Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Madrass: Tak, w tych gazetach ukazała się ramówka kanału Fokus TV. Publikuję teraz ramówkę tego kanału zapisaną w Tele Świecie z dnia 28 kwietnia br. :

11:20 Drobne gesty, wielkie sprawy

11:55 Zrozumieć Machu Picchu

13:00 Dzika Polska

13:30 Królowie podwodnego nieba (1)

14:05 Projekt Adrenalina (1)

14:40 Szkoła opieki nad zwierzętami (1)

15:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (1)

15:45 Ekstremalni do bólu (2)

16:15 Bez ograniczeń

16:45 Wehikuł czasu

16:50 Lidia w kuchni (1)

17:30 Para daje radę (1)

18:25 Wehikuł czasu

18:30 Na ratunek Kazuarom

19:35 Zabijanie w stylu orki

20:40 Lista Fokusa (1)

21:15 Jan Paweł II. Szukałem was

22:50 Teorie spiskowe

23:55 Koszmarna wyprawa (1)

Z tego co widzę ten kanał jest raczej ogólnodokumentalny, i niektóre programy ukradł z innych stacji (np. Najśmieszniejsze zwierzęta świata z Animal Planet). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Madrass: Tak, w tych gazetach ukazała się ramówka kanału Fokus TV. Publikuję teraz ramówkę tego kanału zapisaną w Tele Świecie z dnia 28 kwietnia br. :

11:20 Drobne gesty, wielkie sprawy

11:55 Zrozumieć Machu Picchu

13:00 Dzika Polska

13:30 Królowie podwodnego nieba (1)

14:05 Projekt Adrenalina (1)

14:40 Szkoła opieki nad zwierzętami (1)

15:15 Najśmieszniejsze zwierzęta świata (1)

15:45 Ekstremalni do bólu (2)

16:15 Bez ograniczeń

16:45 Wehikuł czasu

16:50 Lidia w kuchni (1)

17:30 Para daje radę (1)

18:25 Wehikuł czasu

18:30 Na ratunek Kazuarom

19:35 Zabijanie w stylu orki

20:40 Lista Fokusa (1)

21:15 Jan Paweł II. Szukałem was

22:50 Teorie spiskowe

23:55 Koszmarna wyprawa (1)

Z tego co widzę ten kanał jest raczej ogólnodokumentalny, i niektóre programy ukradł z innych stacji (np. Najśmieszniejsze zwierzęta świata z Animal Planet). :)

 

Liczyłem, że raczej "ukradną" coś z Da Vinci ;-) To jest faktycznie jedyny kanał naukowy w Polsce !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w telemaxie brakuje uniwersal chanel. Ciężko o program w którym miałbym wszystkie kanały z pakietu comfort z enki. W ogóle gazety powinny być bardziej spersonalizowane. Bauer ma tyle tych tytułów, że mógłby jej jakoś podzielić (nieoficjalnie) na dla n i polsatu.

 

Tak na marginesie: na tym programie nie od bauera na 14 dni jest taka notka, "duży wygodny format" czy jakoś tak. To chyba taki prztyczek do tych nowinek dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Poland: Ciekawe, czy zmiana redaktora naczelnego w Kropce TV przyniesie skutki w postaci lepszego listingu (oczywiście w przyszłości) :)

@ marcz123456: Tele Max jest wg. mnie dobrą gazetą, tylko że brakuje tam dość dużo stacji. Np. ważnych filmowych. Zawsze można by było dołożyć do Tele Max-a tą 5 stronę, i to wszystko na spokojnie poukładać.

Podzielam twoją opinię dt. gazet Bauera. Przydało by się rozbić gazety z programem stworzone przez niego na: ogólne, te, które wysławiają nc+ i te, które wysławiają CP. Ew. które wysławiają także n, i osobno Cyfrę+. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tele świacie brakuje kanłów Canal+Family, Canal+Family 2, Canal+Film 2, a po zatym ozanczenie dvb-t do fokus tv jest za duże, w napisie stopklatka tv, brakuje koncówki tv, a napis kino polska jest zawysko w stosunku do innych napisów, a w obecnym numerze kilka stron jest rozmazanych,tele świat do poprawki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ fan tv: Powielam twoją opinię :) Przydało by się także rozwalić sekcję DVB-T z 3 strony, i dołożyć kanały CBS Reality, Disney XD i TCM. Ew. AXN Black.

Przydało by się także zmienić format Tele Świata z ogólnego na filmowy, i z dwutygodnika na tygodnik. Rozsądne by było także dołożenie jednej strony na każdego dnia tygodnia. Można by było dzięki temu wepchnąć w gazecie 100 stacji. :)

Co do oznaczeń stacji DVB-T, to podobnie jak w Fokus TV za duże oznaczenie jest na stacji TVP ABC, TVP Polonia, TVP Kultura, TTV i TVP Info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami ale nie w kwestii tematyki. Moim zdaniem "Tele Świat" dalej powinnien być pismem będącym zgodnie z swoją nazwą poświęconym telewizji dlatego bardziej bo cofnięciu go do formy tygodnika dałbym mu sekcje TV Sat z To i Owo TV. Pismem bardziej filmowym powinno być natomiast To i Owo TV które w formie dwutygodnika miałoby swój odpowiednik w postaci TV Movie. Swój dwutygodnikowy odpowiednik w formie nowego pisma dostałby także Tele Świat. Do tego jeszcze dołożenie jednego miesięcznika (drugim stałby się Kurier TV) oraz jednego taniego tygodnika przejmującego obecną rolę Kuriera TV i poprzednie Super TV i Tele Maxa i już mamy gotowe portfolio pism telewizyjnych od wydawnictwa Bauer. Dodatkową opcją wzmacniające to wydawnictwo może być też reaktywowanie "Anteny" czy zmieszanie "Twojego Imperium" z formułą tygodnika telewizyjnego - tym samym wyszłoby reaktywowane "Imperium TV" dzięki czemu polski Bauer nieco wyprzedziłby niemiecki pod kątem ilości pism telewizyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oznaczeń stacji DVB-T, to podobnie jak w Fokus TV za duże oznaczenie jest na stacji TVP ABC, TVP Polonia, TVP Kultura, TTV i TVP Info.

Tamte oznaczenia też są większe ale są w głównych kolumnach,więc ewentualnie takie mogą być(choć też mogliby zmniejszyć).

Przydało by się także zmienić format Tele Świata z ogólnego na filmowy, i z dwutygodnika na tygodnik.

Tu się z tobą niezgodzę ,tele świat powinien byc dwutygodnikiem,a jeśliby zwiększył liczbę stron to by pewnie kosztował ok 2,50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tymczasem mam pytanie a mianowicie jak widzicie od przyszłego tygodnia stacje Fokus TV w pismach telewizyjnych ? Ja mam mniej więcej takie domysły:

Wydawnictwo Bauer:

- Kurier TV: Zamiast ID lub obok Discovery. Wtedy National Geographic byłby w miejscu Animal Planet a ten w miejscu ID który to wypadłby z gazety.

- Tele Tydzień: Z gazety spada Planete+ a w jego miejscu pojawia się Animal Planet. Fokus TV pojawia się w sekcji dokumentalnej obok Discovery. Ewentualnie tutaj Fokus TV tutaj może być...za Polsat 2

- To i Owo TV: w miejscu Discovery Turbo Xtra który z kolei zastąpiłby ID. Ewentualnie za Travel

- Super TV i Tele Max: zamiast Discovery Science (nie wiem gdzie w pierwszej z tych gazet ta stacja się pojawiła oraz gdzie w niej jest nowa stacja w DVB-Y)

- TV14: zamiast Discovery Science który z kolei zastąpiłby ID na czwartej stronie listingowej - w sekcji dokumentalnej.

Wydawnictwo Press Media:

- Program TV: za Animal Planet lub Travel

- Tele14 plus: za Discovery Turbo Xtra

Wydawnictwo P&P Sp. z.o.o:

- Kropka TV: Zamiast Planete+ który z kolei zastąpiłby Animal Planet a ten Discovery Turbo Xtra.

Jestem bardzo ciekaw jakby to wszystko wyglądało według was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: Co do Fokus TV w Tele Max-ie, to tam był pierwszy Fokus TV :) Ja mam zdanie na to, gdzie ma byc Fokus TV takie:

Tele 14 plus: kasacja Discovery Turbo Xtra.

Program TV: kasacja Travel.

TV14, Kurier TV: kasacja ID i zamiast Discovery Science pojawia sie Planete+.

Tele Tydzien: kasacja ID (troche zmodyfikowany listing - Fokus TV przecież nie pasuje w lifestylowych :lol2: )

To i Owo: kasacja CI Polsat.

Kropka TV: modyfikacja listingu dzieki której nie bedziemy musieli kasowac nic :)

Tele Programy: analogicznie jak w Kropce TV.

Uważam, że tyle wystarczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że Fokus TV nie pasuje do stacji lifestylowych - przecież programy "Lidia w kuchni" oraz "Para daje radę" to nic innego jak propozycje które spokojnie mogą zakwalifikować nową stacje w DVB-T do grona stacji lifestylowych.

Tak przy okazji gdzie w Tele Maxie znajduje się Fokus TV? Pytanie to kieruje do was dlatego że podobnie będzie z ułożeniem także w Super TV - w końcu tam dział dokumentalny nie róźni się od tego w Tele Maxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Poland: W Tele Max-ie Fokus TV znajduje się na 4 stronie, w 3 rzędzie, 2 kanał od lewej strony (przypomnę, że ten kanał zastąpił Animal Planet w Tele Max-ie). Myślę, że Fokus TV znajdzie się w Super TV w miejscu Discovery Science, ale znając życie zastąpi jakiś inny kanał. Mam nadzieję, że to nie będzie TVP Historia, która już jest w DVB-T :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Historia to na pewno nie będzie - ja bym się zastanawiał pomiędzy Discovery Science i ID bo te kanały w sumie najbardziej pasowało by wyrzucić z Super TV.

Tak przy okazji czy dodali brakujące stacje naziemne do "Tele Programów" (wersji płatnej) ?? Pytam się was oto ponieważ począwszy od 15 lutego nie miałem styczności z tą gazetą więc nie wiem jak wygląda sytuacja w tej gazecie. Co do TV14 to tam widziałbym Fokus TV za Discovery Science a wspomniane przez ciebie drogi przedmówco Planete+ za ID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że tamta pani w ogóle nie powinna pracować przy telefonie :D

Co do To i owo to generalnie byłbym za proponowanym przez siebie powyżej rozwiązaniem a jeżeli chodzi o "Program TV" to wstyd ponieważ nie potrafią dodać nowej stacji wraz z jej startem ale jeżeli za opóźnieniem kryje się nowy listing to w sumie można im wybaczyć to spóźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę skorygować swój wcześniejszy post.W Tele programach ze stacji DVB-T nie ma Eski,Polo tv,Tvp info,Tvp abc.

 

@Warblade3:Nie ma w Tele programach jakichś zmian.Nadal drukują program 24 stacji.Oprócz kanałów DVB-T mają jeszcze program dla Tvp seriale,Kino Polska,Id,Eurosport,Eurosport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę skorygować swój wcześniejszy post.W Tele programach ze stacji DVB-T nie ma Eski,Polo tv,Tvp info,Tvp abc.

 

@Warblade3:Nie ma w Tele programach jakichś zmian.Nadal drukują program 24 stacji.Oprócz kanałów DVB-T mają jeszcze program dla Tvp seriale,Kino Polska,Id,Eurosport,Eurosport 2

A jak u nich z obecnością Stopklatki TV i TV Trwam bo tych stacji nie wymieniłeś - czyżby te stacje dodali dodali do swojej oferty programowej ? Moim zdaniem w tej gazecie powinny być zmiany i liczba stacji powinna wzrosnąć z obecnych 24 do 32 tak by w ich ofercie były wszystkie stacje z DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...