Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie spać spokojnie a jednocześnie czuć się wyróżnieni, że zostaliście zauważeni

Bisiorek w wywiadzie dla wm.pl o kanale Muzo.tv

Na antenie będzie więcej tych nowych czy starszych klipów?

 

Postaramy się to zrównoważyć. Nie chcemy być konkurencją dla Stars.tv czy dla stacji z tylko nowymi teledyskami. Chcemy znaleźć swoją ścieżkę.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ma ... iad/page:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyka = STARS.TV, cieszę się, że zaczynamy być tak postrzegani na rynku, tak po prostu... chcesz staroci odpal STARS.TV :) Jest dobrze. Po 2 godzinach oglądania Muzo już wiem, że kolega Dyrektor Bisiorek nie tylko mówi, że nie chce być konkurencją dla nas ale faktycznie nią nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie wszystkich STARS-owiczów ! Wreszcie odzyskałem hasło do konta i mogę coś na klikać :) Przede wszystkim słowa podziękowania, że jesteście z Nami już nie mały kawałek czasu. Na tle innych stacji muzycznych - brakuje mi słów aby opisać jacy jesteście dobrzy. Ale wrócę do początku, brak ograniczenia wiekowego, reklam, koncesja czeska = mała widownia i ciężkie początki, zresztą jak dla każdej stacji FTA bez wsparcia platform o oficjalne miejsce na liście kanałów, ale świetny start kanału i już pierwsza widownia zapewniona :) To tak w wielkim skrócie. Jestem młodym człowiekiem, 20 lat to za mało ( można by powiedzieć ) aby wypowiadać się na temat muzyki, ale gdy wychowywałem się przy muzyce z lat 80 i 90 eurodance, eurodisco, italodisco, kanał dla mnie jest złotem. Bezdyskusyjnie - dawne MTV, VH-1 czy TMF lub VIVA. Zadbaliście o potrzeby widza na polskim ( i nie tylko ) rynku w sposób mistrzowski ! Gratulacje ! Nie przeszkadzają mi reklamy, ograniczenia wiekowe - sory , taki mamy klimat w Polsce, nie wnikajmy za głęboko w to :D Cieszmy się, że powstało coś dla ludzi, nie dla pustych nastolatek jak z 4FUN.TV, gdzie też pamiętam jak zaczynała stacja i była naprawdę dobra : Groove Coverage, Kalwi & Remi, Alchemist Project i wszyscy inni z tego przedziału muzyki i lat. Nie umarłbym jakby na STARS.TV się pojawiło to :)

Mógłbym tak pisać w nieskończoność. Ale po co spamować ? Wystarczy, że na koniec jeszcze raz podziękuje za to, że tak po prostu jesteście z Nami - widzami, macie kontakt, staracie się realizować prośby Waszych fanów i nie uciekacie do " nowości " od których głowa boli.... Pozdrawiam, młody widz Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, rocznik 94 :D. Ogólnie wina Szwagra Michała, że lubię te klimaty :) To on miał pierwszy talerz i MTV, posiada sporą kolekcje kaset i CD z utworami itd. i także ogląda STARS.TV :) Często szukamy tytułów z tamtych lat na YouTube, ale wiele ostatnio podpowiedział na STARS.TV za co dziękujemy. Ogólnie, trochę zajmuje się muzyką, prowadzę dyskoteki dla 30+ właśnie w tych klimatach, wiadomo, nowości też wpadną, ale tylko dobre. Gram na klawiszach, pracuje na programie FL Studio, ogólnie kocham muzykę, przenosi mnie w inny świat.

Dobra, za dużo o mnie, a nie na temat STARS.TV :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, rocznik 94 :D. Ogólnie wina Szwagra Michała, że lubię te klimaty :) To on miał pierwszy talerz i MTV, posiada sporą kolekcje kaset i CD z utworami itd. i także ogląda STARS.TV :) Często szukamy tytułów z tamtych lat na YouTube, ale wiele ostatnio podpowiedział na STARS.TV za co dziękujemy. Ogólnie, trochę zajmuje się muzyką, prowadzę dyskoteki dla 30+ właśnie w tych klimatach, wiadomo, nowości też wpadną, ale tylko dobre. Gram na klawiszach, pracuje na programie FL Studio, ogólnie kocham muzykę, przenosi mnie w inny świat.

Dobra, za dużo o mnie, a nie na temat STARS.TV :D

,pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu moich znajomych w wieku 20-30 lat gustuje w Stars TV, więc jeśli wydaje Ci się, że robisz telewizję dla starych pryków to się mylisz :)

 

Mam 26 lat i od ponad 10 interesuje się muzyką lat 60-90,2000+. A zaczęło się od Radia Złote Przeboje, które jeszcze 10 lat temu było prawdziwym skarbem + perełki dawnego VOX FM Marka Sierockiego no i Gorączka Sobotniej Nocy Fabiańskiego z klasyką taneczną lat 70. i 80.

Były zeszyty, spisywanie utworów zapowiadanych przez DJów - dziś bogaty katalog prawie 7000 utworów ( + jakieś 500 z klasyki disco polo)

 

I choć wydawało się że mam w spisie to co najciekawsze z lat 80. i 90. to wciąż odkrywa się coś nowego - ot niedawno VOX FM zagrał instrumentalny kawałek KENNY G/Havana z 1997 roku - dla mnie świetny, choc do tej pory wogóle nie grany.

Może zagracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stars.tv dzisiaj pojawił Wam się konkurent w postaci Muzo.tv. Grają nowości, których u Was na próżno szukać, jak np. kawałki Meli Koteluk, Foxes i inni z trochę wyższej półki niż np. Rihanna czy Katy Perry. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Muzo.tv są taką telewizyjną wersją radiowej Trójki. Stars.tv uwielbiam Was za klasykę, ale za nowości, no niestety macie minusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że się pojawiło Muzo. Oglądam od rana, bo muszę. Ale kilka razy miałem już ochotę przełączyć :) STARS.TV to klasyka, utwory do 2000 roku produkcji stanowią 87% playlisty. Kolejne 7% to utwory od 2000 roku do 2010. Daje to 94% emisji. Jak widzisz, utwory najnowsze nie są moim oczkiem w głowie i nigdy nie będą, z nowych biorę tylko to co lubię, ot przywilej dyrektora i generalnych założeń programowych :) Nowymi numerami niech zajmują się inni z większym lub mniejszym powodzeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...