Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie widzi mi się żeby Puls reaktywował Big Brothera. Warsaw Shore, który swoją kontrowersją jest bardziej skierowany na dzisiejsze czasy tak naprawdę skończył swoją wielką popularność po 2 sezonie.

Zresztą jeśli producenci mają tak sterować poszczególnymi uczestnikami jak w TV4 to szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie kombinują w Pulsie, ale brawa im za to. Gdzieś przez te paradokumenty pogubiły się kompletnie teleturnieje i inne programy typu reality show niż talent showy i showy z gwiazdkami. "Agent" i "Big Brother" to by była bomba. Najpierw stare dobre seriale + wiele serialowych produkcji z ostatnich lat, potem filmy z Universala, teraz czas na własne programy rozrywkowe. Byle się trzymali z dala od paradokumentów i będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie, dlaczego przy wczorajszej emisji filmu Piątek trzynastego 9: Jason idzie do piekła zostały powycinane niektóre brutalne fragmenty scen filmu. Wyglądało to dość amatorsko, (niedokładnie posklejane sceny). Dlaczego ta emisja filmu tak różniła się od oryginalnej wersji dostępnej jeszcze za czasów VHS?

Dodaję link do filmu znany z VHS nożna porównać : http://www.cda.pl/video/1203146c/Piatek ... a-by-Traku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę ogladal, bojkotuje ta stacje już kolo roku czasu, czekam na HD z sat. HB, wtedy będę ja ogladal, a jak przyjdzie mi czekac jeszcze trochę czasu, to będę czekal ale do tego czasu jej nie wlacze.

No tak, bo kij tam z ofertą programową, ważne, że HD będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z przyjemnoscia wlaczylbym ten kanal w lepszym standardzie niż aktualnie jest, bo ramowke maja coraz to lepsza, no ale nie interesuje mnie to, wlasnie z tego względu ze kanalow w SD nie mam zamiaru ogladac, kiedy można lepiej ogladac kanaly w lepszej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z przyjemnoscia wlaczylbym ten kanal w lepszym standardzie niż aktualnie jest, bo ramowke maja coraz to lepsza, no ale nie interesuje mnie to, wlasnie z tego względu ze kanalow w SD nie mam zamiaru ogladac, kiedy można lepiej ogladac kanaly w lepszej rozdzielczości.

 

:lol2: Rozbawiła mnie Twoja historia. Ty tak poważnie, czy żarty sobie robisz ?

 

To ja się tez przyłączę...

Przykro mi TV Puls. Macie fajną ramówkę, ale nie nadajecie w HD, więc się na was obrażę i nie będę was oglądał :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam wybor miedzy stacjami w SD a HD to wybieram te drugie a trochę ich jest, wiec zawsze się cos znajdzie inny kanal alternatywa dla Tv Puls, w lepszej jakości.

Ps. Ostatnio probowalem ogladac "Django" ale fatalna jakość mnie zrazila, wiec szybko znalazłem cos innego do obejrzenia. Ogladanie dobrych filmow na kanalach w SD to taka trochę profanacja, to tak jak kiedyś ogladalo się filmy pirackie na vhs, tylko nie było dużego wyboru i w kanalach i w jakości,(po za kinem). Rozumiem ze Wy lubicie ogladac takie swietne filmy, na kanale w marnej jakości. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega moqu'ai po prostu sobie kupił za duży telewizor, ja mam 32 cale (Toshiba), nie mam miejsca na większy, mam moduł z kartą, obraz na Puls SD jest jak dla mnie żyleta, a na kanałach HD nazwałbym to ekstra żyleta.

Natomiast u koleżanki widziałem obraz na tv 42 cale (Thomson), dodatkowo podpięty pod dekoder, czyli obraz jest dodatkowo przetwarzany, no i jest tragedia na kanałach SD, oglądać się nie chce, a na kanałach HD jest spoko, więc rozumiem ten ból.

To jest oglądanie HD z przymusu, nie z wyboru. Może na plaźmie SD by lepiej wyglądało, nie wiem, nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokadnie na plazmie lepiej, ale Puls tv i tak idzie słabiutko w porównaniu np. do kanalu Stopklatka TV gdzie już daloby się cos obejrzeć w jakości SD, w przeciwieństwie do Pulsu, wiec cale nie za bardzo maja tu cos wspólnego, no chyba ze porownac 21' - 32' do 47' - 65' na przykład. To wtedy zgodze się ze można nie chcieć ogladac kanalow w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymać Panowie, bo niektórzy tu to wnet by cofnęli się do telewizji Czarno - Bialej, bo po co wywierac presje na operatorow, aby ci nadawali z "Postepem" technologicznym, lepiej tkwic w zacofanym systemie. Ludzie mamy XXI w. a wy tu dalej bronicie "Polski drewnianej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymać Panowie, bo niektórzy tu to wnet by cofnęli się do telewizji Czarno - Bialej, bo po co wywierac presje na operatorow, aby ci nadawali z "Postepem" technologicznym, lepiej tkwic w zacofanym systemie. Ludzie mamy XXI w. a wy tu dalej bronicie "Polski drewnianej".

 

@moqu'ai

Bzdury wypisujesz. Oczywiście, że każdy z nas chciałby wszystkie kanały w HD. Ale jest jak jest i nie od nas to zależy. Na pewno Twój bojkot nie sprawi, że jutro pojawi się Puls HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy ten "postęp" jest taki jak być powinien, chyba jednak nie , w większości to hd polskich stacji można raczej nazwać pseudo hd

Zawsze to lepsze pseudo HD od słabego SD, powoli będą wchodzić kanaly UHD wiec już te kanaly w HD będą "Lamusem" mimo tego jeszcze długo będą, a co z SD tez maja zamiar tkwic tak długo jak HD.

@moqu'ai

Bzdury wypisujesz. Oczywiście, że każdy z nas chciałby wszystkie kanały w HD. Ale jest jak jest i nie od nas to zależy. Na pewno Twój bojkot nie sprawi, że jutro pojawi się Puls HD

Tym tokiem myslenia, proponuje wyciagnac odtwarzacze video i ogladac stare kasety, na co dvd czy bluray'e, przecież roznica jest "minimalna" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...