Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PIOLLE: Nic się nie doczytałem :D Za mało czytelnie napisałeś ten listing :D Np. nie wiemy, jakie stacje znajdują się na 5 stronie, w 4 rzędzie, czy na 6 stronie. Możesz czytelniej zapisać ten listing? Bardzo Ciebie o to proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie :D , to tak wygląda listing w nowej Kropce TV (wiem, że kopiuję, ale dobre jest :lol2: ):

1 strona:

TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN

2 strona, 1 rząd: TV Puls, TVN 7, TV 4, TVP Polonia, TVP Seriale

2 rząd: Puls 2, ATM Rozrywka, TV 6, TVP Kultura, TVP Rozrywka

3 strona, 1 rząd: AXN, Comedy Central, Foxlife, 13 ulica, Alekino+

2 rząd: AXN White, Comedy Central Family, Fox, TVP HD, CBS Action

3 rząd: AXN Spin, AXN Black, CBS Europa, CBS Reality, CBS Drama

4 str 1 rząd: Canal+, HBO, Polsat 2, Cinemax, Kino Polska

2 rząd: Canal+ Film, HBO 2, Polsat Film, Tele 5, TCM

3 rząd: Canal+ Film 2, HBO Comedy, TVS, Universal Channel, Filmbox

4 rząd: Canal+ Family, Stopklatka.TV,Polo TV, Eska TV, Mezzo

5 strona, 1 rząd: TVN Style, Polsat Cafe, Kuchnia+, Domo+, TLC, Romance TV

2 rząd: Discovery Channel, National Geographic, Nat Geo Wild, Animal Planet, Planete+, BBC Knowledge

3 rząd: Discovery Historia, History, TVP Historia, TTV, Fokus TV, BBC Lifestyle

4 rząd: Discovery Science, Discovery Turbo Xtra, CI Polsat, ID, BBC HD, BBC Entertainment

6 strona, 1 rząd: Canal+Sport, Polsat Sport, Eurosport,Minimini+, Cartoon Network, Disney Channel

2 rząd: Orange Sport, Polsat Sport Extra, Eurosport 2, JimJam Polsat, Nickelodeon, TVP ABC

3 rząd: NSport+, Polsat Sport News, TVP Sport,TVP Info, Polsat News, Superstacja

4 rząd: TVN Turbo, Polsat Play, Sportklub,TVN 24, TVP Regionalna, TV Trwam

np. BBC HD - stacje, które doszły do Kropki TV.

Powiem wam tak:

Patrząc na nowy wygląd i format Kropki TV, to mogę powiedzieć tak: Dobrze mieli w głowie, tworząc ten listing, ale wg. mnie zabrakło precyzji i doświadczenia. Pomysł z listingiem, jaki zastosowano w Kropce TV na 5 i 6 stronie listingu, jest wg. mnie świetny i uważam, że w Tele Tygodniu przyjął by się on idealnie. W listingu irytuje mnie na 3 i 4 stronie listingu brak zwiększenia ilości kolumn z 5 do 6. Uważam, że to by było dobre rozwiązania, przynajmniej zmieściło by się więcej stacji. Co do grafiki, to grafika wg. mnie stoi w Kropce na wysokim poziomie. Za to 1 i 2 strona listingu pod względem graficznym to tragedia.

Krótko, zwięźle i na temat - w Kropce TV przydało by się doprecyzować listing pod względem graficznym (w szczególności na 1 i 2 stronie listingu). Brakuje tych dodatkowych trzech stacji w listingu. Ja bym proponował takie ułożenie listingu na pierwszej i drugiej stronie, która by była bardziej użyteczna od tego, co teraz widzimy:

1 strona: TVP 1, TVP 2, Polsat, TVN, TVN 7

2 strona, 1 rząd: TV Puls, TV 4, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Regionalna

2 rząd: Puls 2, TV 6, TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, TVP Info

3 rząd: -, -, Polo TV, Eska TV, Mezzo (bądź MTV Polska)

Dzięki temu zagraniu w listingu znalazło by się aż 101 stacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Poland: No właśnie :)

Oprócz tego w Kropce TV mogli rozszerzyć ilość stron przeznaczonych na listing na 1 dzień tygodnia z 6 do 8 stron (w tym jedna strona na opisy filmów i najciekawszych propozycji tygodnia). Uważam, że to zagranie było by lepsze od tego, co teraz widzimy. A teraz widzimy pościskany listing na stronach 4 - 6 listingu. Szkoda też, że nie zagospodarowali lepiej pierwszych dwóch stron listingu - przecież tam zawsze można wepchnąć np. kanały muzyczne, czy TVP Info czy Regionalną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czasopisma to:

- Kurier TV

- Super TV

- Tele Max

- Tele Tydzień

- To & Owo TV

- TV14

- Tele Świat

- Program TV

- Tele 14 plus

- Tele Programy (w dużych miastach)

Dodatkowo są jeszcze dodatki w prasie:

- Super Express TV

- Fakt TV

- Dziennik TV (Dziennik G.P)

- Tele Magazyn

- Tele Program

- Super Tele

- Tele Rzeczpospolita

- Gazeta Wyborcza TV

- Telewidz

Poza nimi na rynku jest jeszcze parę dodatków telewizyjnych w lokalnych dziennikach i tygodnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland: Wiesz, jak wyglądają dodatki z programem TV: Telewidz, Tele Rzeczpospolita, Super Tele, Tele Program, i Dziennik TV, na obecną chwilę? Bo ostatnio te dodatki widziałem parę lat temu :D , a chcę się dowiedzieć, jak w tych dodatkach wygląda grafika i listing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorze, na obecną chwilę nie ma w Polsce gazety z całą rozpiską paczki kanałów Filmbox. Kiedyś (trzy lata temu) zastosowano na kilka numerów (nie pamiętam dokadnie) w To i Owo program dla paczki Filmbox-ów, ale teraz już z tego zrezygnowano. Teraz w To i Owo jest program dla stacji Filmbox i Filmbox Extra, ale nic poza tym. W Tele Świecie, Tele Tygodniu, Super Express, Fakt TV, Gazeta TV, TV14 i Kropka TV jest program tylko dla głównej stacji Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425: No niestety tak się z prasą dzieje :( Z każdym miesiącem jest co raz gorzej - chodzi mi o gazety z programem TV Bauera. Kiedy były zmiany w Kropce TV, myślałem, że dorzucą Filmbox HD i Extra. Nic z tego.

Mam nadzieję, że się gazety Bauera zmienią w pozytywne zmiany dla nas, że w przyszłości będą dodawać nowe stacje bez żadnego ściskania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Warblade3

@ Poland: Wszystko zależy od tego, jaką popularnością będzie się cieszyć kanał TV Zone, i czy w ogóle ten kanał zawita w DVB-T. Jak obydwa te warunki (bądź jeden) zostaną spełnione, to TV Zone zawita do gazet z programem TV.

Mam do was jedno pytanie: jak myślicie, gdzie TV Zone znajdzie się w Tele Tygodniu, gdzie już prawie że miejsca wolnego nie ma? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...