Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Puls nie ma takiego zaplecza żeby robić dobrze programy na licencji ani nawet wlasne, wyszla by taka bieda jak disco star na polo tv albo jeszcze gorzej.

Ja osobiscie wolałbym Rising Star (podobno TVN kupilo licencje) od ogladania jak celebryci mierza sie w ukladaniu puzzli z uczestnikami programu.

 

A to jest jeden wielki koszmar :

http://www.pudelek.pl/artykul/78409/uwa ... i_niecika/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli PULS rzeczywiście chcę być wartościową stacją to powinien jak najdalej odchodzić od pomysłów TVNu i solorzy. Kolejnej śmieciowej stacji nam nie potrzeba. 0 paradokumentów, 0 talent-show, 0 gniotów i śmieci. Inwestycja w dobre zagraniczne seriale, tworzenie AMBITNYCH seriali polskich, inwestycja w premiery filmowe. Pasmo dla dzieci, pasmo popularno-naukowe. Boże o czym ja tutaj pisze... przecież to kompletnie niemożliwe w polskich realiach. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli PULS rzeczywiście chcę być wartościową stacją to powinien jak najdalej odchodzić od pomysłów TVNu i solorzy. Kolejnej śmieciowej stacji nam nie potrzeba. 0 paradokumentów, 0 talent-show, 0 gniotów i śmieci. Inwestycja w dobre zagraniczne seriale, tworzenie AMBITNYCH seriali polskich, inwestycja w premiery filmowe. Pasmo dla dzieci, pasmo popularno-naukowe. Boże o czym ja tutaj pisze... przecież to kompletnie niemożliwe w polskich realiach. :roll:

 

 

Seriale zagraniczne i premierowe filmy są, ale to nie da więcej niż 4% udziałów a na polskie program nie mają pomyłsy - lecą najtańszym kosztem po lifestylowych wydmuszkach. Pasmo popularnonaukowe? To nie w dzisiejszej TV, która stała się dla niektórych czymś to zbijania czasu a nie myślenia

 

Powinni brać przykład z TTV - oni mają ciekawe polskie propozycje, ale nie mogą się z nimi przebić do szerszej widowni, bo ogólny charakter stacji jest taki a nie inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieję, że to tylko początek i coraz więcej rzeczy będą emitowali w ten sposób. No i oby na dekoderach też to działało w ten sposób, bo np. na TVP Kultura oryginalna ścieżka dźwiękowa działa mi tylko z telewizji naziemnej, a w nc+ nie mam takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy mnie się wydaje, czy na niektórych filmach na Pulsie obraz ma podbitą ilość klatek ? Wczoraj np. film Scarface obraz wydawał mi się bardziej płynny (efekt teatru) niż na wydaniu DVD czy jak kiedyś leciał na TVN. Kiedyś podobne zjawisko zauważyłem na kilku innych filmach. Od razu dodam, że efekty upłynnienia to nie kwestia ustawień tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...