Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj STARS. dawno się nie udzielałem na forum ale odkąd 2 razy trafiłem na pasmo BEST OF THE YEAR z rocznikami '92 i '93 to aż normalnie piałem z zachwytu przez tydzień :) i nagrałem sobie '93. to leci jakoś po kolei? kiedy można się teraz spodziewać roczników '94 i '95? jeszcze bardzo bym chciał zobaczyć '90 i '91 :) jest jakaś szansa? pasmo rewelacja! a dobór teledysków palce lizać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ronnie84, dzięki znajomości ze starych czasów z Jurkiem i jego ludźmi mogę czasem coś woodstockowego pozyskać a ta wersja live ma w sobie moc, podoba mi się :)

 

Lotus, leci od sasa do lasa, roczniki się powtarzają co jakiś czas (z innymi numerami) więc poluj po prostu. Od stycznia w czwartki o 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapytaj POWER TV czy może grać teledysk do Jesteś Szalona? Nie może, numery z Green Star są na wyłączność w POLO...

:o chyba żartujesz ... (nie no, wiem że nie żartujesz). To takie rzeczy jeszcze w Polsce możliwe? :censored:

 

Btw. nie miałem kiedy pisać, ale skoro już pisze to gratuluje BEST KARAOKE. Ino mam 3 awersje w tej kwestii...

1. Napisy są za późno - zwłaszcza jak trzeba szybko śpiewać to jest kicha - bo trzeba zacząć od 2-3 wyrazu - pierwszego nie zdążysz przeczytać ;p

2. Skoro to karaoke to śpiew bym wyciszył całkiem lub troche (no ja wiem, mamy tyle wersji instrumentalnych że HOHO i WIĘCEJ... no ale może niektóre by się dało pohatać i poobcinać częstotliwości lub chociaż troche wyciszyć centrum zostawiając boki czyli "odwrotna acapella" w sofcie typu audition etc).

3. Moja pani mówi że masz to zlikwidować w-try-mi-ga bo ona dłużej nie ździerży jak daje koncert z bajlando ... ;d no ale ona pewnie zazdrości mi talentu ;p

5. Korzystając z Forum nie można:

 

i. Zamieszczać treści wulgarnych, obscenicznych, obraźliwych (również w postaci skrótów), naruszać dóbr osobistych, obrażać uczuć religijnych, ośmieszać innych osób, naruszać zasad współżycia społecznego ani dobrych obyczajów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peteorwnys, od poniedziałku.

 

Draco_san, no zawsze przy akcji grania przez godzinę jednego artysty są plusy i minusy. Ty wyłączysz bo to nie ten artysta a ktoś inny specjalnie się włączy bo to ten artysta. Wskaźnikiem musi być to czy więcej się wyłączyło czy włączyło. Ale ponieważ teraz generalnie STARS wpadł w czarną telemetryczną dziurę więc nie mam do czego tego odnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, przecież to nie jest do śpiewania, to ma realizować ustawę. Chociaż faktycznie ostatnio realizacja ustawy notuje coraz lepszą oglądalność :)Porozmyślam nad zgłaszaną kwestią :)

Wcale mnie to nie dziwi, bo czegoś takiego do tej pory nie było (chyba) dotąd w polskich kanałach muzycznych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Nie Rafał Frejer tylko Rafał Freyer!

 

2) Pierwsze słyszę aby kiedykolwiek STARS groziło najgorsze :)

 

3) Szukaliśmy fachowca specjalisty i Rafał kimś takim jest, programowanie muzyki, badania, głowa pełna pomysłów i czucie tego biznesu. Świetnie mi się z Rafałem pracowało, nie ukrywam, że ubolewam nad smutnym faktem, że już nam się razem nie pracuje. Ale takie życie, Rafał dostał propozycję postawienia KPM na nogi, podjął się tego wyzwania i jak widać po wynikach z pełnym sukcesem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...