Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa sytuacja w ramówkach. W piątek jednocześnie w TV Puls Żołnierze kosmosu, w Stopklatce TV Żołnierze kosmosu 2, wczoraj w TVP 2 Wyścig śmierci 2,a dzisiaj w TV Puls Wyścig śmierci.

 

Pisałem o tym na fejsie na stronach Stopklatki :)

Generalnie byli zdziwienie że ATM Rozrywka wcześniej od nich puściła Policyjną Opowieść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu pisałem chyba ze 4 maile do redakcji TV PULS z zapytaniem dlaczego chcą być na siłę oryginalni i odcinki Boso Cejrowskiego są permanentnie w sprzeczności z podanymi godzinami w epg.

Odbywa się to w ramach słusznego skądinąd pomysłu pt. następna audycja bez przerwy reklamowej.

Tylko, że dla kogoś kto nie ma czasu oglądać, a chce nagrać odcinki to jest mega wkurzające jak nie widzi ostatnich 2,3 minut bo dekoder skończy zapis , a program jeszcze trwa.

Lub na odwrót, nie obejrzy człowiek pierwszych 2 minut bo są nadawane o 17,23 np a nie o 17,25 jak mówi program tv.

Oczywiście zero odzewu, bo tak ma być zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądam właśnie pierwsze wydanie ""Twojego Pulsu" i studio bardzo ok, ale uśmiechająca się głupkowato Cichopek i myląca co chwil ę Trzaskalska to jednak minus tego programu. O dziwo ta pierwsza z rozmową radzi sobie lepiej. Szkoda, że program nie jest nadawany na żywo. Studio przypomina "Między kuchnią, a salonem" i w HD naprawdę wygląda ok. Czołówka jak dla mnie lepsza niż w PnŚ. Od jutra program będzie prowadzony solo przez każdą z pań na przemian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta stacja pozwala sobie az na taka wpadke, najpierw odejscie od startu do HD na sat.,(ciekawe jak dlugo jeszcze tego VHS'u, zamierzaja utrzymywac via sat.), a teraz jeszcze program ktory powinien byc Live, jest krecony wczesniej. Brawo Tv Puls :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu pisałem chyba ze 4 maile do redakcji TV PULS z zapytaniem dlaczego chcą być na siłę oryginalni i odcinki Boso Cejrowskiego są permanentnie w sprzeczności z podanymi godzinami w epg.

Odbywa się to w ramach słusznego skądinąd pomysłu pt. następna audycja bez przerwy reklamowej.

Tylko, że dla kogoś kto nie ma czasu oglądać, a chce nagrać odcinki to jest mega wkurzające jak nie widzi ostatnich 2,3 minut bo dekoder skończy zapis , a program jeszcze trwa.

Lub na odwrót, nie obejrzy człowiek pierwszych 2 minut bo są nadawane o 17,23 np a nie o 17,25 jak mówi program tv.

Oczywiście zero odzewu, bo tak ma być zapewne.

Mam podobnie z BBC Brit... A w sumie miałem, bo do premiery Doctora Who to raczej nie mam co nagrywać. :lol2: Tam zazwyczaj 3 minuty przesunięcia. Czyli Puls nie jest sam ze złymi godzinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...