Skocz do zawartości

Novela TV i Water Planet


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Novela.tv Nowy projekt od Polcast Television . Najprawdopodobniej (?) to nowa stacja od wymienionego wcześniej operatora za CSBTV ( świadczy o tym osobna strona http://www.novela.tvoraz osobny profil na FB )
Stacja ma prezentować Seriale z Ameryki Łacińskiej . Więcej informacji można wywnioskować z ich tablicy na profilu FB :

http://www.facebook.com/novela.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda, to kanał może nadawać na koncesji CSB TV. Po prostu na ekranie będzie widoczne logo CSB TV, oraz nowego kanału. Na tej samej zasadzie nadawała Promocja TV. Ja jednak uważam, że to będzie zwykły blok na Polonii 1, czego najlepszym dowodem jest program TV na stronie Novela.tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
http://mediaboss.pl/article.php?id=132 - jak donosi Mediaboss.pl, znane są nazwy 2 z 3 nowych kanałów Polcastu, a mianowicie Novela TV i Water Planet. Pierwszy to będzie zapewne, jak słusznie zauważyła redakcja Mediaboss, kanał z telenowelami. Ale co to jest ten drugi kanał - ekologiczny czy dokumentalny ? Ciekawi mnie też pojawienie się tych stacji nie będzie oznaczać likwidacji lub zmian w Polonii 1. Jak widać te projekty rodzą wiele pytań - spróbujmy na nie odpowiedzieć w tym temacie. Zapraszam do rozmowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś przez prawie 20 lat prowadzi stację telewizyjną (a nawet dwie), nie zbankrutował i jeszcze stara się utrzymać jakąś świeżość w ramówce - to trudno nazwać go amatorem. Może te kanały zaoferują coś, czego nie było na naszym rynku, choć trochę w to wątpię. Muszą być jednak dobrze przemyślane - przecież nadawca już wtopił zarówno z Super 1, jak i na początku z Tele 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że oba kanały na licencji włoskiej bo tak mogliby się starać o miejsce na MUX1 DVb-T w konkursie KRRiTV :-(
Przynajmniej nie będzie oznaczeń wiekowych.
Ja obstawiam, że będą to kolejne kanały w formacie 4:3 i w zupie pełnej pikseli.

Właściwie teraz każdy kanał jest uruchamiany w formacie 16:9, nadający pozycje wyprodukowane w formacie 4:3 - w pillarboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Novela TV - Ten kanał podobno ma emitować latynoskie telenowele. Na polskim rynku jest już taki kanał, czyli Zone Romantica, jakoś sobie radzi, chociaż jego wyniki oglądalności nie są rewelacyjne. Nie zmienia to jednak faktu, że takie telenowele nadal są popularne, ponieważ już od dłuższego czasu stanowią ważną część ramówki TV4.

 

Water Planet - Sama nazwa kojarzy się z kanałem o tematyce morskiej. Może to być coś podobnego do włoskiego yacht & sail lub francuskiego Planete+ Thalassa. Ten drugi chciał nawet wejść na polski rynek, ale do tej pory nic z tego nie wyszło.

 

Nie wiadomo, który z nich zastąpi CSB TV, chociaż ja osobiście uważam, że żaden z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...