Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Vipo mamy obecnie w Polo TV. Mi się program podoba, ale teledyski mocno skracają to prawda. Oczywiście są emitowane tylko klipy Wydawnictwa Folk, które można bez problemu znaleźć na oficjalnym kanale YT tejże wytwórni. Mają też bardzo tani sklep z fizycznymi krążkami CD, jak i mp3. Ogólnie spoko wytwórnia i dobrze, że takie powstają przez co Green Star nie ma monopolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A tymczasem się można dowiedzieć z forum tvpolsat.info oraz Wirtualnychmediów:

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała we wtorek o zmianie zapisów koncesji satelitarnej wydanej dla kanału TVS. Stacja nie będzie już miała charakteru edukacyjno-poznawczego, a ponownie będzie telewizją o charakterze uniwersalnym.

 

- Skoro nie dostaliśmy koncesji naziemnej, to wracamy do starego programu, który się sprawdzał. Nie chcemy konkurować z kanałem Fokus TV - mówi wirtualnemedia_pl Arkadiusz Hołda, prezes i właściciel TVS.

.

Moim zdaniem powinni to już dawno zrobić - w ogóle wystawianie TVS'u do konkursu naziemnego było nie porozumieniem. Mogli jakiś całkowicie nowy kanał zbudować a nie na siłę zmienić swój jedyny kanał telewizyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowości jesienne w TVS :

 

"Wyprawy Jeffa Corwina"- Emisja : pn-pt, godz.: 12:00, czwartki 21:35;

"Świat na talerzu Andrew Zimmerna" : pn-pt, godz.: 13:00, wtorek 21:25;

"Archeolog detektyw" pn-pt, godz.: 15:00, środy 21:25;

"Muzyczny kącik Damiana Holeckiego" w poniedziałki, godz.: 20:30, soboty 11:30, niedziele 15:30,

"My Wam to zagramy" w soboty 11:30, w niedziele 15:00),

w październiku "Parada szlagierów" w niedziele, godz.: 14:25 i w piątki 21:25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to TVS buduje sobie w takim razie bloczki szlagierów w swojej ramówce i w sumie dobrze bo to wychodzi im najlepiej.

Jestem tylko zawiedziony z jednego powodu - liczyłem na większą programową współpracę stacji z eterowym Radiem Silesia. Tutaj niestety tego się niedoczekałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...