Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
BBC First powoli wchodzi do Europy :)

https://satkurier.pl/news/114965/bbc-fir ... andii.html

 

Ciekawe kiedy w Polsce się pojawi i czy w ogóle się pojawi? :)

Skoro ma na nim podobno Doctor Who lecieć, to pewnie wejdzie jesienią. I oby jednak zostawili BBC HD - jak obejrzałem wersję SD VHS Top Geara na Biegunie na Bricie, to uważam, że BBC HD na którym to leciało w ostrym HD powinno zostać, skoro BBC Polska "nie stać" na odświeżenie materiału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News już jest drugiej świeżości, ale jeszcze nikt nie linkował więc:

http://naekranie.pl/aktualnosci/nowi-pr ... ziennikarz

Brytyjskie media informują, że stacja BBC wybrała już 3 nowych prowadzących, którzy w 2016 roku zastąpią w programie "Top Gear" zwolnionych: Jeremy'ego Clarksona, Jamesa Maya i Richarda Hammonda.

Według brytyjskich mediów będzie to kobieta i 2 mężczyzn: modelka Jodie Kidd, motocyklista Guy Martin oraz aktor i dziennikarz Philip Glenister. Każdy z nich ma mniejsze lub większe doświadczenie w motoryzacji, a wspólnie mają stworzyć uzupełniające się trio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wiecie co wam powiem? Tak szczerze, to cieszę się, że obecny Top Gear juz się skończył. O ile 22 sezon był całkiem znośny, to "wybrakowany materiał" z tego sezonu był już kompletną klapą, i wymuszanym humorem. Jeszcze pewnie dostali specjalne zlecenie, żeby kupili wozy, które się będą psuć... Na prawdę, to było tragiczne momentami, a nie zabawne i wciągające. Coś podobnego czułem po odcinku w Patagonii. Nie wiem jak May, Clarkson, czy Hammond, ale ja się cieszę, że to już koniec, i czekam na House Of Cars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...