Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

TV Puls zmienia częstotliwość emisji

 

Telewizja Puls od 16 lutego opuszcza transponder Cyfrowego Polsatu i przechodzi na transponder Cyfry+, czego skutkiem jest zmiana częstotliwości emisji.

 

Kanał dostępny będzie z transpondera nr 15 satelity Hot Bird 7A:

11.487 H 27500 3/4

 

 

SID: 5112

PCR PID: 171

Video PID: 171

Audio PID: 124

 

Żródło: Skysunsat

 

Sorry,jeśli temat o TV Puls gdzieś istnieje,ale nie mogłem znalezć.Jeśli jednak istnieje to proszę ten zamknąć.

 

Qrzysztof: zmiana tytułu dyskusji z racji zakończenia nadawania w FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Puls przechodzi na cyfry + na pewno później TV Biznes przejdzie na polsatu Transporter. albo polsat robi miejsce na nowe kanały. Jak szef news corperations chcę TV Puls tak jak polsat, tvn będzie działo się na pewno w stylu FOX Amerykański jak pokazuje inny krajach będzie propisowska żeby polizać polityką się, w a Australii jest prorzydowska, w stanach prorepublikanska, w wielkiej Brytanii liberalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony niedobrze, bo obciąży się transponder a z drugiej dobrze, bo będzie wreszcie EPG.

 

 

Z EPG to się nie zgodzę, bo jest. Na Mediasatach na nie kodowanych programach niema, jeżeli masz ten dokoder to masz lekkiego zonka. Jakość będzie gorsza na tym TP tego kanału i ten kanał pogorszy jakość innych. Teraz rozdzielczość to 720x576 a będzie pewnie 544x576 dźwięk teraz 256 kb/s a będzie pewnie 128 kb/s no może 192 kb/s jak się postarają. Dla mnie to kompletna głupota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z EPG to się nie zgodzę, bo jest. Na Mediasatach na nie kodowanych programach niema, jeżeli masz ten dokoder to masz lekkiego zonka. Jakość będzie gorsza na tym TP tego kanału i ten kanał pogorszy jakość innych. Teraz rozdzielczość to 720x576 a będzie pewnie 544x576 dźwięk teraz 256 kb/s a będzie pewnie 128 kb/s no może 192 kb/s jak się postarają. Dla mnie to kompletna głupota

 

lepiej byłoby że news corperations gdzieś inaczej wynająłby miejsce na tv puls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeszukałem już na dekoderze kanały i znalazło mi na nowych parametrach TV PULS z transpondera C+ o nazwie TEST5112 a poza tym to teraz ten kanał będzie kodowany??? Pokazuje mi, że tak.

Dlaczego nie mogę włączyć tego testu z tp. C+ skoro posiadam C+ a przekaz jest kodowany ale to za pewne w Seca - MediaGuard, posiadam C+ i dlaczego tego nie mogę odbierać? Czyżby po prostu był ten test jeszcze niedostępny? O co chodzi?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszyscy (bo przekaz będzie nie kodowany) będziemy mogli odebrać TV Puls od 16 lutego, właśnie w miejsce tego testu...Teraz ten test jest kodowany, tak jak kiedyś było z 4fun.TV. Przez 2 godziny dziennie, w czasie testów, był nie kodowany a poza tym kodowano go. Ale w dniu oficjalnego startu, odkodowano ten kanał całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten kanał dalej zgłasza się jako TEST5112, wczoraj ruszyła transmisja testowa, też mam nadzieję że gdy Puls ruszy na tej częstotliwości, kanał zostanie całkowicie odkodowany.

 

ps: Odnośnie tego testu, kanał rozpoznawany jest przez odbiorniki jako FTA choć sygnał jest kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę już testy TV PULS właśnie. Pisze PULS TV TEST lecz jest logo Pulsu oraz dźwięk obecnego programu, który leci. Przekaz jest kodowany, czyżby zostało już tak? Obawiam się, że tak ale mogę się mylić?

A mam pytanie co do kanału TV PULS z transpondera CP. Kiedy ten kanał zostanie uruchomiony jutro z tp CYFRY+ to co będzie z tym kanałem na tp CP ?? Nie będzie go już, prawda?

A co do tego czy Cyferka robi dobrze z tym przeniesieniem Puls na swój transponder to nie obawiajcie się. Bezmyślni nie są. Wiedzą co robią zresztą nie spadnie żadna jakość kanału Puls oraz innych. CNN z resztą zmienia parametry transmisji - przenosi się także wszystko ok.

Ludzie, nie bójcie się tak. Wszystko będzie wporzo.

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dziwi mnie tylko fakt, ze test jest kodowany. Jakos nie wydaje mi sie zeby zakodowali na dobre TV PULS. No chyba, ze to decyzja Murdocha, ktory chce teraz zrobic porzadny kanal z PULSU :roll:

Zastanawiajace. Wszystko okarze sie juz jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, teraz właśnie jest już FTA ale patrzyłem niedawno to była jeszcze kodowana. No to chyba jednak Puls pozostaje kanałem FTA. Jak na razie cicho na tym kanale się zrobiło, wyświetla plansze, ale przed chwilą wskoczył mi obraz z dźwiękiem normalnie to co obecnie leci na Pulsie a po paru sekundach wskoczyła mi znowu plansza z napisem PULS TV TEST wraz z logo.

Jak na moje oko obraz jest lepszy niż z tp CP!!

Obecnie kiedy pisałem ten post, właśnie wskoczył mi obraz na jakieś 10 sekund i tak co trochę. :wink: Raz obraz raz plansza czyli zaczyna się już emisja normalnie kanału Puls. Nie trzeba czekać do jutra, co chwilę wskakuje obraz. No ale to jeszcze dziś TEST

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można tak to fajnie zinterpretować. TV Puls sam się włącza na nowej częstotliwości ale transponder z powodu dużej już liczby bo 13-tu kanałów się buntuje i kanał wyłącza. A Puls dalej się nie poddaje :lol:

No ciekawe, lecę sobie podpatrzeć :lol:

 

ps: Taką chwilę można sobie także upamiętnić nagraniem na video. :lol: Nigdy nic nie wiadomo co historia przyniesie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...