Skocz do zawartości

Religia.tv


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Twórcy Deklaracji umarliby jednak ze wstydu, z powodu tego, według jakich zasad kształtowany jest ów nowy porządek świata obecnie.

Innymi słowy, ich spadkobiercy sprzeniewierzyli powierzony majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zakończenie emisji kanału z końcem stycznia 2015 roku jest naturalną konsekwencją wcześniejszych decyzji - wyjaśnia prezes Grupy ITI.

 

Stacja Religia.tv wystartowała w 2007 roku z inicjatywy Mariusza Waltera. Projektem od początku kierował ks. Kazimierz Sowa.

 

Wychodzi na to, że ks. Kazimierz Sowa został bez roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy Ktoś jest pewny że w telewizji od Orange znikniecie tego kanału daje możliwosc wypowiedzenia umowy ? Ja nigdzie nie moge znależć w dokumentach noty o kanalach gwarantowanych, wiem że na stronie kanał był gwarantowany. Może posiada ktoś dok. o kanałach gwarantowanych, w umowie z przed kilku miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był i jest gwarantowany, cały czas. Nie ma co gdybać, na stronie Orange był gwarantowany do nie dawna, po ogłoszeniu ze kanał znika, zniknał tez na stronie Orange, w pakietach TV ten kanał (dziwne?), kilka dni temu, z salonu pobralem liste kanałow i tam również kanał gwarantowany, ostania rzecz, katalog Orange na styczeń/luty takze z salonu wziałem, równiez w pakiecie TV widnieje jako, gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz obejrzałem jakis dokument na tym kanale, i kanał ten złym nie był, a katolikiem jestem raczej z przyjetej wiary (Chrzest Św.) i dalsze sakramenty, ślubu juz koscielnego nie mam, syna za namowa zony poszedlem ochrzcic. Trwam Tv nigdy nie właczylem, co oznacza ze Religia TV mogla czuc sie wyrozniona, bo cos na niej obejrzalem. Brakować mi go nie bedzie, ale skoro jest mozliwosc wypowiedzenia umowy, z powodu usuniecia kanalu, to tak zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też będzie brakowało tego kanału.

 

K'woli ścisłości jestem dość zagorzałym katolikiem - nie dewotem obstającym fanatycznie za o. dyrektorem (TV Trwam nie dzierżę), ale chrześcijaninem, takim normalnym, który w życiu stara się kierować nauką Chrystusa. Sam kilkanaście programów obejrzałem w Religia.tv i twierdzę, że bardzo był potrzebny taki kanał, który troszkę szerzej i w ogóle inaczej patrzył na wiarę i ogólnie rozumianą religię katolicką (chrześcijaństwo, protestantyzm itd.).

 

Na przykład bardzo mi się podobało kalendarium, w którym były wydarzenia ważne dla wielu religii, zarówno chrześcijan, jak i protestantów oraz prawosławnych. To było ciekawe i pozwalało się wielu rzeczy dowiedzieć, o których zwykły człowiek czasami nie ma pojęcia. Wielką wartością tego kanału były też transmisje nabożeństw z kościołów właśnie protestantów, czy prawosławnych, których nie uświadczysz w inny telewizjach, nie wiedząc nawet jak to wygląda u innych, może nawet twoich sąsiadów, którzy są wyznawcami na przykład kalwinizmu. Bo kto wie jak świętują Boże Narodzenie w Kościele Anglikańskim? Ja nigdy nie widziałem żadnego nabożeństwa u nich.

 

Naprawdę będzie mi brakowało tego kanału, tym bardziej, że wiem, iż nikt inny nie stworzy już podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
- Zakończenie emisji kanału z końcem stycznia 2015 roku jest naturalną konsekwencją wcześniejszych decyzji - wyjaśnia prezes Grupy ITI.

 

Stacja Religia.tv wystartowała w 2007 roku z inicjatywy Mariusza Waltera. Projektem od początku kierował ks. Kazimierz Sowa.

 

Wychodzi na to, że ks. Kazimierz Sowa został bez roboty.

Wyszło na to, że "księżulek" został celebrytą. Pojawia się to tu, to tam. A już myślałem, że wnet usłyszę w kościele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś czytałem fajny dowcip dotyczący zastępowania Religia.tv innymi - zapewne zbliżonymi tematycznie i programowo - kanałami. Otóż dowcip polega na tym, że według decydentów niektórych sieci kablowych kanałem zbliżonym tematycznie i programowo do kończącej działalność Religia.tv jest ... Love !!!! :lol2::lol2::lol2:

 

Może w nc+ również pójdą tą drogą i uznają, że kanałem zbliżonym tematycznie i programowo jest Love. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...