Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedz jaką otrzymałem z Redakcji PROGRAMU TV na mojego maila dotyczącego zmian w tygodniku:

 

"Niestety, wydawca nie podjął jeszcze decyzji odnośnie zmian w tygodniku, w związku z czym nie potrafimy podać konkretnej daty. Zmiana wiązałaby się ze zwiększeniem objętości gazety, inaczej zawsze będziemy dawać coś kosztem czegoś.

Dobrego dnia życzymy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zareagować, bo szlag mnie trafia, gdy ktoś się wypowiada, a pojęcia nie ma o tym co mówi.Mam tu na myśli wypowiedź użytkownika Kirk z 10.01

1)Gazeta Polska Codziennie ma dodatek telewizyjny od początku istnienia, a nie tak jak twierdzisz tylko przez pierwszy rok.

2)Nasz dziennik nigdy nie miał i nie ma dodatku telewizyjnego.

3)11.01 odpowiedziałeś @Warblade3, że Gazeta Polska Codziennie ma program dla 6 stacji, a tymczasem dodatek telewizyjny ma program 12 stacji.

 

Reasumując-jak nie wiesz to nie pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt 2 jest nieaktualny od zeszłego tygodnia. Jest wkładka gazetowa, wprowadzona w tym roku. A "GPC" to nie ma programu dla 12 stacji. Co do dodatku to mogłem się pomylić, bo niedawno w Tesco rzucili bez dodatku. Ale co do pozostałych dni drukują 6 stacji, a pamiętam że na samym początku (mam nawet 1 numer) nie było 12 stacji, bo by się nie zmieściły. Więc nie pomyliłem się aż tak. Na przyszłość to łagodniej proszę, bo każdy ma prawo do błędów. A pisać mi nie zabronisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Warblade3

@misiek2000wp: Wielkie dzięki za skany :)

Natomiast mnie no też trochę zdziwiło TVN Turbo oznaczone jako stacja DVB-T... Haha :D

Ciekawe, jak wygląda TV Przewodnik ulepszony (chyba że nie istnieje taka gazeta :lol2: )

Koncepcja listingu w Tele Magazynie jest dobra i nadawała by się idealnie do np. Kuriera TV :) Albo Tele 14 plus :) Natomiast jedynym minusem Tele Programów jest to, że nadal nie mają tych czterech stacji DVB-T (Eska TV, Polo TV, Polsat Sport News i TV 6), poza tym np. brakuje HBO 2 czy CBS Europa, a po trzecie nie rozszerzyli 4 strony listingu na maksa. Ale mimo wszystko jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ PIOOLE: Zobaczymy, co wymyślą :D

@ wojtek9972: Tak, To i Owo ma obecnie najwięcej stacji TV :) Co do telewizji NC+, to ja proponuję To i Owo :) Rozbudowany program dla paczki Canal+ i niektórych stacji "na wyłączność" - np. w 1 rzędzie mają program dla stacji Minimini+ i Alekino+. Największym problemem wszystkich gazet z programem TV jest to, że jest tam tylko 6 stacji bajkowych - więc Teletoon+ nie zobaczysz w gazetach z programem TV na obecną chwilę. Poza To i Owo proponuję też Tele Świat :) Nie ma teraz w Polsce gazety z programem, która oferuje więcej stacji niż To i Owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też korzystam z formy papierowej i telegazety jak program ma. Od początku istnienia kupuję To i Owo bo chyba w tej chwili jest najlepsze i najczytelniejsze. Oczywiście kilka zmian by się przydało. Widziałem dziasiaj nowy Fakt TV w układzie programów podobnie wiec na kolana mnie nie rzuciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu:

Ja lubię zapach papieru gazetowego i farb drukarskich. Lubię potrzymać tygodnik w rękach. Brać go do ręki w każdej chwili, kiedy jest mi potrzebny. Popatrzyć na krzyżówki i inne obrazki. To znowu o czymś przeczytać. Co mi z EPG lub smartfon/tablet z aplikacjami.

A teraz:

Też kupowałem To i Owo. Ale od czterech tygodni już nie.Po prostu korzystam z programów w necie

Kolejna osoba, która porzuca program papierowy :( , ja bym tak nie mógł. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...