Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze to ująłeś akoss22 - wątek obrasta w pajęczynę. Nawet przedstawiciel stacji przestał się tutaj pojawiać i woli zamieszczać swoje wpisy w wątku o STARS.TV (można odnieść wrażenie, że Power TV wypełniona po brzegi muzyką disco polo, to dla nich oczko w głowie). Raczej nikt nie wykupuje tego kanału, bo i po co? Zawartość programowa bardzo przeciętna i najgorszy bitrate ze wszystkich kanałów hd na satelicie (ledwo 3 MBit/s - kpina z abonujących) nie zachęcają do płacenia 1,99 zł za Adventure HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim HD? Może i nagrywacie programy kamerami HD, ale na satelicie nadajecie tylko w rozdzielczości 1920x1080 (3 MBit/s to nie jest żadne HD). Zrozumcie wreszcie, że 4 lepsze pogramy na krzyż (wielka ryba na haczyku i darz bór nimi z pewnością nie są) nie robi z Waszego kanału produktu ''exclusive premium''. Jesteście kanałem mega przeciętnym i nie wartym dodatkowej kasy. Zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san Gdzie jest napisane, że HD oznacza bitrate? Z postu, który analizujesz wynika, że 3 MBit/s to za mało, aby zobaczyć jakość HD na kanale nadającym w HD. Przykład: oglądając najnowszy film na HBO HD, gdzie bitrate obrazu dochodzi tylko do 4 MBit/s (na zagranicznej platformie satelitarnej ten sam film jest nadawany z bitrate 16 MBit/s) stwierdzam potocznie, że nie widzę tu żadnego HD :(

 

@Emil.1603 Kim Ty jesteś i skąd pochodzisz, że innych nazywasz obraźliwie :censored: (zresztą nie pierwszy raz). Gdzie jest moderator i dlaczego na to pozwala?

 

Spokojnie jestem. Następnym razem pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim HD? Może i nagrywacie programy kamerami HD, ale na satelicie nadajecie tylko w rozdzielczości 1920x1080 (3 MBit/s to nie jest żadne HD). Zrozumcie wreszcie, że 4 lepsze pogramy na krzyż (wielka ryba na haczyku i darz bór nimi z pewnością nie są) nie robi z Waszego kanału produktu ''exclusive premium''. Jesteście kanałem mega przeciętnym i nie wartym dodatkowej kasy. Zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni.

 

Tak Viasaty w SD są zdecydowanie lepsze od Adventure HD. Zdecydowanie lepsza ramówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rotalplus

Nasz kanał nadaje nowe odcinki programów w jakości HD. Tak Darz Bór był wcześniej na innych antenach, ale to nasza firma go produkowała od 1 odcinka :)

@Akos22

Jest to tajemnica handlowa naszego przedsiębiorstwa. Nikt nie publikuje takich danych, ale my jesteśmy zadowoleni z pierwszych raportów. Dystrybucja kanału Adventure HD idzie szybciej, niż rok temu Power TV. Docelowo chcemy, aby oba kanały były we wszystkich sieciach kablowych w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z Tomaszowa to jednak są jedyni w swoim rodzaju. Dla naszej wiadomości, zaspokoić ciekawość. Trafił w kontent czy nie? Z resztą nadawca, który jest zadowolony z wyników jaki osiągnął ze sprzedaży swojego kanału chwali się tym sam, więc czemu miałby tego nie robić.

 

Jest to tajemnica handlowa naszego przedsiębiorstwa. Nikt nie publikuje takich danych, ale my jesteśmy zadowoleni z pierwszych raportów. Dystrybucja kanału Adventure HD idzie szybciej, niż rok temu Power TV. Docelowo chcemy, aby oba kanały były we wszystkich sieciach kablowych w całej Polsce.

To mi wystarcza, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie!

 

Śledzę ten wątek jakiś czas i nie podoba mi się ta wasza ukierunkowana monotonność. Na zasadzie do[beep]a. To jest już nudne, jak flaki z olejem. Nie masz nic więcej dopowiedzenia, to nie pisz. Uszy już bolą, że wszystko tu jest na be.

Nie masz pilota? Kanał zmień.

 

Takim zachowaniem odstraszacie tych, co może by zechcieli coś pozytywnie napisać. Ale nie piszą, bo to w waszym mniemaniu, byłoby nie cool.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, moi rodzice i uważają, że jest dużo lepszy od francuskiego kanału o podobnej tematyce, który dostępny był kiedyś w c+ w dodatkowym pakiecie :D

 

A ja zapytam tak z ciekawości: czy jest tu na forum ktoś, kto wykupił dostęp do kanału (chodzi mi o abo nc+)? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...