Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Młodzieżówka PO w studiu TVN:D ?? Wszystkie te wieczory nic nie warte, socjologowie jeżdżący z jednego studia do drugiego.. gadający te same bzdury.. Politycy ogłaszają sukces, nikt nie przegrał tych wyborów, z wyjątkiem Korwina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie z chęcią popodglądałem wybory na dosyłach od strony technicznej. Studia TVNu też przyjemne. Za to strasznie mnie wkurza zapraszanie do studia takich ludzi jak Piskorski, czyli pokroju Drzewieckiego. Już wszyscy zapomnieli w jakich okolicznościach Piskorski się przed laty rozstawał z polityką i już jest cacy i wielki autorytet i ekspert, żeby jego zdanie miało interesować widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

To raczej twoje opinie są nic nie warte (chociaż po części się zgadzam, że nie warto było tego oglądać, były lepsze opcje)... Wiadomo z grubsza kto ma jakie sympatie polityczne. To się nie zmieni. Problem w tym, żeby zbytnio z nimi nie przesadzać. Politycy nie przyznają się do porażki, bo to znaczyłoby "ustępuję pola". A przy tak niewielkich różnicach, to może oznaczać przegraną. Ludzie nie myślą rozsądnie. Jak zobaczą, że partia przegrywa w sondażach i jeszcze się do tego przyznaje. To mogą uznać, że nie warto marnować głosu i lepiej oddać go na konkurencję. Psychologia ma ogromne znaczenie. A Korwin to jest freak, nie można jego brać na poważnie. Zresztą on nic nie traci, dlatego sobie pozwolił na szczerość. :P

 

I nie wiem, co ci przeszkadza młodzieżówka PO w TVN? Nikt nie spodziewał się tam przecież Młodzieży Wszechpolskiej. :P Nikt inny może nie chciał przyjść? A może, po prostu zawsze ciągnie swój do swego? Nikt nie chciał niepotrzebnych konfliktów. Dlatego każda ze stron, ma swoje programy i swoje zaprzyjaźnione redakcje. Wszyscy (na całym świecie, nie tylko Polskie redakcje) już dawno zrozumieli, że silenie się na wymuszony obiektywizm nie ma większego sensu. :P Nie żebym to popierał rękami i nogami - tak po prostu jest. I co zrobisz z tym? Rozstawianie siłą po kątach zazwyczaj przynosi odwrotny skutek, do zamierzonego. A zamykanie spowoduje, że otworzą się 2 nowe na miejsce jednej, i tylko będą bardziej zdeterminowane. :P

 

Ja studia TVN24 niespecjalnie oglądałem (głównie ze względów technicznych - byłem ciekaw nowego studia). W ogóle żadnego wczorajszego studia wyborczego. I tak wiedziałem, że w moim regionie większość zgarnie PIS. Wolałem końcówkę dobrego polskiego serialu kryminalnego, i odmóżdżający Hollywoodzki film. Przynajmniej się odstresowałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dla Młodzieży wszechpolskiej. Jakoś w młodzież kontra mogą być obecne różne środowiska polityczne... Wyniki są jakie są i tworzenie narracji,że to sukces jest głupotą, to tak gdyby Polska przegrała z Gruzją i twierdziła,że odniosła sukces w całym spotkaniu, b więcej strzałów miała.. Naprawdę ludzie już są takimi idiotami,że to łykają. Tu nie chodzi o moje poglądy, bo śmieszyło mnie jak np. jak prezes głównej porażki mówił o sukcdesie bo wynik był ciut lepszy niż ostatnio..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz,że będą znaczące różnice, wątpliwe.. Mówię o istocie, możliwe jest zaproszenie różnych środowisk politycznych i nie demonizowałbym młodzieży wszechpolskiej. Legalna organizacja jak i inne. Jednak trzeba próbować robić rzetelną telewizję,a nie studio, klakierzy,a wszyscy w skowronkach:)

Ktoś chciał Wiplera i Bosaka : https://www.facebook.com/video.php?v=749664565104863

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie irytuje, że ludzie z PiSu od pewnie jakiegoś miesiąca, jeśli sami mają na to wpływ gdzie występują w tv, to zawsze stoją na niebieskim tle? Podejrzewam, że ktoś im wcisnął kit, że to lepiej wpływa na ich odbiór, a że według sondaży wygrali wybory to się będą tego trzymać. A dla mnie wygląda to śmiesznie, jakby ciągle udzielali wywiad ze studia wirtualnego, tylko ktoś zapomniał uruchomić aparaturę komputerową. Poza tym źle mi się ogląda tylko osobę mówiącą, chyba po to urozmaica się obraz choćby za osobą siedzącą w studiu, wyświetlając ulicę, biały dom, czy cokolwiek innego, żeby widzowi lepiej się to oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ramówka praktycznie podporządkowana brakiem wyników wyborów samorządowych w Polsce. Na prawdę nie mogą sobie połowy tego darować? Na świecie dzieją się ciekawsze rzeczy, praktycznie przez TVN 24 pomijane (ale to akurat typowo Polski problem, a nie tylko tej redakcji). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie irytuje, że ludzie z PiSu od pewnie jakiegoś miesiąca, jeśli sami mają na to wpływ gdzie występują w tv, to zawsze stoją na niebieskim tle? Podejrzewam, że ktoś im wcisnął kit, że to lepiej wpływa na ich odbiór, a że według sondaży wygrali wybory to się będą tego trzymać. A dla mnie wygląda to śmiesznie, jakby ciągle udzielali wywiad ze studia wirtualnego, tylko ktoś zapomniał uruchomić aparaturę komputerową. Poza tym źle mi się ogląda tylko osobę mówiącą, chyba po to urozmaica się obraz choćby za osobą siedzącą w studiu, wyświetlając ulicę, biały dom, czy cokolwiek innego, żeby widzowi lepiej się to oglądało.

 

PO robi to samo - ostatnio była wpadka po pani premier wystąpiła w ciemnoniebieskiej kreacji na niebieskim tle :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ramówka praktycznie podporządkowana brakiem wyników wyborów samorządowych w Polsce. Na prawdę nie mogą sobie połowy tego darować? Na świecie dzieją się ciekawsze rzeczy, praktycznie przez TVN 24 pomijane (ale to akurat typowo Polski problem, a nie tylko tej redakcji). :P

 

I właśnie w takich momentach możemy dziękować za to że istnieje TVN24 Biznes i Świat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też mam GM 9080 i też mi czasem tnie ten kanał. Np. podczas sobotniego marszu. Przez chwilę myślałem że to im rwie transmisja ale pasek też przycinał. Możliwe że to już tuner nie wyrabia. Czasem łapie desynchronizacje dźwięku na kanałach HD. Też nie wiem od czego to zależy ale w takim przypadku sprawę rozwiązuje przełączenie na kanał w MPEG2, np. TVP INFO. U mnie z czasem nie łapie EPG. Wtedy go wyłączam, włączam i wtedy wszystko sobie wczytuje na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie transmitowanie obrzędów religijnych jest niedopuszczalne w stacji informacyjnej. O ile transmisja pogrzebu Papieża, czy Prezydenta, która się zdarza raz na kilkanaście, kilkadziesiąt lat jest oczywista jako ważne wydarzenia medialno-informacyjne, to transmitowanie corocznej pastreki na antenie TVN24 jest kuriozalne. CNN też pokazywał pogrzeb Reagana czy Jana Pawła II, ale nie wyobrażam sobie, żeby pokazywał mszę w czasie świąt. Nadal nam wrażenie, że daleko nam do standardów innych krajów. Możemy mieć HD, czy UHD, możemy mieć wirtualne studia i tysiące reporterów, ale do normalności w mediach nam jeszcze bardzo daleko. Aż dziw bierze, że dziś w TVN24 nie nadają kolęd, przecież jak najbardziej powinni idąc tym tropem. Oczywiście, zawsze tu się znajdą, a jakże - pewnie w większości różni [regulamin], przekonujący że się mylę, bo zawsze jak coś jest głupiego to w Polsce większość tego broni, normalności, oczywistości trudniej się bronić, bo zwolenników u nas jakby ciut mniej, wręcz wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się mylisz, ponieważ dziś są obecne kolędy na antenie stacji - pomiędzy serwisami informacyjnymi. Warto najpierw takie rzeczy sprawdzić, bo to akurat trudne do sprawdzenia nie jest, a dopiero potem pisać. Miałbyś od razu dodatkowy argument do objechania TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, o polnocy i tak lecialyby powtóki powtórek, a tak pasterke mozna obejrzec. Polska jest jaka jest, trzeba nasz kraj kochac, uwierzcie mi, ze bedac zagranica wiele osób sie zle czuje, bo po prostu w Anglii, w Hiszpanii az tak pieknie nie jest (oczywiscie dla Polaka). A poza tym napasterke i tak ida albo babcie w beretach, jak to sie mówi, albo pijani po wigilii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...