Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Miał zapalenie spojówek podobno :D TVN24 mnie ostatnio denerwuje - na pasku niedługo będzie więcej reklam niż informacji. Od 1. stycznia jest reklama TVN24 BiŚ (idzie już prawie pół roku!), teraz doszła zapowiedź wieczoru wyborczego no i głosowanie na Ludzi Wolności - nawet ciężko przeczytać ten pasek. Mam nadzieję że się zreflektują i zabiorą niedługo te zbędne informacje. No i liczę na ciekawy wieczór wyborczy. Program specjalny będzie nosił nazwę "Wybory Europy" i rozpocznie się o 19.00 w niedzielę. Będzie nadawany w TVN24, TVN24 BiŚ i na tvn24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

O ile mogę zrozumieć wozy transmisyjne i kłębiących się dziennikarzy na parkingu przy Elektrowni Rybnik w obliczu tragedii, która miła miejsce wczoraj, to za [beep]ę nie mogę zaakceptować reportera i kamerzysty (bliżej mi ich nazwać jednak hieny) TVN24 krążących na osiedlu, na którym mieszkam w poszukiwaniu taniej sensacji związanej z rodzicami zmarłej!

To jest przykre, że dziennikarstwo obecnie bazuje na taniej sensacji i niestety zapoczątkował to TVN24 w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem TVN24 a tam dzielny dziennikarz siedział przez 1,5 godziny w samochodzie. Ciekawe czy np. zbiorowe gwałty, tortury też będą tak symulować?

Czy wiadomo jaką oglądalność maja stacje informacyjne w ciągu dnia? Pewnie są to jakieś niewielkie, stosunkowo, liczby a ci dziennikarze silą się jakby co najmniej ratowali wszechświat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem TVN24 a tam dzielny dziennikarz siedział przez 1,5 godziny w samochodzie. Ciekawe czy np. zbiorowe gwałty, tortury też będą tak symulować?

Czy wiadomo jaką oglądalność maja stacje informacyjne w ciągu dnia? Pewnie są to jakieś niewielkie, stosunkowo, liczby a ci dziennikarze silą się jakby co najmniej ratowali wszechświat.

W TVP INFO pozniej robili podobny eksperyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie za rok, dwa wszyscy zrobią go ponownie. W sumie śmieszne są te kanały informacyjne. Przypadków śmierci dziecka w zamkniętym samochodzie rocznie jest pewnie 1 lub wcale i stacje robią z tego nie wiadomo jakie aj waj. Tymczasem w ostatnią niedzielę utopiło się w całej Polsce 10 osób i informacji o tym raczej próżno szukać w mediach. Nikt nie grzmi, nikt nie robi eksperymentów. Pewnie w najbliższy weekend utopi się kolejne klika osób a na ekranie zobaczymy tylko krótką informacje statystyczną. Chyba że na raz utopi się kilka osób. To wtedy tak, jest akcja telewizyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 23:00 na TVN 24 w magazynie "Dzień po dniu" wyemitowano materiał o Sienkiewiczu i Marku Belce odnośnie wizyty u Moniki Olejnik w "Kropce na i".

Pokazywano fragmenty za kulisowych nagrań z "Kropki nad i" i m.in. studio green screen. Próbowałem dziś na tvn24.pl odszukać ten materiał, ale niestety nie odnalazłem.

Może ktoś z Was pomoże mi dotrzeć do tego materiału o którym wyżej wspominam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...