Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnę cytat sprzed kilku stron

Dziennikarze za bardzo wykreowali się na nauczycieli społeczeństwa. W kółko się mądrzą. Pani Pochanke kogoś pyta i wygłasza swoje myśli, to samo Pan Durczok tyle że jeszcze przewracając oczami, co mnie doprowadza do szału. Kiedyś zmierzyłem mówił 60% czasu, a jego rozmówca - 40. Mają swoje zdanie które chcą przekazać odbiorcom. A dziennikarz nie jest od posiadania zdania. Ewentualnie publicysta ma prawo mieć zdanie, ale powinien napisać długi tekst, przedstawić argumenty.

Jak pani Olejnik chce wchodzić w polemikę z politykami to niech wystartuje w wyborach. Podobnie Lis. Dziennikarz ma ciut inne zadanie niż przekonywanie kogoś do swoich racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujęła mnie ta nietuzinkowa opinia:

Pani Olejnik po fali krytyki internautów zmieniła tylko jedno - styl ubierania na wizji. Zaczęła częściej wyglądać normalniej - długość ubioru, jego kolorystyka nie bije już po oczach, jeszcze barwa butów jest wyzywająca niestety. Te różowe szpile przysparzają jej więcej oglądalności niż wywiady. Ja sama włączam " Olejnik ", by popatrzeć, co ta kobieta dziś uczyni, by zwiększyć swoją oglądalność. Pani Olejnik to świetny materiał dla psychoterapeuty. Jeśli nie dokona swojej transformacji wewnętrznej i zewnętrznej, będzie musiała nie tylko odejść w stylu Durczoka, ale też utrwali się w świadomości Polaków jako dziennikarka z krzywego zwierciadła i to na zawsze.

Zamiast eksponować swojego rozmówcę, ona pokazuje siebie , prowokuje wielkimi kolczykami np. astronomiczną wysokością szpilek, nadmiernym zarzucaniem włosów, robieniem z ust rybiego pyszczka itd. Nie mówiąc o agresji, jaka ukrywa się w treści słów, tonie głosu, mimice, gestach, itd. Coś tu mi naprawdę nie gra...Nie gra także u tych jej mocodawców, którzy na takie zachowania pozwalają. Pani Olejnik powinna wziąć przykład z Ewy Demarczyk. Ta piosenkarka czyniła wszystko, by ludzie koncentrowali się na jej głosie, utworach, a nie na niej jako człowieku.

A wszystko w związku z tym newsem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby w Trwam się kłócili, skoro tam wszyscy mają jednakowy światopogląd typu: "wina tuska albo/oraz gender". Nawet jest w tym newsie, że ze świecą szukać kogoś spoza PIS i satelitów, takie towarzystwo wzajemnej adoracji, no to wiadomo że wtedy jest miło i przyjemnie :). Trudno się dziwić Olejnik, temu co robi widząc, słysząc(to najgorzej) osoby pokroju ks Oko. On często jest w tvn24 i przyznam się, że ja wtedy czekam na "kropkę nad i" żeby się pośmiać. Wydaje mi się, że takie osoby są właśnie po to zapraszane do tvn24 na zasadzie "baby z brodą", a najlepsze jest napuszczenie na siebie np dziecka z in vitro i przeciwniczki z in vitro, gdzie ta pierwsza osoba po prostu śmiała się, słysząc o sobie jako o produkcie :D Jeszcze przypomniała mi się sytuacja z "kropki nad i" gdzie Beatka Kempa gadała coś od rzeczy o gender jak zwykle, a jakiś prof socjologii zrobił dosłownie facepalm.

 

PS: Poprawiłem już te rażące błędy ortograficzne typu brak przecinka i Beatka z małej litery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nie chodzi o jakiegoś księdza, tylko o polityków, przyjdzie ktoś z PIS-u, albo z tych okolic politycznych, jak na przykład wczoraj Hofman, to można się pośmiać z zażartej dyskusji. Nawet wczoraj Olejnik miała na uchu ludzi z pałacu prezydenckiego, którzy na bieżąco dementowali słowa Hofmana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, Hofman żartem puścił szczura, że Olejnik ma podpowiedzi z pałacu i na pewno wielu w to uwierzyło. Pewnie gdyby powiedział, że rozmowę nadzoruje Putin to z 30 procent ludzi by też to łyknęło. Gdzie tacy ludzie się rodzą? Cały czas się zastanawiam nad granicami ludzkiej głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak, w około 16 minucie Olejnik mówi ironicznie, że dostała wiadomość PP. Po kilkunastu sekundach wychodzi oczywiście, że to wydawca sprawdził i jej podpowiedział. Troszkę na zasadzie rozmowy, kiedy dziennikarz mówi żartem ze właśnie dostał informacją z Białego Domu od Obamy. Wielokrotnie takie gagi słyszałem. Każdy wie że to żart, że zdanie użyte specjalnie, a tu niektórzy albo udają głupich, albo naprawdę są i biorą wszystko na poważnie. Cały czas rozważania o granicy ludzkiej głupoty są jak widać uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a Hofman był zaproszony jako kto? Poseł niezrzeszony? To teraz TVN24 będzie zapraszało wszystkich takich posłów? Oj sami się wkopali. Pan Hofman był taki medialny, tulę "mądrości" mówił które później lądowały w TVN24 i to TVN24 go uwalił. TVN24 zabił kurę znoszącą złote jajka :lol: Pewnie dlatego już tak ostro nie jeżdżą po Palikocie bo jeśli on nie dostanie się do parlamentu to nie będą mogli go zapraszać do programów. No a kto inny przyniesie świński łeb czy dildo? Normalny polityk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor Sokołowski (niedawny prowadzący programy w TVN 24) od dnia 1.04.2015r. przeszedł do TVP INFO właśnie dziś prowadzi Serwisy w Poranku TVP INFO.

Swoją drogą to już kolejny dziennikarz z TVN 24 przeszedł do TVP INFO:

Beata Tadla, Michał Cholewiński, Igor Sokołowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie wiem o co wam chodzi z tą Olejnik, wiadomym jest, że każdy ma jakieś poglądy i szczerze mówiąc nie da się tego oddzielić, a karierę robią osoby w jakiś sposób barwne a nie bezbarwne [beep]y. Dziwi mnie to oburzenie bo wczoraj oglądałem CNN i dyskusję na temat tzw. "prawa wolności religijnej" wprowadzonego w Indianie (w USA to news pierwszej ligi w tym momencie i rozpętała się tam niezła burza, po krytyce wlasciwie ze wszystkich stron ich oszolomski ewangelicki gubernator zaczyna sie z tego prawa wycofywać ). Prowadzący nie obawia się tam zabrać jednej ze stroni właściwie wykłóca się z jedną z rozmówczyń na temat tego że ruchy chrzescijanskie w tej chwili wykorzystują te same wersety biblii co kiedyś do dyskryminacji czarnych (prowadzacy sam jest czarny).

 

 

PS. Dzisiaj była niezła jatka w kropce nad i :D

http://wpolityce.pl/polityka/239589-awa ... zyjacielem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że ci co mają najwięcej na sumieniu, zawsze potem najgłośniej krzyczą, domagają się standardów. Od innych. Swoje kłamstwa, manipulacje, powiązania traktują na zasadzie oczywistości, prawd objawionych. Portal wpolityce.pl zarzuca innym związki z Urbanem, rządem - a właściciele portalu, bracia Karnowscy sami napisali książkę o Kaczyńskich. Więc kto się komu podlizuje, kto komu sprzyja, jest nieobiektywny w ocenach? Wyobraź sobie, co by pisali sami Karnowscy o Lisie, Olejnik, Żakowskim, gdyby to oni napisali książkę o Tusku, Komorowskim. Zdrada, hańba, Targowica. By krzyczeli o braku rzetelności dziennikarskiej. Nie ma o czym mówić, jeśli ktoś nie ma tu honoru, to widać wyraźnie i nic nie pomoże szczekanie na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joachim z PISu nie umiał wytłumaczyć dlaczego Kamiński jest taki kryształowy, Olejnik go dociskała pytała dlaczego ktośtam dostał 400 tys odszkodowania za to co mu cbś zrobiło. Nie chciał odpowiadać na pytania a po prostu promować linię partii i na koniec tej pyskówki powiedział Olejnik że jej przyjaciel Urban gdzieś ją podwoził. Na to ona ,że Urban nie jest jej przyjacielem i że jest niegrzeczny i kończą na dzisiaj program. Nieźle byli na siebie wkurzeni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to już koniec kariery pani redaktor Olejnik. Jeśli kogoś można w tak prosty sposób wyprowadzić z równowagi, to nie trzeba będzie długo czekać, aż ktoś przyjdzie do studia wyłącznie w tym celu, żeby panią redaktor doprowadzić do amoku. Co wydaje się być zadaniem dość prostym. I będzie oficjalny koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Dlatego ja uważam, że wkrótce ktoś doprowadzi do tego, ktoś z gości, że pani redaktor dostanie jakiegoś ataku histerii i to będzie jej koniec. Jak na ironię to niejaki Kuźniar, kolega redakcyjny, chwalił się swoimi metodami, że doprowadza swoich gości do zdenerwowania, powoduje, że zaczynają się plątać. Ta taktyka zastosowana wobec red. Olejnik przynosi skutek. Jeśli ktoś wystarczająco sprytny zrobi coś takiego celowo, to będzie po Olejnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...