Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dopuścili, bo to nie był widz, to był wariat. Dzwoni pod różnymi imionami z różnych miejsc Polski, ale tylko [beep] go po głosie nie pozna. Podobno miał powiedziane, że jeśli zadzwoni pod swoim prawdziwymi danymi - czyli Zbigniew z Chojnic to może mówić, bo sam zarzucał że go nie dopuszczają, ale on znów udawał kogoś innego. Z oszustami i nieuczciwymi trzeba postępować zdecydowanie. Zresztą, to najprawdopodobniej ten gość: :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no dziennikarze TVN24 znależli rozwiązanie korków na autostradzie przy bramkach...

jakie... a nie da się rozwiązać bo korki przeniosą się pod Trójmiasto!!!!

tak jakby wszyscy jechali do Gdańska!!

karygodne

wiadomo przecież że samochody rozjadą się w rożnych kierunkach

a ludzie nie są [beep]ami,i nie będą pchali sie w miejsca gdzie trzeba stać/ godzinę/?? na słońcu ...natomiast wykonawcy/pomysłodawcy/ pobierania opłat w bramkach ....tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też widziałem. Tak powinno być, bo platformy się połączyły, redakcja sportowa jedna, a w programach TVN typu Fakty, Dzień po dniu, zawsze tylko Ryczel, Zawioła, Salak czy Majewski. Trochę to sztucznie wyglądało i powinna być rotacja bez podziału na byłych dziennikarzy TVN i C+, bo to już jedność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Nowy program Jana Wróbla i Romana Kurkiewicza „Dwie prawdy” ogląda w TVN24 średnio 204 tys. widzów. Stacja w czasie emisji audycji przegrywa z TVP Info w rynku, ale w grupie komercyjnej jest liderem wśród kanałów newsowych.

 

Więcej : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dwie-prawdy-wrobla-i-kurkiewicza-oglada-w-tvn24-ponad-200-tys-widzow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracając do sportu. Ludzie z nki mają podpisane kontrakty, niektórym przedluzyli, a niektórzy sami odeszli (Dryła i Zborowski zrezygnowali i chcą zajmować się tylko sportem w Canal+, mają etat to więcej niepotrzebne). A taki Ryczel robi na pół etatu w nc+, to w TVNie sobie jeszcze pracuje na całość etatu, Zawiola podobnie.

Za to nowe kontrakty z tvne podpisali Michalowicz i Adamus, oni sobie chcą dorabiać. Ale też polaczyla się redakcja newsowa i informacje nagrywane są w redakcji sportowej nc+, a w TVN24 pojawia się tylko prowadzący. To tak mogę zdradzić trochę z kulisow.

 

Wczoraj gościnnie serwis sportowy prowadził Żelek Żyżynski.

 

A za dzisiaj chwale TVN24. Cały program DzienPoDniu (przedłużony o 40minut!!!) Był poświęcony siatkówce. Nie spodziewałem się tego, ale okazja była to i fanów zachęcili. Były wywiady, rozmowy z ekspertami, Sitnicki się ładnie przygotowal, reporterzy w strefach kibica i w hali. To chwalę, zero polityki i świetnie. Rano zapowiada się podobnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to działanie koniunkturalne, to samo było jak pokazywali treningi przed Euro 2012 i autobus wiozący piłkarzy na mecze. Owszem, też się pozytywnie zdziwiłem że był Żyżyński, a nie Salak lub Majewski, ale prowadzący ciągle nie dawał mu dojść do głosu. Rozmowy były, ale reporter Kabłak zadaje tak absurdalne, irytujące pytania, że nawet szkoda słuchać. Ogólnie nie jestem żadnym hejterem TVN24, bo go oglądam często, ale sport tam kuleje, a od wielkiego dzwonu budzą się przy sukcesach sportowych i próbują na siłę relacjonować wydarzenia, sukcesy. Brakowało tylko jeszcze rozmowy z wstawionych Hofmanem, lub Czarneckim po meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TVN24 jak zwykle w takich sytuacjach chce wycisnąć z tego tematu jak najwięcej.Piłkarze zjedli śniadanie , obiad , kolacje , trenowali , byli tu i tam...

 

Trafiło się jak ślepej kurze ziarno.A o tym że nie było Ozila , Schwainstaigera,Howedesa a Lahm ,Mertesacker i Klose zrezygnowali z kadry to nikt nie mówi. Cieszy mnie sukces naszej reprezenracji,która wstała z kolan ale po co pompować ten balon ? Teraz jak to zwykle bywa chłopaki nie udzwigną presji i będzie wielkie rozczarowanie przez te oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak niestety :(

 

już nigdy nie usłyszymy przy końcówce reportażu jego "Dariusz Kmiecik TVN24" szkoda jego, jego żony syna, straszna tragedia...

 

dobrze, że wspólnymi siłami w takiej chwili TVP z TVN24 "współpracują" widziałem dziś na TVP Info wypowiadał się Durczok a na TVN24 dziennikarze TVP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna wiadomość. Dariusz Kmiecik relacjonował dla TVN24 m.in. zaginięcie małej Madzi z Sosnowca, wypadki w kopalniach, proces Katarzyny W. i wiele innych wydarzeń na Górnym Śląsku. Będzie nam go brakowało wśród nas!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy TVN24 lub inna stacja informacyjna wspomniały o tym wyroku?

http://kontrowersje.net/uzasadnienie_wy ... wiarygodne

Bo prawdę mówiąc swego czasu słyszałem Owsiaka że nic nie ma, ma jakieś małe mieszkanko, Meller w Śniadaniu mistrzów go bronił przed [beep]ami którzy go atakują. Jakiś wyrok zapadł i pierwsze o nim słyszę.

Taki troszku niefart polskich mediów. Rok temu jeździli i wyśmiewali się z Wiplera. Dzisiaj już to wygląda zupełnie inaczej. Owsiaka zawsze wychwalali pod niebiosa a tu jednak facet nie jest taki nieskazitelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam TVN, ale... ta stacja dla mnie się skompromitowała.

 

Pamiętam jak rok temu, świadek zeznawał, że widział, jak Wipler bił niemiłosiernie policjantkę, że 7 ludzi ledwo co jego powstrzymało, był jak Pudzian, wpadł w amok.

 

A co widzimy na filmie?? Policjantka jak w amoku łałą bije Wiplera, on leży bezbromny i broni się nogami, i raptem 6 ludzi dołącza po cywilnemu i go pałuje.

Skąd tak szybko pojawiła się policja po cywilu? to wyglądało jak jakaś mafia, 3 stoi bije na ulicy, pałuje, reszta stoi patrzy i zabezpiecza teren. To wyglądało jak poranuchnki mafii w latach 90. Bezkarnośc Policji.

 

A TVN jeszcze kłamie. Gdzie ten ich "świadek"? Tego świadka powinni postawić zarzut, zmanipulowania i kłamstwa.

 

Ale TVN się skompromitowało, nie sądziłem, że to powiem, ale to masakra. A jak wczoraj w poranku TVN widziałem Kuźmiara to myślałem ,że wyjdę z siebie, 100 razy powtarzał o tym nagraniu, że widać to, że nie ma głowu, że tamto. Jak by ludziom wmówić chciał, że to Wipler bił a nie policja.

 

PS. Ci Panowie w dresach to policja?? po cywilnemu? Strach wyjść na miasto teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten świadek to zapewne policjant, który brał udział w zajściu.

Naprawdę myślisz, że policjanci po cywilnemu pobiliby przypadkowego przechodnia bez powodu? Nie sprowadzajmy tej sprawy do absurdu, jak to robi cytowany powyżej pan Stanowski. W tej sytuacji obie strony, tj Wipler i Policja, mają swoje za uszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...