Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy zmiany w Tele Tygodniu. Gazeta ta dokonała przebudowy swojego układu stacji dodając do trzeciej strony TVP Rozrywkę oraz przenosząc na górę program Stopklatki TV.

Jako dowód tych zmian prezentuje wam fragment trzeciej i czwartej strony listingowej wprost z oficjalnego profilu Tele Tygodnia na Facebooku:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 0557_o.jpg

Moim zdaniem to wygląda ciekawie aczkolwiek mogliby inaczej zaranżować pierwszą i drugą stronę listingową oraz przy okazji powiększyć o 8 liczbę stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku "Tele Tygodnia" chyba zapomnieli o TV6 które chyba zostało na swoim miejscu choć w moim odczuciu mogli by je dać zamiast Ale Kino+. Ogólnie mówiąc powinni zmodyfikować pierwsze dwie strony w "Tele Tygodniu" bo dzięki temu byłoby miejsce na wszystkie ścinane obecnie stacje telewizyjne z DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to i Owo tez dali na górę program TVP Rozrywka, Stopklatka TV i TV6 oraz TTV. jak dla mnie zmiany na plus.
W To&Owo jest o wiele więcej zmian niż te wspomniane:

Ale Kino+ weszło w miejsce Kino Polska

Canal+ zajął miejsce Ale Kino+

13 Ulica przeniosła się tam gdzie był Fox Life

Kino Polska znaleźć teraz można w dotychczasowym miejscu 13 Ulicy

Stopklatka weszła w miejsce TCM

TCM jest tam gdzie był Canal+

Fox Life jest w miejscu CBS Europa

CBS Europa przeniosło się tam gdzie była Stopklatka

Romance TV pojawiło się tam gdzie był Filmox Extra

 

Canal+Sport zastąpiło TVN Turbo

Sportklub zastąpił Canal+Sport

nSport zastąpiło Polsat Play

Polsat Play zastąpił nSport

TVN Turbo zastąpiło Sportklub

 

Fokus TV weszło w miejsce Animal Planet

Animal Planet zastąpiło Travel Channel

Travel Channel jest tam gdzie był Fokus TV

 

TVP Rozrywka weszła w miejsce TVS

TV6 pojawiło się tam gdzie było TLC

TTV zastąpiło TVN Style

ATM Rozrywka jest w miejscu Polsat Cafe

TVP HD zastąpiło TVP Rozrywka

TVS jest w miejscu Tele 5

CBS Drama zastąpiło TV6

TLC weszło w miejsce CBS Drama

Kuchnia+ jest w miejscu ATM Rozrywki

TVN Style jest w miejscu Kuchni+

Tele 5 weszło w miejsce TVP HD

BBC Entertainment jest w miejscu TTV

TVR jest w miejscu BBC Entertainment

Domo+ jest w miejscu ITV

Polsat Cafe jest w miejscu Domo+

 

Bilans: usunięto Filmbox Extra oraz ITV; dodano Romance TV i TVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To&owo już zdurniało do reszty. TVN Turbo musi wrócić na górę kosztem ID, Discovery Science to samo Animal Planet. Główne kanały powinny być na górze a tematyczne poniżej. TVP Polonia powinni też dać na dół to samo Polsat 2.

 

TV6, TTV, Puls 2 i TVP Rozrywka mogłyby być na pierwszych stronach pod TV4, TVN7, TV Puls i TVP Kultura. A nizszowe kanały jak TVR, TVS, TV Trwam, Domo+ czy Kuchnia+ w ogóle są zbędne ludziom zdecydowanie wystarczy EPG, to samo wspomniane Polsat 2, ITV (wycofanie słuszne), TVP HD, TVP Polonia

 

Wielki PLUS za Canal+, Fokus i Stopklatkę na górze ta ostatnia jeszcze powinna być pierwsza przy filmowych

 

Zrobić podział na filmowe i serialowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to i Owo tez dali na górę program TVP Rozrywka, Stopklatka TV i TV6 oraz TTV. jak dla mnie zmiany na plus.
W To&Owo jest o wiele więcej zmian niż te wspomniane:

Ale Kino+ weszło w miejsce Kino Polska

Canal+ zajął miejsce Ale Kino+

13 Ulica przeniosła się tam gdzie był Fox Life

Kino Polska znaleźć teraz można w dotychczasowym miejscu 13 Ulicy

Stopklatka weszła w miejsce TCM

TCM jest tam gdzie był Canal+

Fox Life jest w miejscu CBS Europa

CBS Europa przeniosło się tam gdzie była Stopklatka

Romance TV pojawiło się tam gdzie był Filmox Extra

 

Canal+Sport zastąpiło TVN Turbo

Sportklub zastąpił Canal+Sport

nSport zastąpiło Polsat Play

Polsat Play zastąpił nSport

TVN Turbo zastąpiło Sportklub

 

Fokus TV weszło w miejsce Animal Planet

Animal Planet zastąpiło Travel Channel

Travel Channel jest tam gdzie był Fokus TV

 

TVP Rozrywka weszła w miejsce TVS

TV6 pojawiło się tam gdzie było TLC

TTV zastąpiło TVN Style

ATM Rozrywka jest w miejscu Polsat Cafe

TVP HD zastąpiło TVP Rozrywka

TVS jest w miejscu Tele 5

CBS Drama zastąpiło TV6

TLC weszło w miejsce CBS Drama

Kuchnia+ jest w miejscu ATM Rozrywki

TVN Style jest w miejscu Kuchni+

Tele 5 weszło w miejsce TVP HD

BBC Entertainment jest w miejscu TTV

TVR jest w miejscu BBC Entertainment

Domo+ jest w miejscu ITV

Polsat Cafe jest w miejscu Domo+

 

Bilans: usunięto Filmbox Extra oraz ITV; dodano Romance TV i TVR.

O ile wy[beep]e Filmboxa Extra jest dobrym rozwiązaniem (choć z drugiej strony mogli wywalić jednak Filmbox Family) o tyle kasacja ITV jest złym rozwiązaniem bo można było go wcisnąć w miejsce stacji zagranicznych w miejscu których powinno się postawić na rozwój stacji muzycznych i dziecięcych.

Poza tym minusem jest słabe miejsce dla TVP Regionalnej - ta stacja także powinna być na pierwszym rzędzie podobnie jak TV6 czy TTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd. Jakby co mam przed sobą najnowsze wydania Tele Tygodnia oraz To i Owo TV. Zauważyłem w nich że na przykład w TT można podmienić Ale Kino+ z TV6 a AXN z TVP Kulturą zaś ATM Rozrywkę z Polsatem 2 ale znając życie do takich zmian pewnie nie dojdzie.

Co do To i Owo TV to tam zdecydowanie TVP Regionalna i TV Trwam powinny być w pierwszym rzędzie kosztem stacji zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: Niestety nie mam jak kupić Tele Tydzień - podasz tutaj na forum, jak wygląda teraz listing w Tele Tygodniu? Poza tym z zamieszczonego przez Tele Tydzień screena na FB widać, że chyba tylko TVP Rozrywka i Stopklatka poszły do góry, a chyba TVP Kultura nadal siedzi ściśnięta w 2 czy 3 rzędzie. Natomiast co do To i Owo, to ja jestem zadowolony ze zmian w tym tygodniku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: Niestety nie mam jak kupić Tele Tydzień - podasz tutaj na forum, jak wygląda teraz listing w Tele Tygodniu? Poza tym z zamieszczonego przez Tele Tydzień screena na FB widać, że chyba tylko TVP Rozrywka i Stopklatka poszły do góry, a chyba TVP Kultura nadal siedzi ściśnięta w 2 czy 3 rzędzie. Natomiast co do To i Owo, to ja jestem zadowolony ze zmian w tym tygodniku. :)

Oczywiście że podam ten listing. Wygląda on teraz tak:

Str. 1 i 2 Bez zmian

Str. 3: Rząd 1: TVP Regionalna, TVP Polonia, TV4, Puls 2, TVP Rozrywka, TTV

Rząd 2: 12 ośrodków regionalnych (3 kolumny wielkości 2 rzędów), TVP Kultura, ATM Rozrywka, TV6

Rząd 3: TVP HD, Comedy Central, Tele 5

Str. 4: Rząd 1: Stopklatka TV, Polsat 2, TVP Seriale, Ale Kino+, Kino Polska, AXN

Rząd 2: Universal Channel, Polsar Film, Fox Life, Canal+, HBO, TCM

Rząd 3: 13 Ulica, CBS Europa, FOX, Canal+ Film, Canal+ Film, Filmbox

Str. 5: Tutaj zmiany tylko po stronie kanałów dokumentalnych - sportowe bez zmian:

Rząd 1: Discovery Channel, National Geographic, TVP Histioria, Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport

Rząd 2: Discovery Science, Fokus TV, Polsat Viast History, Eurosport 2, Polsat Sport News, TVN Turbo

Rząd 3: Discovery Turbo Xtra, Animal Planet, Planete+, Canal+ Sport, nSport+, Polsat Play

Str. 6: Rząd 1: TLC, TVN Style, Mini Mini, Nickelodeon, Disney Channel, TVP Info/TVN24

Rząd 2: Polsat Cafe, TVS, TVP ABC, Cartoon Network, Disney Junior, Polsat News

Rząd 3: Kuchnia+, ID, Polo TV, Eska TV, TV Trwam, Superstacja

Moim zdaniem ten układ stacji jeszcze można poprawić zachowując obecną liczbę stacji telewizyjnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jak wyglądają zmiany w To&Owo TV:

 

6cad48da4487.jpg 05c72a42a040.jpg 5342e089860a.jpg fab2562dcc92.jpg 153bfb8af744.jpg 56515a97c599.jpg

 

Strony z głównym programem, bez zmian. To chyba mój przedostatni numer guide'a drukowanego. Kupię jeszcze następny rocznicowy numer i później przestawiam się na tablet. Spadek sprzedaży tygodników telewizyjnych jest zauważalny i będzie raczej postępował: Wszystkie tygodniki telewizyjne na minusie po I kwartale.

 

Wracając do To&Owo TV, usunięcie Filmbox'u Extra to dla mnie poważna wpadka tego tygodnika. Kolejny argument za odejściem od nich. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, Tele Tydzień, jeżeli chodzi o stacje DVB-T, to się zbytnio nie postarał, natomiast jeżeli chodzi o ułożenie stacji filmowych, to zdurniał do reszty. Kolejna gazeta, która ściska stacje premium, wywyższając taką stację, jak TVP Seriale, czy nawet AXN... Aby tam to wszystko jakoś wyglądało tam, w Tele Tygodniu, to trzeba albo dołożyć dodatkową stronę na program dla stacji filmowych, albo trochę pościskać 1 i 2 stronę. Gratuluję za dodanie stacji Polsat Viasat History, ale nadal nie ma np. CBS Reality, czy CBS Drama. Ja za te zmiany daję ocenę dopuszczającą.

Natomiast jeżeli chodzi o To i Owo, to mi się tam zmiany bardzo podobają. Większość stacji DVB-T jest napisana czytelnie i znajduje się w 1 rzędach, poza tym Canal+, czy Canal+ Sport wszedł do 1 rzędu. Jedynym minusem tej gazety jest wg. mnie tylko brak Filmbox Extra, i tylko 6 stacji bajkowych. Ja za zmiany tam daję -5 :)

@ draco_san: Ja będę nadal kupował gazety z programem TV. Natomiast nie wiem, dlaczego aż tyle ludzi odchodzi od prasy z programem, a przechodzi na te tableciki etc. Moim zdaniem te wszystkie serwisy online, gdzie można sprawdzić program dla danej stacji, bądź wszystkich stacji, dla których ma program ten serwis, to jest [beep]izm i idiotyzm. Poza tym te serwisy są do odwiedzenia za darmo - jaki sens ma więc zakładanie tych serwisów, gdzie można sprawdzić program dla danych stacji? Przecież tylko tracą na tych ""zdobyczach" techniki" ci, którzy drukują, i produkują gazety z programem, czy gazety z informacjami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się z tobą nie zgadzam, @Warblade3. Jesteś przywiązany do pisma drukowanego - twoja sprawa. Ale nie krytykuj tabletów, tylko dlatego, że nie rozumiesz ich wygody lub nie korzystasz. Pisałem już w tym wątku o zaletach i wadach. Dla większości najważniejsza jest bezpłatność, aktualizacje i dostępność wszystkich programów (czego aktualnie nie ma żaden tygodnik drukowany). I dlaczego ludzi mają obchodzić straty wydawców tygodników telewizyjnych? Mogli sytuację przewidzieć i zmienić biznes. Im szybciej wydawcy zrozumieją, że zwyczaje konsumenckie się zmieniają, tym lepiej dla nich. Ty także zdaj sobie sprawę, że czasy świetności prasy drukowanej właśnie minęły. Teraz jest era urządzeń przenośnych i internetu. Nakłady wszystkich tygodników będą już tylko maleć i nigdy nie powrócą do dawnej świetności. Oczywiście w końcu spadki się ustabilizują, bo zawsze znajdą się zapaleńcy. Ale to już nie będzie to samo. Wybacz jeśli uraziłem, ale ja strasznie nie lubię zachowawczej postawy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tv 14 równieź pozmieniano miejsca niektórych kanałów:Tvs,Ttv,Stopklatka,,Universal,Tcm,Filmbox,Animal planet,Fokus tv,Tvn style,Tlc,Polsat cafe.

 

Usunięto Axn white,Cbs drama.

Dodano Tcm,Canal+ family.

 

W Super tv zmieniono miejsca Polsat 2,Stopklatki,Axn,Tvp seriale,Comedy central,Ale kino,Universal,Kino Polska,Polsat film,Hbo,Canal+,Tvp historia,National Geographic,Fokus.

 

W Tele programach zmieniono nieco szatę graficzną.

Dodano Ale kino i Axn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś podać jak teraz wyglądają układy stacji w tych gazetach? Byłbym ci za to bardzo wdzięczny :)

@Warblade3 Próbowałem przeforsować u Tele Tygodnia swoje propozycje które to wyglądają następująco:

1. Modernizacja - około 90 stacji (w tym 12 regionalnych) :

Str. 1: TVP1, TVP2, Polsat

Str. 2: TVN, TVN7, TV Puls

Str. 3: Rząd 1: TVP Regionalna, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Kultura, TTV, TV Trwam

Rząd 2: 12 ośrodków regionalnych, TVP HD, Ale Kino+, Canal+

Rząd 3: TVP Seriale, Comedy Central, FOX

Str. 4: Rząd 1: TV4, TV6, ATM Rozrywka,Puls 2, Tele 5, Stopklatka TV

Rząd 2: BBC Entertaiment (w ewentualności - pod TV6), TVS (pod Puls 2), Polsat 2 (pod ATM Rozrywką), TVR (pod Tele 5), Kino Polska (pod Stopklatką TV)

Rząd 3 (na wysokości drugiego rzędu z poprzedniej strony) : Canal+ Family, Canal+ Film, HBO, HBO2, Filmbox, Polsat Film

Rząd 4 (na wysokości trzeciego rzędu z poprzedniej strony) : FOX Life, AXN, Universal Channel, 13 Ulica, CBS Europa, TCM

Str. 5: Rząd 1: Discovery Channel, Fokus TV, TVP Histioria, Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport

Rząd 2: Discovery Science, National Geographic, Polsat Viast History, Eurosport 2, Polsat Sport News, TVN Turbo

Rząd 3: Discovery Turbo Xtra, Planete+, Animal Planet, Canal+ Sport, Orange Sport (zamiast nSport+), Polsat Play

Str. 6: Rząd 1: Polsat Cafe, TVN Style, TVP ABC, Nickelodeon/Nick. Jr. (dzielenie kolumny), Disney Channel/Disney XD (dzielenie kolumny), TVP Info/TVN24 (dzielenie kolumny)

Rząd 2: TLC, Kuchnia+, MiniMini+, Cartoon Network, Disney Junior, Polsat News

Rząd 3: ID, Eska TV, 4fun.tv (lub po starcie 26 września kanał Muzo TV), Polo TV, MTV Polska,Superstacja (może być zamieniona na TV Republikę)

2. Głęboka zmiana - 123 stacje (w tym cała 16-tka regionalnych od TVP) :

Str. 1 "Strefa TVP" : Rząd 1: TVP1, TVP2, TVP HD, TVP Polonia, TVP Regionalna, TVP Kultura

Rząd 2: TVP Seriale, TVP Rozrywka, 16 ośrodków regionalnych (4 kolumny)

Str. 2: Rząd 1: Polsat, TV4, TV6, TVN, TVN7, TTV

Rząd 2: Polsat 2, ATM Rozrywka, BBC Entertaiment, MTV Polska, Viva Polska, TVR/Polonia 1

Str. 3: Rząd 1: TV Puls, Puls 2, Tele 5, TVS, TV Trwam, Canal+

Rząd 2: E! (do 26 września - potem w ewentualności Mjuzik TV lub VH1), Eska TV, 4fun.tv, Polo TV, Filmbox, Canal+ Film

Rząd 3: Stars TV, Mjuzik TV (od 26 września kanał Muzo TV), Disco Polo Music, ITV, TCM, Canal+ Family

Str. 4: Rząd 1 HBO, Polsat Film, Stopklatka TV, Kino Polska, Ale Kino+/FOX, AXN/AXN White

Rząd 2: HBO2, Cinemax, CBS Europa, 13 Ulica, Fox Life, AXN Spin

Rząd 3: HBO Comedy, Comedy Central, CBS Action, Universal Channel, Polsat Romans, CBS Drama (lub Romance TV)

Str. 5: Rząd 1: TVP ABC, Nickelodeon, Disney Channcel, Polsat Cafe, TVN Style, Discovery Channel

Rząd 2: BBC Ceebibies, Nick Jr. Disney XD, TLC, Kuchnia+, Discovery Science

Rząd 3: Mini Mini+, Polsat Jim Jam, Disney Junior, BBC Lifestyle, Polsat Food, Discovery Turbo Xtra

Rząd 4: Teletoon+, Cartoon Network, Boomerang, CBS Reality, ID, Polsat CI

Str. 6: Rząd 1: National Geographic, Fokus TV, Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport, TVP Info

Rząd 2: Nat Geo Wild, BBC Knowledge, Eurosport 2, Polsat Sport News, Orange Sport, TVN24

Rząd 3: Animal Planet, Polsat Viasat Explore, Canal+ Sport, nSport+, Sportklub, Polsat Sport News

Rząd 4: History, TVP Historia, Polsat Play, TVN Turbo, Superstacja, TV Republika

Druga opcja jest nieco droższa bo wymaga dodania stałych 8 stron z których 7 szłoby na omówienia dzienne 15 najlepszych propozycji z stacji DVB-T zaś 1 poszłaby na dział m.in z uwagami czytelników o którego to powrót proszą czytelnicy pisma.

W odpowiedzi na tą powyższą propozycje dostałem od redakcji wiadomość w której to informują że nie planują wprowadzać zmian. Pisałem też do To i Owo TV sugerując poniższy układ stacji:

Str. 1: TVP1, TVP2, TVP Regionalna, Polsat, TVN

Str. 2: Rząd 1: TVN7, TV4, TV6, TV Puls, Puls 2

Rząd 2: TVP Polonia, TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, Polsat 2, TV Trwam

Str. 3: Rząd 1: TVP HD, Tele 5, TVS, TVR, BBC Entertaiment, MTV Polska

Rząd 2: Polsat Cafe, TVN Style, TLC, BBC Lifestyle, E!, Viva Polska

Rząd 3: Domo+, Kuchnia+, CBS Drama, Polsat Romans, Romance TV, Polonia 1

Str. 4: Rząd 1: TVP ABC, Disney Channel, Nickelodeon, Cartoon Network, TVP Info, TVN24

Rząd 2: MiniMini+, Disney XD, Disney Junior, Boomerang, TV Republika, TVN24 Biznes i Świat

Rząd 3: Teletoon+, Polsat Jim Jam, BBC Ceebibies, Da Vinci Learning, Polsat News, Superstacja (lub Polsat News 2)

Str. 5: Rząd 1: AXN, TVP Kultura, TVP Seriale, Ale Kino+, Canal+, HBO

Rząd 2: AXN Black, TCM, CBS Action, Canal+ Film, Canal+ Family, HBO2

Rząd 3: AXN White, AXN Spin, CBS Europa, Canal+ Film 2, Canal+ Family 2, HBO Comedy

Str. 6: Rząd 1: Polsat Film, Comedy Central, FOX, Universal Channel, Kino Polska, Stopklatka TV

Rząd 2: Cinemax, Comedy Central Family, FOX Life, 13 Ulica, Filmbox, Filmbox Extra

Rząd 3: Cinemax 2, SciFi Universal, MGM, Sundance Channel, Filmbox HD, Filmbox Family

Str. 7: Rząd 1: Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport, Canal+, Discovery Channel, Discovery Science

Rząd 2: Eurosport 2, Polsat Sport Extra, Sportklub, nSport, Discovery Turbo Xtra, Animal Planet

Rząd 3: Orange Sport, Polsat Sport News, Polsat Play, TVN Turbo, ID, Polsat CI

Str. 8: Rząd 1: National Geographic, BBC Knowledge, Fokus TV, TVP Historia, Eska TV/4fun.tv (dzielenie kolumny), Polo TV/ITV (dzielenie kolumny)

Rząd 2: Nat Geo Wild, Planete+, CBS Reality, History, Power TV (do 26 września - potem tutaj byłby VH1 Polska), Disco Polo Music

Rząd 3: Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Travel Channel, Muzo TV (od 26 września - do tego czasu VH1 Polska), Stars TV

Niestety do tej pory nie otrzymałem od nich odpowiedzi. Dodam tylko że w tym liście sugerowałem redakcji wprowadzenie całkiem nowej grafiki i układu stacji w ramach prezentu na 25 lecie wydawanego przez nich tygodnika telewizyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv 14

Strona 1-rząd 1-Tvp 1,Tvp 2,Polsat,Tvn

Rząd 2-Tvp info,Tvp regionalna,Tvp Polonia,Tvp Kultura,Tvg historia,Tvp hd

Strona 2-rząd 1-Tv 4,Tvn 7,Tv Puls,Puls 2,Polsat 2,Tvp seriale

Rząd 2-Tvp rozrywka,Atm rozrywka,Tv 6,Tele 5,Ttv,Tv Trwam

Strona 3-rząd 1-Axn,13 ulica,Stopklatka tv,Kino Polska,Polsat film,Ale kino+

Rząd 2-Universal channel,Comedy central,Fox,Cbs Europa,Hbo,Canal+

Rząd 3-Tcm,Comedy central family,Fox life,Filmbox,Canal+ family,Canal+ film

Strona 4-rząd 1-Polsat sport,Eurosport,Discovery channel,National geographic,Tvn style,Tvp abc

Rząd 2-Polsat sport news,Eurosport 2,Discovery science,Fokus tv,Tlc,Minimini+

Rząd 3-Tvp sport,Canal+ sport,Id,Animal planet,Polsat cafe,Disney channel

Rząd 4-Polsat play,Tvn turbo,Polo tv,Eska tv,Tvs,Nickelodeon

 

Super tv

Strona 1-Tvp 1,Tvp 2,Polsat,Tvn

Strona 2-rząd 1-Tv 4,Tvn 7,Tv Puls,Puls 2,Ttv

Rząd 2-Tv 6,Atm rozrywka,Tvp rozrywka,Tv Trwam,Tvp Info, a pod nim Tvp regionalna

Strona 3-rząd 1-Tvp Polonia,Tvp Kultura,Stopklatka,Polsat 2,Tvp seriale

Rząd 2-Tvp hd,Comedy Central,13 ulica,Tele 5,Universal channel

Strona 4-rząd 1-Axn,Kino Polska,Polsat film,Tvn style,Tlc

Rząd 2-Ale kino+,Canal+,Hbo,Polsat cafe,Polo tv, a pod nim Eska tv

Strona 5-rząd 1-Tvp abc,Discovery channel,Tvp historia,Polsat sport,Eurosport

Rząd 2-Mini mini+,Discovery science,Fokus tv,Polsat sport news,Tvp sport

Rząd 3-Disney channel,National geographic,Planete+,Tvn turbo,Polsat play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Patrząc na to zestawienie nie rozumiem co takim TV14 robią na górze takie stacje jak Polsat 2 i TVP Seriale ? W moim odczuciu prędzej można było je zastąpić stacjami TV6 i TVP Regionalną. Za tą ostatnią stacje też śmiało można dać TTV czy nawet TV Trwam. Nie rozumiem też czemu w Super TV stacja TVP Historia jest wyżej od Fokus TV. To że jest ona publiczna nie ma żadnego znaczenia - liczy się treść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcl1: Dzięki za zamieszczone info o zmianach. Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie: czy wiesz, czy zmiany nastały także w Kurierze TV? Moim zdaniem zmiany zajdą także w Tele Świecie, czy Tele Max :)

Poza tym nie wiem, dlaczego uparli się na Canal+ Family nawet w słabszych gazetach z programem. Ale jest to dobra oznaka, ale dlaczego wszędzie (oprócz na całe szczęście To i Owo) ściskają kanały premium? Oprócz tego mało gdzie w gazetach Bauera jest kanał HBO 2.

@Poland: Niestety nie zrobię skanów Tele Tygodnia, chociaż byłem w sklepie - jak zobaczyłem Tele Tydzień, i se go wziąłem do ręki, to mnie zaczął szlak trafiać etc. Co oni zrobili z tym Tele Tygodniem? Wszystko było ok w tej gazecie do 2010 roku :) No a teraz co? Bardzo mało czytelny listing, w programie dużo opisów wepchniętych, bardzo nieczytelny 2 i 3 rząd, brak np. HBO 2 etc. Poza tym kolumny w tej gazecie, jeżeli chodzi o 2 i 3 rząd, są zdecydowanie za duże, wygląd belek też jest zły. Krótko mówiąc - w Tele Tygodniu jest bardzo dużo do poprawy.

Moim zdaniem w Tele Tygodniu (poza grafiką oczywiście) należy zmienić także listing. Proponuję także oddzielić w końcu kolorem kanały ogólne, które należy dać wszystkie na stronach 1-3, a filmowe (które są także innym kolorem oznaczone) dać na 4 stronie. Przydało by się także przenieść TVP Regionalną z ośrodkami na 2 stronę, i uporządkować kanały ogólne na 3 stronie np. tak:

1 rząd: TV Puls, TVP Polonia, TVP Kultura, TV 4, TV 6, TTV

2 rząd: Puls 2, TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, TV Trwam, Tele 5, Polsat 2;

a kanały filmowe zmodyfikować, i ułożyć wg. mnie tak:

1 rząd: Stopklatka. TV, Kino PL, CBS Europa, Canal+, HBO, AXN (pod AXN Alekino+)

2 rząd: 13 ulica, TCM, Comedy Central, C+ Film, HBO 2, Foxlife

3 rząd: Universal Channel, Polsat Film, TVP Seriale, C+ Family, Filmbox, Fox

Kanały TVS, TVP HD i dajmy BBC Entertainment gdzieś tam wepchnąć można na 6 czy 5 stronie :D

No i ta 5 i 6 strona zmodyfikowana zostaje :)

A jak z Super TV? Kolejna gazeta która daje stacje premium na dół, a wywyższa stacje pokroju TVP Seriale, czy Polsat Film. Oprócz tego TVP Info i Regionalna znowu są pościskane. Przydało by się także w Super TV dołożyć jakąś stację filmową :)

Na obecną chwilę tyle wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcl1: Dzięki za zamieszczone info o zmianach. Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie: czy wiesz, czy zmiany nastały także w Kurierze TV? Moim zdaniem zmiany zajdą także w Tele Świecie, czy Tele Max :)

Poza tym nie wiem, dlaczego uparli się na Canal+ Family nawet w słabszych gazetach z programem. Ale jest to dobra oznaka, ale dlaczego wszędzie (oprócz na całe szczęście To i Owo) ściskają kanały premium? Oprócz tego mało gdzie w gazetach Bauera jest kanał HBO 2.

@Poland: Niestety nie zrobię skanów Tele Tygodnia, chociaż byłem w sklepie - jak zobaczyłem Tele Tydzień, i se go wziąłem do ręki, to mnie zaczął szlak trafiać etc. Co oni zrobili z tym Tele Tygodniem? Wszystko było ok w tej gazecie do 2010 roku :) No a teraz co? Bardzo mało czytelny listing, w programie dużo opisów wepchniętych, bardzo nieczytelny 2 i 3 rząd, brak np. HBO 2 etc. Poza tym kolumny w tej gazecie, jeżeli chodzi o 2 i 3 rząd, są zdecydowanie za duże, wygląd belek też jest zły. Krótko mówiąc - w Tele Tygodniu jest bardzo dużo do poprawy.

Moim zdaniem w Tele Tygodniu (poza grafiką oczywiście) należy zmienić także listing. Proponuję także oddzielić w końcu kolorem kanały ogólne, które należy dać wszystkie na stronach 1-3, a filmowe (które są także innym kolorem oznaczone) dać na 4 stronie. Przydało by się także przenieść TVP Regionalną z ośrodkami na 2 stronę, i uporządkować kanały ogólne na 3 stronie np. tak:

1 rząd: TV Puls, TVP Polonia, TVP Kultura, TV 4, TV 6, TTV

2 rząd: Puls 2, TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, TV Trwam, Tele 5, Polsat 2;

a kanały filmowe zmodyfikować, i ułożyć wg. mnie tak:

1 rząd: Stopklatka. TV, Kino PL, CBS Europa, Canal+, HBO, AXN (pod AXN Alekino+)

2 rząd: 13 ulica, TCM, Comedy Central, C+ Film, HBO 2, Foxlife

3 rząd: Universal Channel, Polsat Film, TVP Seriale, C+ Family, Filmbox, Fox

Kanały TVS, TVP HD i dajmy BBC Entertainment gdzieś tam wepchnąć można na 6 czy 5 stronie :D

No i ta 5 i 6 strona zmodyfikowana zostaje :)

A jak z Super TV? Kolejna gazeta która daje stacje premium na dół, a wywyższa stacje pokroju TVP Seriale, czy Polsat Film. Oprócz tego TVP Info i Regionalna znowu są pościskane. Przydało by się także w Super TV dołożyć jakąś stację filmową :)

Na obecną chwilę tyle wystarczy :)

Całkiem zgadzam się z twoją opinią - w moim odczuciu trzeba wymusić na "Tele Tygodniu" kolejne zmiany. Wszak idzie jesień a to jest najlepsza okazja na tego typu sprawy.

Co do twojej propozycji zmian to ja się zgadzam choć moim zdaniem można to rozłożyć nieco inaczej:

1 rząd: TVP Polonia, TVP Kultura, TV Puls TV 4, TV 6, TTV

2 rząd: TV Trwam, TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, TVR;

3 rząd: Polsat 2 (pod ATM Rozrywką), TVS (pod TVR)

Zaś co do czwartej to ja bym ją widział tak:

1 rząd: Stopklatka. TV, Kino PL (pod nim TCM), CBS Europa (pod nim Filmbox), Canal+ (pod nim C+ Film), HBO (pod nim HBO2), Polsat Film (pod nim Alekino+)

2 rząd: Universal Channel, 13 Ulica, Comedy Central, C+ Film, HBO Comedy, Fox

3 rząd: BBC Entertaiment, TVP HD, TVP Seriale (zamiast C+ Family), AXN, Fox Life

W wyniku czego na ostatniej stronie razem można by dorzucić na przykład BBC Lifestyle czy MTV Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warblade3 Próbowałem przeforsować u Tele Tygodnia swoje propozycje które to wyglądają następująco:

1. Modernizacja - około 90 stacji (w tym 12 regionalnych) :

Str. 1: TVP1, TVP2, Polsat

Str. 2: TVN, TVN7, TV Puls

Str. 3: Rząd 1: TVP Regionalna, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Kultura, TTV, TV Trwam

Rząd 2: 12 ośrodków regionalnych, TVP HD, Ale Kino+, Canal+

Rząd 3: TVP Seriale, Comedy Central, FOX

Str. 4: Rząd 1: TV4, TV6, ATM Rozrywka,Puls 2, Tele 5, Stopklatka TV

Rząd 2: BBC Entertaiment (w ewentualności - pod TV6), TVS (pod Puls 2), Polsat 2 (pod ATM Rozrywką), TVR (pod Tele 5), Kino Polska (pod Stopklatką TV)

Rząd 3 (na wysokości drugiego rzędu z poprzedniej strony) : Canal+ Family, Canal+ Film, HBO, HBO2, Filmbox, Polsat Film

Rząd 4 (na wysokości trzeciego rzędu z poprzedniej strony) : FOX Life, AXN, Universal Channel, 13 Ulica, CBS Europa, TCM

Str. 5: Rząd 1: Discovery Channel, Fokus TV, TVP Histioria, Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport

Rząd 2: Discovery Science, National Geographic, Polsat Viast History, Eurosport 2, Polsat Sport News, TVN Turbo

Rząd 3: Discovery Turbo Xtra, Planete+, Animal Planet, Canal+ Sport, Orange Sport (zamiast nSport+), Polsat Play

Str. 6: Rząd 1: Polsat Cafe, TVN Style, TVP ABC, Nickelodeon/Nick. Jr. (dzielenie kolumny), Disney Channel/Disney XD (dzielenie kolumny), TVP Info/TVN24 (dzielenie kolumny)

Rząd 2: TLC, Kuchnia+, MiniMini+, Cartoon Network, Disney Junior, Polsat News

Rząd 3: ID, Eska TV, 4fun.tv (lub po starcie 26 września kanał Muzo TV), Polo TV, MTV Polska,Superstacja (może być zamieniona na TV Republikę)

2. Głęboka zmiana - 123 stacje (w tym cała 16-tka regionalnych od TVP) :

Str. 1 "Strefa TVP" : Rząd 1: TVP1, TVP2, TVP HD, TVP Polonia, TVP Regionalna, TVP Kultura

Rząd 2: TVP Seriale, TVP Rozrywka, 16 ośrodków regionalnych (4 kolumny)

Str. 2: Rząd 1: Polsat, TV4, TV6, TVN, TVN7, TTV

Rząd 2: Polsat 2, ATM Rozrywka, BBC Entertaiment, MTV Polska, Viva Polska, TVR/Polonia 1

Str. 3: Rząd 1: TV Puls, Puls 2, Tele 5, TVS, TV Trwam, Canal+

Rząd 2: E! (do 26 września - potem w ewentualności Mjuzik TV lub VH1), Eska TV, 4fun.tv, Polo TV, Filmbox, Canal+ Film

Rząd 3: Stars TV, Mjuzik TV (od 26 września kanał Muzo TV), Disco Polo Music, ITV, TCM, Canal+ Family

Str. 4: Rząd 1 HBO, Polsat Film, Stopklatka TV, Kino Polska, Ale Kino+/FOX, AXN/AXN White

Rząd 2: HBO2, Cinemax, CBS Europa, 13 Ulica, Fox Life, AXN Spin

Rząd 3: HBO Comedy, Comedy Central, CBS Action, Universal Channel, Polsat Romans, CBS Drama (lub Romance TV)

Str. 5: Rząd 1: TVP ABC, Nickelodeon, Disney Channcel, Polsat Cafe, TVN Style, Discovery Channel

Rząd 2: BBC Ceebibies, Nick Jr. Disney XD, TLC, Kuchnia+, Discovery Science

Rząd 3: Mini Mini+, Polsat Jim Jam, Disney Junior, BBC Lifestyle, Polsat Food, Discovery Turbo Xtra

Rząd 4: Teletoon+, Cartoon Network, Boomerang, CBS Reality, ID, Polsat CI

Str. 6: Rząd 1: National Geographic, Fokus TV, Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport, TVP Info

Rząd 2: Nat Geo Wild, BBC Knowledge, Eurosport 2, Polsat Sport News, Orange Sport, TVN24

Rząd 3: Animal Planet, Polsat Viasat Explore, Canal+ Sport, nSport+, Sportklub, Polsat Sport News

Rząd 4: History, TVP Historia, Polsat Play, TVN Turbo, Superstacja, TV Republika.

Dwa razy wpisałeś Polsat Sport news, chyba chodziło ci o Polsat Sport Extra jednym razem.

 

Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie: czy wiesz, czy zmiany nastały także w Kurierze TV? Moim zdaniem zmiany zajdą także w Tele Świecie, czy Tele Max :)

Pisałem do tele świata i zapytałem o zmiany to odpowiedzieli mi, że nie planują zmian, a przydały by się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv: Przecież to jest kpina, że Tele Świat nie planuje zmian!

W każdej gazecie Bauera (oprócz na razie Tele Maxa i Tele Świata) zostały wyedytowane listingi dt. ułożenia stacji DVB-T - do każdej z tych 6 gazet Bauera do 1 rzędu doszedł kanał Stopklatka. TV, a do większości - TVP Historia do 1 rzędu (co ciekawe, miejsca TVP Historii w ogóle nie zmienili w TV 14). Oprócz tych kanałów, do części gazet kanał TVP Rozrywka wszedł do 1 rzędu, i że TVS znalazł się w sekcji rozrywkowej.

Co by przydało się zmienić w Tele Świecie?

Na pewno ułożenie stacji Stopklatka. TV - prawdopodobnie dojdą stacje Canal+ Family i TCM. Kanał 13 ulica prawdopodobnie poleci do 2 rzędu. Kanał TVP Historia chyba także poleci do dokumentalnych, do 1 rzędu. Natomiast jeżeli chcemy liczyć na TV 6, czy TVP Rozrywkę w 1 rzędzie, to chyba trzeba będzie rozwalić sekcję DVB-T w Tele Świecie. Osobiście uważam, że fajnie by było, gdyby kanały premium - Canal+ i HBO - były w 1 rzędzie :) Proponuję takie ułożenie stacji filmowych w Tele Świecie:

3 strona: 2 rząd (proponuję w 1 rzędzie dać jakieś ogólne z DVB-T): Tele 5, Polsat 2, AXN, 13 ulica, Comedy Central, Foxlife

3 rząd: TVP HD, TVS, TVP Seriale, Universal Channel, Comedy Central Family, Fox

4 str 1 rząd: Stopklatka. TV, Kino PL, Canal+, HBO, TVP Regionalna, TVP Info

2 rząd: CBS Europa, Polsat Film, Canal+ Film, HBO 2, TVN 24, Polsat News

3 rząd: TCM, Alekino+, Canal+ Family, Filmbox, Eska TV, Polo TV

Dalej to nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...