Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co, dokładamy do BEST NOW? Proszę bardzo, proponujcie tytuły a dyrektor będzie mówił fajne, kosz, fajne, kosz :)

 

 

A proszę bardzo:

 

Young Summer - "Taken" :arrow:

Richard Marx - "Whatever We Started" :arrow:

Morten Harket "Brother" :arrow:

Years & Years - "Take Shelter" :arrow:

Jessie Ware - "Say You Love Me" :arrow:

Foxes - "Glorious" :arrow:

Mela Koteluk - "Fastrygi" :arrow:

The Pierces - "Creation" :arrow:

Lana Del Rey - "Ultraviolence" :arrow:

Jack White - "Would You Fight For My Love?" :arrow:

Lykke Li - "Gunshot" :arrow:

Kyla La Grange - "The Knife" :arrow:

Annie Lennox - "I Put A Spell On You" :arrow:

Mando Diao - "Sweet Wet Dreams" :arrow:

XXANAXX - "Story" :arrow:

Troye Sivan - "Happy Little Pill" :arrow:

Russian Red - "John Michael" :arrow:

Paloma Faith - "Trouble With My Baby" :arrow:

Sinead O'Connor - "Take Me To Church" :arrow:

BANKS - "Beggin For Thread" :arrow:

Kimbra - Miracle" :arrow:

Foster The People - "Best Friend" :arrow:

 

 

P.S.: Mam jednak nadzieje, że nowego Donatana nie będziecie grać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, uzupełnię sobie post @Bloo411 :P Nasze wspólne siły z pewnością sprawią, że oglądalność pasma spadnie do zera :lol2: Albo nawet wartości ujemnych :lol2:

 

Chrissie Hynde ft. Neil Young - Down The Wrong Way (ewentualnie to ma bardziej przebojowy charakter:
- You Or No One)

ZAZ - Paris sera toujours Paris (byłem w Paryżu raz, całowałem się nawet na szczycie wieży Eiffla :D Paryż jest spoko, wszystkie dziewczyny są tam jak ZAZ i są bardzo namiętne :D )

Tori Amos ft. Tash - Promise

Robert Plant - Rainbow

Gaba Kulka - Wielkie wrażenie

Janek Samołyk - Złe czasy

Holly Johnson - In and Out of Love

Midge Ure - Become (to jest teledysk, tylko taki bardzo, bardzo budżetowy :P )

Snowbird - All Wishes Are Ghosts (no dobra, może to nie jest takie nowe, ale nikt się nie skroi :P )

Royal Blood - Figure it Out

http://www.youtube.com/watch?v=aPN2gryVC7c Love Kings - Hollywood (to jest wręcz niezbędne! :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita, bardzo fajne nuty zaproponowałeś. Naprawdę bardzo fajnie się tego słucha. Ja od siebie jeszcze zaproponuję do Best Now ---> Kaleida - "Think" :arrow:http://youtu.be/HkhSZyYmpO4 . Jestem ciekawy, czy dyrektor Stars.tv przesłuchać choć nasze zaproponowane nuty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita, bardzo fajne nuty zaproponowałeś. Naprawdę bardzo fajnie się tego słucha. Ja od siebie jeszcze zaproponuję do Best Now ---> Kaleida - "Think" :arrow:http://youtu.be/HkhSZyYmpO4 . Jestem ciekawy, czy dyrektor Stars.tv przesłuchać choć nasze zaproponowane nuty?

Z wzajemnością ;) Dlatego napisałem, że w uzupełnieniu do Twojego, bo w zasadzie się mi kilka pomysłów pokrywało ;) Przy okazji zauważyłem, że niestety do części tego, co bym chętnie podrzucił już nawet nie robią teledysków, wychodzą z założenia, że szkoda czasu, jeśli w TV nie zagrają, a w sieci zaginie w morzu klipów. No ale choć muzyka (IMHO) fajna, to jednak nie są to przeboje w sensie pasowania do STARS.TV, tj. są rzeczy od nich popularniejsze :/ No szkoda :/ Na szczęście STARS.TV wybiera z tego co popularne to, co najlepsze, a badziew odrzuca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS, a w jakim przedziale wiekowym, jeśli można wiedzieć? Niebawem pojawi się teledysk do Steal My Girl (One Direction) :lol: .

 

Kamil Bednarek z poprzednich propozycji myślę, że będzie w sam raz (i do tego polskie). Nowy Maroon 5 (

) na pewno wejdzie- już widzę błysk w oku dyrektora ;) . Dziewczyny lubią Ryana Teddera? Może https://www.youtube.com/watch?v=z0rxydSolwU?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV MUZYCZNE, WRZESIEŃ 2014, Nielsen Audience Measurement.

 

AMR, GRUPA 4+

 

POLO TV - 38.289

ESKA TV - 32.537

4FUN TV - 10.797

DISCO POLO MUSIC - 6.634

ITV - 5.982

STARS.TV - 4.048

KINO POLSKA MUZYKA - 3.584

TV DISCO - 2.694

MJUZIK TV - 2.368

VOX MUSIC TV - 1.919

VH1 POLSKA - 1.854

POWER TV - 1.615

MUZO.TV - 145 / (AMR W DNIACH 26.09-30.09) 870

 

 

AMR, GRUPA 16-49

 

POLO TV - 22.840

ESKA TV - 21.854

4FUN TV - 7.422

DISCO POLO MUSIC - 4.264

ITV - 4.008

STARS.TV - 2.824

KINO POLSKA MUZYKA - 2.645

TV DISCO - 1.647

MJUZIK TV - 1.572

POWER TV - 1.443

VH1 POLSKA - 1.434

VOX MUSIC TV - 1.371

MUZO.TV - 101 / (AMR W DNIACH 26.09-30.09) 609

 

Generalnie wrzesień był mocno przeciętny dla stacji muzycznych, z rzeczy zaskakujących - bardzo średni start MUZO.TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Stars, co ten gniot ITV robi przed Wami w obu grupach? :? Wyprzedzać mi ich i to jak najszybciej :P

Dziwię się, że jest tak wysoko w tabeli, przecież ten kanał wygląda gorzej niż VHS.. Z pewnością najgorszy technicznie kanał discopolowy..

 

PS. 1000 post :mrgreen: Mój mały jubileusz na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ITV ma 62% zasięgu technicznego, dokładnie dwa razy więcej niż ja. Gdyby wrócili na listę nc+ to by mieli najwyższy zasięg po kanałach dvb-t, więc z czym do ludzi jak się pytam? :)

 

p.s.

Polsat nie jest zainteresowany dodaniem na listę ani TV Disco, ani Mjuzik ani STARS, kiedy to wreszcie zrozumiecie? :) I nie jest to kwestia sypania kasą, nie bo nie i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...