Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie widziałem całej listy więc nie wiem dokładnie.Mogę śmiało powiedzieć, że VH1 ma spory potencjał (bazę) ale nie wykorzystuje go w pełni.Widać to np. w VH1 Alphabet gdzie puszczają często mniej popularnych wykonawców.Przede wszystkim powinni dodać do VH1 Hits,VH1 Music i Music For The Masses jeżeli nie klasyki to chociaż piosenki sprzed 3-4 lat bo jest męczące słuchanie ciągle Klingande,Faul & Wad Ad vs Pnau,Clean Bandit feat. Jess Glynne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 poza Hits, Music for the masses itp to puszcza świetną muzę. Dziś oglądałem FC z One Hit Wonders, czy Alphabet (z literką U) i zarąbista muza: U96, Urban Cookie Collective, Wes "Alane", nawet Usher "Burn" (a nie jak zawsze "Yeah"). Wybrane programy są urozmaicone, nawet nawet. Tylko ta oprawa graficzna jest tragiczna tzn ten czarny pasek. Mogliby powrócić do tych kolorowych co były przed ponad roczną przerwą, czyli te co pojawiają się w czołówce Reklama.

Oczywiście nie zmienia to wszystko faktu, że Stars jest najlepszy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli jej nie zlikwidują (bo wyniki są cały czas bardzo marne i to z taką dostępnością) to pewnie kiedyś VH1 Polska również dosięgną zmiany graficzne. ;)

 

Moim zdaniem bardziej niż zmiana oprawy jest potrzebna zmiana ramówki i playlisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz zlikwidowali VH1 Polska, a po półtora roku przywrócili żeby puszczać polskie reklamy, więc kolejna likwidacja raczej nie wchodzi w grę.Zmiana logo i szaty graficznej w polskich kanałach Viacomu jest zawsze ze sporym opóżnieniem (polska wersja VIVY jako ostatnia wprowadziła ostre trójkąty).Oferta muzyczna nie poprawi się, prędzej zaczną puszczać programy reality show lub seriale choć mi osobiście odpowiadają tematyczne programy VH1 jak Weekend, Final Countdown, VH1 Alphabet, Smells like 90s, 90s Revolution, Wild 80s itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobią rebranding na jakieś MTV Music Polska czy coś w tym stylu.

Jak dla mnie te programy tematyczne to i tak cieniutko. We FC ciągle to samo, Weekendy króciutkie, a co do Wild 80s i 90s Revolution to lecą za rzadko. W Stars.TV "Best 80s" i "Best 90s" są codziennie i te dekady są na normalnej playliście. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja wchodziłaby w grę ale kolejny powrót VH1 potem już nie. W sumie VH1 ma najgorsze wyniki spośród kanałów muzycznych, zero jakiejkolwiek aktywności ze strony nadawcy, program tv prawie nie zdobycia (na mtv.pl w miejscu ramóki VH1 widnieje ramówka MTV). Raczej nie pójdą po raz kolejny w stronę programów, bo to już testowali i nie wyszło. Jeśli mieliby zamknąć ten kanał, to o ile chcieliby mieć jakiś kanał muzyczny w ofercie, to otwarliby pewnie polską wersję MTV Hits lub MTV Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjskie VH1 także tkwi w starej oprawie i ono także jest kanałem widmo (od 2011 roku) z tym, że ma swoją stronę wydzieloną na mtv.co.uk a nasze polskie VH1 nie ma absolutnie nic oprócz ramówki na stronach platform cyfrowych. Z resztą jak się spojrzy na nasze VH1 to chyba ostatnia pozycja wśród kanałów muzycznych nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to, że będzie więcej klasyki, ponieważ VIACOM już dawno z tego zrezygnował (likwidacja MTV Classic,wprowadzenie do pierwszego VH1 więcej nowości i programów z MTV).Oglądalnością bym się nie kierował, bo mi nie odpowiada np. disco polo w liderującym Polo TV.Poza tym VIACOM robi zmiany, które zmniejszają oglądalność (kodowanie VIVY i wprowadzenie do niej reality show).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...