Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Jeszcze tylko 3,5 godziny i Jarosław Kuźniar pożegna się z widzami "Wstajesz i Wiesz".

Uff... W końcu nadeszła ta radosna chwila. Może sam człowiek nie jest taki zły... Nie wiem, bo go nie spotkałem. Wiem za to, że na antenie bywał bezczelny. Mimo wszystko życzę mu jak najlepiej. Na jego miejsce powinien wejść Górlicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jego miejsce powinien wejść Górlicki.
Wtedy to byłoby "Wstajesz i Śpisz". Górlicki już miał epizod w tym paśmie i proszę, nigdy więcej. Właściwie to Górlicki w każdym paśmie jest taki sam, nudny, bez emocji, niepewny siebie. Dziwię się, że tyle lat jest przed kamerami.
Pewnie Żebrowski przejmie' date=' dobry jest więc po Kuźniarze nie płaknę[/quote']Jak dla mnie, Żebrowski też powinien się pożegnać z programem. Jego suche żarty z których sam się śmieje doprowadzają mnie do wściekłości.
Wiadomo już kto go zastąpi :?:
Robert Kantereit będzie teraz prowadzić WIW. Debiut w najbliższy wtorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, który zabrania dziennikarzowi mieć swoje poglądy. :roll: Mało wyrazisty dziennikarz, to kiepski dziennikarz. I tylko nie zacznij gadki o pluralizmie. Ten odnosi się do stacji, nie do dziennikarza. W ludzkiej naturze nie leży obiektywizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, który zabrania dziennikarzowi mieć swoje poglądy. :roll: Mało wyrazisty dziennikarz, to kiepski dziennikarz. I tylko nie zacznij gadki o pluralizmie. Ten odnosi się do stacji, nie do dziennikarza. W ludzkiej naturze nie leży obiektywizm.

Ten dalej swoje. Nikomu nie zabraniam mieć swoich poglądów, tylko jak je ma tak "wyraziste", to niech informuje o nich wprost. Ponadto w takim wypadku nie można mówić o rzetelności serwisów (także w innych stacjach).

PS. Poglądy to jedno, a celowa manipulacja drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niektórzy szkodliwość pogróżek uzależniają od poglądów dziennikarzy. Wartościują. Niebywałe. Dla każdego normalnego jest oczywistym, że pogróżki w stosunku do Lisa, Olejnik, Żakowskiego, Michnika są tak samo niedopuszczalne jak do Wildsteina, Karnowskich, Sakiewicza, Terlikowskiego i innych. Już do tego doszliśmy w tym szaleństwie - niczym za mrocznych czasów, że jesteśmy w stanie zaakceptować szykany na ludziach, z którymi się nie zgadzamy. A co tam, jakiś szkodliwy [beep]a, to niech mu dają w łeb, bo zasłużył. Na drugi raz jak napisze po mojej myśli to mu nie dają i będzie tak jak powinno. Co to politycy potrafią zrobić z mózgami niektórych, podatnych na takie szkodliwe myślenie ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, który zabrania dziennikarzowi mieć swoje poglądy. :roll: Mało wyrazisty dziennikarz, to kiepski dziennikarz. I tylko nie zacznij gadki o pluralizmie. Ten odnosi się do stacji, nie do dziennikarza. W ludzkiej naturze nie leży obiektywizm.

 

Zgadzam się. To naturalne, że każdy ma jakieś poglądy. Dlatego ja uważam, że takie Lisy, Gugały, czy Kraśki powinny otwarcie powiedzieć na kogo głosują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmuszanie dziennikarzy do publicznego wyznawania swoich poglądów politycznych. Tłumaczenie się przed politykami. Szczucie kto za nami a kto przeciw? Czy mi to przypomina czasy NSDAP czy tylko coś pomyliłem? Dodałbym, że tych o niewłaściwych poglądach powinno się pewni publicznie ścinać na rynkach miast i miasteczek lub rozstrzelać.

Może zamiast słuchania disco polo byście od czasu pooglądali filmy dokumentalne, bo wiele z waszych postulatów już było na świecie realizowanych. Z dużym powodzeniem. Większość w latach 30-tych i to niedaleko Polski. Trochę na zachód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to, żeby ludzie wiedzieli co oglądają. Obecnie większość Januszy żyje w przeświadczeniu, że TVN jest zawsze obiektywny i rzetelny. Jeśli mówisz, że nie ma potrzeby ujawniać swpich poglądów, to nie możesz mieć też pretensji do Republiki.

To nie wiedzą? Nie mają własnego rozumu i nie potrafią ocenić? Nie rób z widzów idiotów, którym trzeba mówić jak mają myśleć. Ja na pewno od żadnej stacji, czy dziennikarza tego nie wymagam. Nie wiem, czemu widzisz potrzebę tak jawnego mieszania się dziennikarzy do polityki? To niczemu by nie służyło. TVN24 jest obiektywną stacją, bo zaprasza różnych ludzi jako gości i daje im się wypowiedzieć. Choć oczywiście są ukierunkowani światopoglądowo - to się nigdy nie zmieni, więc nie rozumiem czemu masz o to pretensje? Chodzi o to, żeby nie było skrajności i przesady, jaką ma np. TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz. Twierdzisz, że widzowie TVN24 nie potrafią kogoś ocenić, dopóki ten ktoś jednoznacznie się nie określi. Czyli widz nie potrafi samodzielnie myśleć. :P

 

TVN 24 nie jest skrajnym medium. Skrajne nie mają szans w Polsce na dużą popularność, bo wymagają od widza mocnego określenia siebie. A takiej widowni nie ma zbyt wiele. I wbrew temu co twierdzisz, TVN24 nie podkreśla tak nieustannie swojego kierunku, jak TV Republika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmuszanie dziennikarzy do publicznego wyznawania swoich poglądów politycznych. Tłumaczenie się przed politykami. Szczucie kto za nami a kto przeciw? Czy mi to przypomina czasy NSDAP czy tylko coś pomyliłem? Dodałbym, że tych o niewłaściwych poglądach powinno się pewni publicznie ścinać na rynkach miast i miasteczek lub rozstrzelać.

Może zamiast słuchania disco polo byście od czasu pooglądali filmy dokumentalne, bo wiele z waszych postulatów już było na świecie realizowanych. Z dużym powodzeniem. Większość w latach 30-tych i to niedaleko Polski. Trochę na zachód.

 

Nie lubię dyskobolo, wolę filmy dokumentalne oglądać 8). Nikogo nie zamierzam gnębić z powodu jego poglądów, chce tylko żeby każdy stanął w prawdzie przed widzami. Ja nikomu nie ukrywam, że popieram Prawicę Rzeczypospolitej Marka Jurka i nie widzę powodu, żeby się tego wstydzić, czy bać. Jak ktoś popiera PO to jego sprawa, ale warto, żeby widzowie mieli jasny przekaz o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma obowiązku publicznie określać swoich poglądów. To byłoby bardzo nie fair wobec dziennikarzy. Rodziłyby się niebezpieczne precedensy zmierzające do napiętnowań i otwartych konfliktów. A co z osobami, posiadającymi umiarkowane poglądy? Albo takimi, których mieszanie się w politykę nie interesuje? Oni też będą zmuszeni się określać jednoznacznie?

 

Uważam, że to chory pomysł. Wyobraźam sobie te sytuacje, w których wiele osób odmawia wywiadu dziennikarzowi np. TVN24, bo się z nim światopoglądowo nie zgadza. Utrudni to bardzo pracę w tym zawodzie. W mediach utworzą się ośrodki wzajemnej adoracji , i nikt już nie będzie zadawał niewygodnych pytań. Konserwatyści chyba do reszty stracili rozsądek i jeszcze odmawiają go widzom. Nie ma absolutnie żadnych przesłanek, wymagających wprowadzenia tej formy segregacji w mediach.

 

Każdy rozgarnięty widz np. "Kropki nad I", doskonale wie z kim ma do czynienia. Jeśli nie, to już jego problem, a nie Moniki Olejnik. Nie róbcie z widza idioty. Sam zdecyduje, co ma myśleć. Nikt nie musi go w tym wyręczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...