Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem w TV Puls film ''Nocny pociąg z mięsem'' z oznaczeniem od lat 16, przecież ten film jest bardzo brutalny i powinien być od 18 lat(powtórka w piątek 00:30 z oznaczenim od 18 lat, niewiem czy wycieli jakieś sceny czy coś,że od lat 16, ale i tak był bardzo brutalny.

 

W czwartek w TV Puls o 23:55 ''Szczeki'' od lat 16, a w piątek o 20:00 od lat 12 :woot:

A 10 maja horror''Coś'' od lat 16, jak w ciągu kilkunastu miesięcy był w TVN,TVN 7, Canal+ i zawsze od lat 18, a w TV Puls od lat 16(nie wiem jak oni to oceniają jak np. niektóre odcinki pierwszej serii animowanego serialu''Pingwiny z Madagaskaru'' były od lat 12, inne od 7 lat,w TVP 1 bez ograniczeń wiekowych, a film ''Przygody z Piłką'' od 16, a w Polsacie od 12 lat)

 

A i jeszcze denerwuje mnie to,że fajne filmy w TV Puls od lat 18, głownie horrory nieemitowane w innych stacjach są najczęsciej o pólnocy i jeszcze później(czyli jak chce się obejrzeć je do końca trzeba nie spać nawet do 2:30), a powinny być emitowane jak najbliżej godziny 23:00.więc albo dawać długie filmy od 20:00 do 23:00, albo jakiś serial ok.22:00 i dać horror o 23:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horrory są tak późno właśnie przez te ograniczenia wiekowe. Ustawowo mocne sceny można pokazywać dopiero po 22:00. A, że często stacja chce pokazać coś jeszcze wcześniej bez nadmiernych ograniczeń wiekowych, horrory muszą czekać. Zresztą pokaż mi kanał, który puszcza je regularnie wcześniej? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ''mówię'', że horrory od 18 lat mają być np. o 20:30, tylko,żeby były o 23:00, a nie późno w nocy, w TV4 bardzo często są horrory w soboty od 18 lat (najwcześniej jak mogą być), czyli o 23:00, np. wczoraj Halloween 4.

 

Ustawowo mocne sceny można pokazywać dopiero po 22:00. :P

 

Gdzieś pól roku temu w Polsacie był film ''Czerwony stan'' o 20:00 od 16 lat(i były mocne sceny), a tydzień wczesniej w Canal+ był o 23:00 z oznaczeniem od lat 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horrory są tak późno właśnie przez te ograniczenia wiekowe. Ustawowo mocne sceny można pokazywać dopiero po 22:00. A, że często stacja chce pokazać coś jeszcze wcześniej bez nadmiernych ograniczeń wiekowych, horrory muszą czekać. Zresztą pokaż mi kanał, który puszcza je regularnie wcześniej? :P
Puls2 w niedziele o 21 do tego w wakacje TV Puls niedawno o 23 w piatki tylko komus przeszkadzalo i po zdjeciu golo i wesolo nie wrzucil jakiegos dokumentu czy serialu tylko film kosztem horrorow ktore przesunieto na okolice 0:00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie, że najbardziej liczy się oglądalność. A horrory z racji swojej klasyfikacji wiekowej mają ograniczoną widownię. Pewnie sprawę rozwiązałoby przeniesienie wcześniejszej emisji z 20:00 na 21:00. Ale to odpada, bo ramówka pewnie dostosowana jest tak, aby skutecznie konkurować z propozycjami innych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...