Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Poland: Wszystko zależy od tego, jaką popularnością będzie się cieszyć kanał TV Zone, i czy w ogóle ten kanał zawita w DVB-T. Jak obydwa te warunki (bądź jeden) zostaną spełnione, to TV Zone zawita do gazet z programem TV.

Mam do was jedno pytanie: jak myślicie, gdzie TV Zone znajdzie się w Tele Tygodniu, gdzie już prawie że miejsca wolnego nie ma? :D

Wyrzuci się parę kanałów filmowych (w tym przede wszystkim Ale Kino+) i znajdzie się miejsce nie tylko dla TV Zone ale i chociażby dla TV6 czy obecnych na kolejnych stronach stacji TV Trwam i TVS :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: Zobaczymy, jak to będzie wyglądało :) Ja bym chciał przebudowania 1 rzędu na 3 i 4 stronie listingowej, wyrzucenia tych głupich opisów programu z 1 rzędów na tych stronach programu, i zmiany grafiki. Zawsze się można pobawić w kombinowanie z listingiem :D

Ja np. proponował bym takie ułożenie listingu na 3 i 4 stronie listingu w Tele Tygodniu :) :

TVP Regionalna z ośrodkami ląduje na 2 stronie listingowej. Tak samo z kanałami: Tele 5, Polsat 2, TVP HD, TVS i "nową" stacją - BBC Entertainment. :)

Więc 1 i 2 strona listingu wyglądały by następująco:

1 str 1 rząd: TVP 1, TVP 2, Polsat

2 rząd: Tele 5, Polsat 2, TVP HD, TVS, BBC Entertainment

2 str 1 rząd: TVN, TVN 7 (obydwie stacje po dwie kolumny mają), TV Zone (jedna kolumna), TVP Regionalna (1 kolumna)

2 rząd: 12 ośrodków regionalnych TVP.

3 str 1 rząd: TV 4, TV 6, TV Puls, TVP Polonia, TVP Kultura, TTV

2 rząd: ATM Rozrywka, TVP Rozrywka, Puls 2, CBS Europa, Filmbox, 13 ulica

4 str 1 rząd: Canal+, HBO, Kino PL, Stopklatka. TV, AXN, Alekino+

2 rząd: Foxlife (pod Alekino+ )

3 rząd: Canal+ Film, HBO 2, Polsat Film, Comedy Central, TVP Seriale, Fox

4 rząd: Universal Channel (pod TVP Seriale), Canal+ Family (pod Fox)

Uważam, że taka propozycja była by najbardziej odpowiednia dla Tele Tygodnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Poland: Jestem ciekawy tej propozycji :) Na Facebooku się spytam, o co chodzi z tą propozycją :)

Ciekawe, jakie to będą zmiany w Super Express TV :) Ma być zmieniona szata graficzna, dojść nowe stacje, i nowe sekcje. Takie zmiany to by się w Tele Tygodniu przydały :D

W każdym razie, będzie ciekawie :) Na obecną chwilę, w Super Express TV brakuje tylko jednej stacji DVB-T - TVP Regionalnej (chyba że się mylę :P ). Chciałbym też w Super Express TV zobaczyć posegregowany tematycznie listing (bo teraz to AXN Spin jest w kanałach bajkowych, AXN Black w kanałach dla panów, CBS Europa w kanałach lifestylowych :lol2: ), i rozluźniony. Widzicie, jaki tam jest w, Super Express TV, ścisk na 5 i 6 stronie listingowej. Przydały by się również nowe stacje - np. HBO 2 i Canal+ Film. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele Świat:

1 strona:

Filmowe hity dnia

2 strona:

1 rząd: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN

2 rząd: TV 4, TV Puls, Puls 2, TVN 7

3 strona:

1 rzad: TVP Polonia, TVP Rozrywka, TTV, Polsat 2, Polsat Film, AXN

2 rząd: TVP Historia, TVP Kultura, ATM Rozrywka, Tele 5, Ale Kino+, Canal+

3 rząd: TV Trwam, TV 6, TVS, Eska TV, Polo TV, Canal+ Family, Canal+ Family 2

4 strona:

1rząd: Kino Polska, TVP Seriale, 13 Ulica, Comedy Central, TVP HD, Stopklatka TV

2 rząd: Canal+ Film, FilmBox, HBO, Comedy Central Family, FOX, CBS Europa

3 rząd: Canal+Film 2, TCM, HBO 2, Universal Chanel, FOX Life, CBS Drama

5 strona:

1 rząd: TVP Info, TLC, TVN Style, Discovery Chanel, National Geographic, Fokus TV

2 rząd: TVN 24, Kuchnia+, Polsat Cafe, Discovery Science, Animal Planet, Planete+

3 rząd: Polsat News, Superstacja, TVP Regionalna, BBC Entertaiment, Polsat Viasat Explore, ID, History

6 strona:

1 rząd: Polsat Sport, Eurosport, TVP Sport, Canal+ Sport, Nickeledon, TVP ABC

2 rząd: Polsat Sport Extra, Eurosport 2, TVN Turbo, nSport+, MiniMini+, Disney Chanel

3 rząd: Polsat Sport News, Orange Sport, Polsat Play, Discovery Turbo Xtra, Cartoon Network, Disney Junior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ elwir@: Tak wygląda listing w Tele Tygodniu, gazecie z tragicznym listingiem i grafiką :) :

1 str TVP 1, TVP 2, Polsat

2 str TVN, TV Puls, TVN 7

3 str 1 rząd: TVP Regionalna, TVP Polonia, TV 4, Puls 2, TVP Rozrywka, TTV

2 i 3 rząd: 12 ośrodków regionalnych, i : 2 rząd: TVP Kultura, ATM Rozrywka, TV 6

3 rząd: TVP HD, Comedy Central, Tele 5

4 str 1 rząd: Stopklatka. TV, Polsat 2, TVP Seriale, Alekino+, Kino Polska, AXN

2 rząd: Polsat Film, Universal Channel, Foxlife, Canal+, HBO, TCM

3 rząd: 13 ulica, CBS Europa, Fox, C+ Film, C+ Family, Filmbox

5 str 1 rząd: Discovery Channel, National Geographic, TVP Historia, Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport

2 rząd: Discovery Science, Fokus TV, Polsat Viasat History, Eurosport 2, Polsat Sport News, TVP Sport

3 rząd: Discovery Turbo Xtra, Animal Planet, Planete+, Canal+ Sport, nSport+, Polsat Play

6 str 1 rząd: TLC, TVN Style, Minimini+, Nickelodeon, Disney Channel, TVP Info

2 rząd: TVN 24 (pod TVP Info)

3 rząd: Polsat Cafe, TVS, TVP ABC, Cartoon Network, Disney Junior, Polsat News

4 rząd: Kuchnia+, ID, Polo TV, Eska TV, TV Trwam, Superstacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Mam do was takie pytanie. Nabył ktoś dzisiejszy Super Express z odświeżonym dodatkiem telewizyjnym? Jak tak, to grzecznie proszę o zrecenzowanie, opisanie tego odświeżonego dodatku, podanie tutaj listingu tego nowego dodatku. Proszę o to, bo mi się nie chce pupy ruszać 1 km do sklepu. Chociaż... nie wiem :D Może pójdę :) Ale mimo wszystko poproszę o recenzję nowej Super Express TV :)

Jednak ze stacji DVB-T w Super Express TV brakuje jeszcze TV Trwam. Trochę dużo, bo 2 stacji brakuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ mcl1: :shock: Tego to się nie spodziewałem :D

Dobrze, żem nie poszedł do tego sklepu :lol2: Stacje muzyczne w 1 rzędzie, jeszcze Polo TV na 2 stronie listingowej... Co to jest? Na pewno straszną tragedię zaprezentowała ta gazeta, robiąc taki listing.

Zrobię recenzję tego listingu na podstawie tych skanów z listingu.

1 strona listingu: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TV Puls.

Tutaj jest wszystko spoko, najważniejsze stacje tutaj są.

2 strona listingu - TVN 7, TV 4, TVP Seriale, Polo TV, Fokus TV.

Co to, :censored: jest? Jakim prawem Polo TV, TVP Seriale i Fokus TV znajdują się na drugiej stronie listingowej?! :shock: Czy to są kanały ogólne? Nie. To co one tam robią? Ja bym na 2 stronę zamiast tych trzech kanałów dał kanały: TVP Polonia, TVP Kultura i TV 6.

3 strona listingu - 1 rząd: Puls 2, TV 6, TVP Kultura, TVP Info, Eska TV

2 rząd: ATM Rozrywka, Stopklatka. TV, TVP Historia, TVP Regionalna, Alekino+

3 rząd: TTV, Polsat Sport News, TVP Rozrywka, TVP Polonia, Tele 5

Tu też jest skandal. Co robi Eska TV i Puls 2 w 1 rzędzie? :shock: Powinni bana dawać za takie rzeczy. TVP Polonia znowu wepchnięta i ściśnięta, podobnie jak cała masa pozostałych stacji DVB-T.

4 strona listingowa - 1 rząd: Kino Polska, AXN, Minimini+

2 rząd: Polsat Film, TVN Style, TVP ABC

3 rząd: Polsat 2, Polsat Cafe, TV Trwam

Tą stronę już bardziej ogarniam od 3 i 2 strony listingu.

Mam do redakcji Super Express TV pytanie. Gdzie kanały sportowe? Gdzie dokumentalne? Gdzie filmowe? Brakuje całej masy stacji - nawet Eurosport nie ma. Aby przynajmniej część z tych stacji podstawowych kodowanych dać, proponowałbym: albo dodać 5 stronę listingową, albo 4 stronę listingu rozszerzyć na maksa. Ja proponuję taki wygląd listingu na 4 stronie:

1 rząd: Canal+, Kino Polska, Eurosport, Discovery Channel, Minimini+

2 rząd: HBO, AXN, Polsat Sport News, TVP Historia, TVP ABC

3 rząd: Alekino+, TVP Seriale, Polsat Sport, Fokus TV, TV Trwam.

Tak ogólnie, to za odświeżony Super Express TV daję -2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz moja recenzja:

Strona 1: Tutaj nie mam się czego przyczepić.

Strona 2: Tutaj pierwsze trzy stacje mniej więcej są w porządku. Kolejne trzy już są do wymiany i to za nie dałbym Puls 2, TV6 i TVP Regionalną. Z tej racji przebudowałbym układ stacji na obydwóch pierwszych stronach na mniej więcej coś takiego:

Str. 1: Rząd 1: TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Regionalna

Rząd 2: Polsat Cafe, TVN Style, TLC, Eska TV, Polo TV

Str. 2: Rząd 1: TVP Kultura, Polsat, TV4, TV6, ATM Rozrywka

Rząd 2: BBC Entertaiment, MTV Polska, Tele 5, TVS, Polsat 2

Strona 3 i 4: Tutaj też listing zdecydowanie powinien iść do wymiany. Ja zrobiłbym mniej więcej coś takiego:

Str. 3: Rząd 1: TVN, TVN7, TTV, TV Puls, Puls 2

Rząd 2: TVR, AXN, TVP Seriale, HBO

Rząd 3: Canal+ Sport, Eurosport, Eurosport 2, Polsat Sport,Polsat Sport News

Str. 4: Rząd 1: TV Trwam, Stopklatka TV, Fokus TV, TVP ABC, TVP Info

Rząd 2: Canal+, Kino Polska, TVP Historia, Mini Mini+, Polsat News

Rząd 3: Polsat Film, Ale Kino+, Discovery, Disney Channel, TVN24

Tym samym liczba stacji byłaby w okolicach 50 stacji telewizyjnych ułożonych dosyć nietypowo bo na pierwszych dwóch stronach byłyby przede wszystkim programy TVP i Polsatu a programy TVN i Pulsu byłyby dopiero na kolejnych stronach.

W kwestii dotyczącej Tele Tygodnia powiem że poza grafiką najbardziej irytują mnie dwie pierwsze strony listingowe i o ile w kwestii pierwszych dwóch stron zgadzam się z tobą drogi przedmówco (dodatkowo nawet myślę że do czasu startu TV Zone w planowanym przez ciebie miejscu można dać TV Puls - wówczas wtedy na trzeciej stronie w jego miejscu byłaby TVP Rozrywka za którą to z kolei pojawiłaby się stacja MTV Polska.

Na czwartej stronie jedyne zmiany zrobiłbym w ostatniej kolumnie gdzie kolejno bym dał:

Rząd 1: FOX

Rząd 2: FOX Comedy

Rząd 3: Comedy Central

Rząd 4: Canal+ Family

Wówczas Ale Kino+ byłoby w zaplanowanym przez ciebie miejscu dla Comedy Central. Dodatkowo kolumne kanału AXN podzieliłbym między jeszcze pomiędzy ten kanał i 13 ulicę za którą wszedłby powiedzmy kanał Filmbox obok którego po lewej stronie byłby kanał CBS Europa który poprzedzałby kanał CBS Action. Pozamieniałbym miejscami także Kino Polskę i Stopklatkę dając pod tym pierwszym kanał Romance TV

W twojej propozycji dla Tele Tygodnia drogi użytkowniku Warblade3 mam jeszcze rozbieżności w kwestii drugiego rzędu pierwszej strony listingowej który to ułożyłbym nie tak:

2 rząd: Tele 5, Polsat 2, TVP HD, TVS, BBC Entertainment

ale tak:

2 rząd: TVP HD, BBC Entertaiment, Polsat 2, Tele 5, TVS

Jeżeli chodzi o "Tele Tydzień" to do wymiany powinny też iść dwie ostatnie strony listingowe które to widziałbym w następującej formie:

Str. 5: Rząd 1: TV Trwam, Fokus TV, TVP Historia, Polsat Viasat Explore, TVP ABC, Nickelodeon

Rząd 2: Polsat Cafe, Kuchnia+, National Geogaphic, BBC Knowlege, Cartoon Network, Polsat Jim Jam

Rząd 3: TVN Style, Discovery, Discovery Science, Discovery Turbo Xtra, MiniMini+, BBC Ceebies

Rząd 4: TLC, Planete+, History, H2, ID, Eska TV

Str. 6: Rząd 1: Disney Channel, Eurosport, Polsat Sport, TVP Sport, TVP Info, TVRwqwwqq

Rząd 2: Disney XD, Eurosport 2, Polsat Sport News, TVN Turbo, TVN24, TVN24 BIŚ

Rząd 3: Disney Junior, Canal+ Sport, nSport, Polsat Play, Polsat News, Polsat News 2

Rząd 4: Polo TV, ITV, MTV Polska, Viva Polska, TV Republika, Superstacja

Dzięki temu zmieści się jeszcze więcej kanałów telewizyjnych o różnej tematyce - z tego co policzyłem byłoby miejsce w gazecie na łącznie 100 stacji czyli o jakiejś 15 więcej w stosunku do stanu obecnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

TVRwqwwqq

Co to jest? :lol2: Nowy kanał od Arabów czy co? :lol:

A wy co sądzicie o zmianach w Super Express TV? Co sądzicie o nowym Super Express TV?

Ja już swoją opinię wyraziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż szukam idealnej gazety... i ciągle wracam do To i Owo. Nie mogę się z nią rozstać. Jak dla mnie jest ona najczytelniejsza, ma oczywiście wady ale prawie każda gazeta je ma. Swego czasu brałem też Program TV ale jest w nim za mało opisów to samo dotyczy Tele TYgodnia z tym, że tutaj znowu te kanały które mnie interesują sa zbyt upchane a na pierwszej stronie za dużo zmarnowanego miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wielu lat jestem wierny dodatkowi tv do Gazety Wyborczej. Kupowałem różne gazety tv- To i Owo, Tele Świat itp., ale dla mnie najrzetelniejsze opisy i recenzje ma Gazeta Telewizyjna. Dzięki niej wielu dobrych filmów, seriali i spektakli teatru tv udało mi się nie przegapić. A chyba o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Ja akurat chyba na dobre rzuciłem kupowanie gazet z programem TV :D A czemu? Nie że mi się znudziły, tylko że ja uważam, że już nie są tak dobre jak kiedyś. Np. w większości gazet nie ma kanału Polsat Sport Extra. Ja zazwyczaj w TV oglądam sport i stacje muzyczne. A stacji muzycznych... też nie ma innych niż Eska TV i Polo TV!

Może kiedyś wrócę do gazet z programem TV, ale wrócę dopiero gdy ręce i nogi te gazety mieć będą. Logicznie ułożony listing, i ładna grafika. Oraz program dla dużej ilości stacji czytelnie napisanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warblade3 nie wiem ile masz lat, ale z tym czekaniem to pewnie do emerytury sobie poczekasz i nie wiem czy się doczekasz. A tak na poważnie chciałbym takiej gazety która niech nawet kosztuje 3 zł ale niech ma wszystkie kanały z całym programem nie wycinkami i opisami seriali itp. Przynajmniej tych kanałów o największej oglądalności i zasięgu. Kiedyś taka gazeta było To i owo a potem jak przejął ją Bauer zrobiło się kiepsko. I nie sądze aby coś w 2015 roku się zmieniło w tej kwestii wszyscy wydawcy boja się zmian bo za tym może iść spadek sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...