Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę z okazji drugich urodzin Stars TV aby stacja nadal tworzyła fajną playlistę ze znanymi przebojami sprzed lat bo to co pokazuje Stars TV to arcydzieło muzyki rozrywkowej które pamięta się latami i o Stars TV będą mówiły wszystkie pokolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV powiedz taką rzecz, czy jeśli włączę w sieci Azart (kilkadziesiąt bloków) kanał Stars TV to też konieczna jest umowa licencja? Do tej pory przekazywane są tylko 3muxy naziemne, ale chciałbym uruchomić kolejny mux dvb-s2 do dvb - t m.in. z twoim kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nasz największy problem, zasięg. Takie Muzo po 2 tygodniach nadawania ma większy zasięg niż ja po 2 latach... no ale taka jest cena bycia mini nadawcą, niezwiązanym z żadnym koncernem medialnym. Walczymy, kablóweczka do kablóweczki, jakiś lokalny mux czy coś i może jeszcze kilka % uzbieramy :) Bo na listę CP nie liczyłem i nie liczę.

 

kfm877, a włączaj sobie :) Jesteśmy za darmochę no nie.. tylko daj znać naszej dystrybucji to dostaniesz umowę do podpisania i będziesz w pełni legalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety
Bo na listę CP nie liczyłem i nie liczę.

Na dekoderach CP jednak kanał wyszukuje się automatycznie. U mnie na przykład znajduje się na pozycji 1003. Jest to tuż obok kanału 999 (Strefa Abonenta), więc bardzo łatwo na niego trafić. Osoby, które nawet nie wiedzą o istnieniu kanału muzycznego STARS TV, szybciej ten kanał znajdą na pozycji np. 1003, niż byłby powiedzmy na pozycji sto którejś tam.

Ale to jest tylko moje zdanie, ja się na tym nie znam. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak na to patrzeć - jeśli ktoś zagląda na Strefę Abonenta to znajdzie kanał - mi także się wydaje, że jeśli kanał byłby gdzie upchnięty na 180-którejś pozycji między muzycznymi to i tak by to niewiele pomogło . Jak widać nawet dobre spamowanie kanału DPM z disco polo nie za bardzo mu pomaga...

 

Podstawą, po wynikach kanałów staje się ten wyśmiewany niegdyś zasięg naziemny, uważany że jest to zupełnie nieatrakcyjna Widownia dla kanałów - jak widać eksperci nie mieli racji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któraś z tych piosenek pojawi się w Best Now:

- Margaret- Start a Fire (teledysk Margaret, nie Polsatu ;) ),

- Coldplay- True Love,

- Jessie Ware- Say You Love Me,

- Indila- S.O.S ?

 

PS: Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin najlepszej stacji muzycznej w kraju :) .

PS2: Od której godziny będzie można zamawiać do Best Decision Live?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...