Skocz do zawartości

TVM1 - młodzieżowa stacja TV Trwam


Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie studentów na Uczelni Rydzyka, to są tacy jak wszędzie. Ale mają przeagę w tym, że przy uczelni jest dobre zaplecze związane z otrzymaniem zawodu. Dwóch kolegów z Rzeszowa studiowało tam politologię, skończyli i pracują uwaga w EMI Music Polska.

A odnośnie tv. Dobry pomysł, zatrudni swoich studentów, forma praktyki i te sprawy. Rydzyk świetnie- tylko żeby stacja otworzyła się bardziej na młodych, bo jak będzie to taka konserwa to aż strach będzie włączyć tv. Mam nadzieję, że muzyka typu DISCO Polo (katolickie) nie będzie gościło na antenie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A czego się u Diaska spodziewałeś, gotyckiego rocka, czy death metalu? :)

 

Jeśli stacja się rozwinie, to sądzę, że zespoły popowe (nie mylić z chórami cerkiewnymi), będą i tam częstymi gośćmi, w końcu pecunia non olet. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawy projekt. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na konkrety odnośnie ramówki. Myślę, że muzyka będzie podobnego typu, jak w SIM Radiu (radio studentów WSKSiM), być może pojawią się niektóre formaty z tego radia, tyle, że przerobione tak, aby nadawały się do telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa stacja od TV Trwam ma nosić nazwę TVM1. Ma się w niej znaleźć m.in. dużo dobrej muzyki.

Pytanie brzmi - jaka to będzie muzyka? Coś mi się wydaje, że tylko katolicka.

A mnie się wydaje że nie. Przecież katolicy (a zwłaszcza młodzież) nie słuchają tylko katolickiej muzyki :crazy: A w większości w ogóle takiej nie sluchają :lol2:

Program, jeśli ma miec rację bytu, musi być ogólniejszej natury, tylko wartości propagować katolickie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Już się KRRiT w osobach Dworaka i Lufta postara żeby utrącić tę stację w DVB-T...

Problemem nie jest stacja, a nadawca, który nie ma ochoty na przedstawienie dokumentacji swoich finansów. :) Nie zdziwiłbym się, gdyby nadawcą TVM1 nie była Fundacja Lux Veritatis, a inny podmiot, który będzie miał mniejsze problemy z finansami, a dokładniej mówiąc z ich transparentnością. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przedstawiam fakty, a że jest ich niewiele to przecież nie będę zmyślał jak to mają w zwyczaju inni. :P

Wracając do samej TVM1 to nazwa trochę nieszczęśliwa, gdyż bardzo podobna do nazwy innych kanałów, które należą do pewnej grupy medialnej. Ale czy to przypadek? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Warblade3
A czego się u Diaska spodziewałeś, gotyckiego rocka, czy death metalu? :)

 

Jeśli stacja się rozwinie, to sądzę, że zespoły popowe (nie mylić z chórami cerkiewnymi), będą i tam częstymi gośćmi, w końcu pecunia non olet. ;)

@NiosącyŚwiatło:death metal i gotycki rock?To by było dobre :] Postarał bym się o to :lol2: Jeśli chodzi o death metal,to już się postaram,żeby puszczali Children Of Bodom :twisted: Czyżby szykował się nam metalowy kanał?Jeśli tak,to chcę,żeby puszczali Rammsteina ,Lordich,Sabaton,Hammerfall itp. :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...