasę od gniazdka. A dziś już żaden operator nie chce płacić za kanał muzyczny, czy on w SD czy w HD. Nie i już. Dlatego też to się nie może zrealizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Szukaliśmy fachowca specjalisty i Rafał kimś takim jest, programowanie muzyki, badania, głowa pełna pomysłów i czucie tego biznesu. Świetnie mi się z Rafałem pracowało, nie ukrywam, że ubolewam nad smutnym faktem, że już nam się razem nie pracuje. Ale takie życie, Rafał dostał propozycję postawienia KPM na nogi, podjął się tego wyzwania i jak widać po wynikach z pełnym sukcesem

Dzięki za wyjaśnienie.

 

1) Nie Rafał Frejer tylko Rafał Freyer!

Informację o nazwisku tego pana powziąłem ze strony internetowej radia należącego do Agory. Tam było napisane przez literkę "j".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się popsuło. Poleciał teledysk Wham!, potem początek Queen ucięty, dżingiel, następnie dżingiel reklamowy i kilkanaście sekund zatrzymanego obrazu, potem reklamy z logiem i nazwą pasma. Po bloku reklamowym poszedł Queen przez chwilę bez loga i nazwy pasma i brak było belki NEXT. Oby to nie zapowiadało usterek na święta jak przed rokiem.

 

PS. Belki NEXT brak w kolejnym klipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usterki uwielbiają ten czas... natomiast ten problem o którym piszesz (i nie musisz mi tak dokładnie tego opisywać bo ja zawsze wszystko widzę!!!) :) to na szczęście jedynie źle przekodowany plik. Jak wiesz karaoke robimy z tygodnia na tydzień, trzeba dokleić i dopasować teksty, ponownie przekodować i wgrać na emisję. Problem z kodowaniem wystąpił. Ale za drugim razem poszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisuje to dokładnie bo zawsze może wyskoczyć taka usterka o której dyrektor nie wie i akurat nie siedział przed oglądając STARSA tylko konkurencję, a osoba siedząca przy emisji mogła wyjść do wc. :D

 

Już wszystko wróciło do normy. ;) Kawałki świąteczne bardzo fajne, ale czekam na jutro i świąteczne BEST CHART. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiałem jak to się udało wszystko zmieścić bo przed rokiem było 30 pozycji i trwało to też ok 3 godzin. Heh, STARS będzie więc bezkonkurencyjny z taką ilością reklam. Alternatywą będzie tylko Kevin na Polsacie, a tam bloki reklamowe trwają wieki... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...