Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no jeszcze moje nazwy pasma zgapiają. Musze je zastrzegać jakoś. :D Więc to będzie tak, że od 18:00 BEST POLISH, 19:00 BEST DECISION LIVE MARATHON (obstawiam, że do 22:00) i potem BEST DECISION? Z chęcią bym się źle poczuł, ale niestety jestem bardzo potrzebną osobą w swojej firmie więc nie mogę. ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już BEST POLISH wybierane przez widzów? Nie no załamka. :P Jak do 23:00 to na trochę więcej niż ostatnią godzinę jestem w stanie się załapać. :)

 

Biedna osoba która zamiast lenić się na swojej dnióweczcę w STARSIE będzie musiała układać na żywca playlistę przez tyle godzin. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy! Dla pierwszego mam czapkę :) Prześlij na priv namiary do wysyłki :)

 

Miałem z rana życzenia składać. Na szczęście czapeczkę mam. Koszulki bym żałował. :lol2: Oczywiście wszystkiego najlepszego od najwierniejszego widza. ;) 100 lat! :lol2: Dziwnie tak bez nazwy pasma, ale na szczęście to tylko dzisiaj.

 

Tak w ogóle widziałem wczoraj w BEST POLISH "Chałupy Welcome to" i ta cenzura przezabawnie wygląda. :lol: Myślę, że to trochę przesadzone. Pewnie i tak gracie to głównie w nocy, a sama TVP potrafi pokazać teledysk bez cenzury gdzieś w archiwalnych programach czy "Wideotekach Dorosłego Człowieka" i to w dzień. :P Pomijam już fakt, że średnio ta piosenka pasuje do STARSA, ale rozumiem, że to taka ciekawostka muzyczna jak w przypadku Boltera. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Stars.Tv ! :D

W ciągu tych szybko mijających 2 lat, pokazaliście prawdziwą stacje muzyczną, którą ciągle pnie się ku górze. Oddaliście Nam, telewidzom, nie tylko migające na ekranie teledyski, ale serca całej obsługi STARS TV z rytmem lat 60 , 70 , 80 , 90, 2000+ które biję co raz szybciej, aktualizuje teledyski i ma wiele pomysłów, które są dobre. Życzę całej obsłudze STARS.TV wszystkiego co najlepsze, zdrówka, bo bez niego nasz STARS.TV zniknie, a tego nikt nie chce :D , większej widowni, większego zasięgu, dochodów do utrzymania się stacji i rozwoju.

STARS.TV ! GRAJ NAM 100 lat i więcej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...