Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VIVA Polska jako ostatnia wprowadziła ostre trójkąty więc VH1 też się nie spieszy ze zmianami.Mi to nie przeszkadza.

 

A mnie przeszkadza. Obecna oprawa jest obrzydliwa a nowa jest genialna. Zawartości programowej raczej nie zmienią, bo na jaką? Na złote przeboje? Nie zarobią na tym tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ma znaczenie marka VH1 dla przeciętnego szaraka w Polsce? Chyba żadne. MTV ma większe, więc przemianowanie na MTV Music mogłoby nieco poprawić oglądalność przy odpowiedniej koncepcji dla kanału. A wersja europejska, hmm, nie ma reklam. A MTV nie jest skrótem od "Music Television" już od 4 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj mija 9 lat od pierwszego startu polskiej wersji VH1. Jak wszyscy wiemy, 14 stycznia 2011 VH1 Polska zakończyło nadawanie, po czym ten kanał został zastąpiony przez CC Family. "Aktualna" wersja polskiego VH1 nadaje od 24 kwietnia 2012 w miejscu dostępnego wówczas w Polsce VH1 Europe. Jak podsumujecie te 9 lat z VH1 Polska? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia :) [...]

"Jak w kilka lat zniszczyć wielka międzynarodowa markę" [...]

To znaczy? VH1 Oglądam tak często jak tylko mogę, bo to jedyna stacja Viacomu, którą da się normalnie oglądać i która nie jest zaśmiecana [beep]ianymi produkcjami z anteny VIVY czy MTV. Co prawda rozwinięcie nazwy to Video Hits One i takich klipów już prawie w ogóle nie można zobaczyć, ale pasma tematyczne nigdy nie będą dorównywać tym ogólnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że obecnie VH1 poza niektórymi nielicznymi pasmami gra tylko współczesną komercyjną papkę. Kiedyś grali "złote przeboje" a obecnie VH1 PL jest taką trochę bardziej dojrzałą Eską. W dodatku miliony pasm niczym się od siebie nie różniące, kompletny brak autopromocji i prezenterów co czyni z tej stacji kanał widmo. I coś nie chcą zmienić oprawy na nową, widać, że nie bardzo Viacomowi zależy na tej stacji. Ona ma tylko generować pieniądze z abonamentu, bo na pewno nie z reklam (za mała widownia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski VIACOM obecnie dba tylko o MTV Polska.Trzeba przyznać, że VIVA i VH1 są zaniedbane.Na VIVIE od paru miesięcy zero premier i w kółko te same odcinki programów.Z kolei na VH1 ciągle te same tematy w Top 10 i Final Countdown,nudne weekendy.Na plus można zaliczyć VH1 Alphabet.Cóż,mam na Netii dużo kanałów (ITV,Polo TV,Disco TV,EskaTV,VIVA,4funTV,MTV,MTV Dance,MTV Hits,Mjuzik TV,MTV Rocks,MTV Live HD,Stars TV,VH1,VH1 Classic,Mezzo,Kino Polska Muzyka), ale na ich tle VH1 nie jest najgorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie VH1 jest pierwszą stacją którą wciskam gdy odpalam muzyczne stacje. Taki RMF w TV :) Fajne topy nie jak w esce 3 piosenki w kółko - jest i ambitniejszy pop którego na 4Fun nie uznasz. No racja do Stars TV nie dorównują - ale mam 23 lata i częściej wybieram VH1 niż Stars TV dzisiejszy weekend Beyonce Jay z super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...