Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Patrzę na tą ramówkę Boomeranga i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Na początku zmian były jeszcze Animki, Animaniacy. A teraz już ich nie ma. A na dodatek w czerwcu pożegnamy Taz manię. Jedyny plus że od czerwca powróci Tom i Jerry w klasycznej wersji. Czyli jakby nie patrzeć będziemy mieli 2 seriale klasyczne. Ale tak to robi się coraz większa masakra. A te nowe seriale to tylko psują tak dobry kanał. Tego się oglądać nie da. Seriale jeszcze gorsze niż w Cartoonito. Na dodatek znów wracamy do zlitowania dla Rosjan w ramówce. Nie bez powodu po 17:00 będzie powtórka Paczki śmiechu. Zni[beep]i Carrtoona i niszczą teraz Booma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że conajmniej w przyszłym roku pwrócą Jetsonowie czy Flintstonowie, bo ponoć ma to być kanał w połowie dla klasyki i nowości, a od czerwca z klasykami do [beep]. Gdzie te czasy, gdy na Boomie emitowane były kreskówki, których odcinki mam nagrane ze starego Cartoon Network i leżakuje na strychu? Chyba będę musiał w ramach sentymentu na kineskopie posprawdzać jakość obrazu, czy nie śnieży, itd...

Ale jak każdy z forum za stary jestem na kreskówki, ale klasykom jak ZM czy Tom i Jerry, a nawet Yogyemu nie mogę odmówić.

Po Boomerangu jak i po Cartoon Network pozostają tylko miłe wspomnienia, tak jak za odkodowanym blokiem kreskówek na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy taki kanał, który wyemituje takie seriale jak całe Zwariowane melodie (Puls2), Batman(1992, wg mnie najlepszy serial animowany w historii), Spider-Man(1994), Wojownicze Żółwie Ninja(1989, Rocksteady i Bebop – pomocnicy Shreddera + Krang), Conan, Willy Fog, Mighty Morphin Power Rangers, woody woodpecker, x-men(1992–1997), Widget, aladyn, Miś Yogi, Chip i Dale (teraz jest disnej junior), Scooby-Doo (boomerang), Kaczor Donald, Myszka Miki, Różowa Pantera, Beetlejuice, Casper the Friendly Ghost to jest to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kuźwa, mogliby zostawić Sylwka i Taz-Manię, ale to i tak te same segmenty. Fasola też robi wypad z ramówki po miesiącu...

A nie czasem trzy klasyczne kreskówki zostaną? Czy Nowy Scooby-Doo też robi wypad z ramówki?

No ja pie***lę, przypomina mi się sytuacja z CN, gdy jako klasyki emitowano TiJ, oraz SD, no i od czasu do czasu Jam łasica. Ludziom takimi jak my, trudno jest zaakceptowanie Booma bez żadnej klasyki. Przecież na tych kreskówkach dwadzieścia parę lat temu wychowywaliśmy się, a nie na jakimś kiczowatym 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...