Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sledzilem sytuacje od poczatu - nie udzielalem sie tu. BBC popelnilo harakiri - good bye BBC!

Ja sobie nagram odcinki i usuwam BBC Brit z listy (to byl jedyny kanal BBC jaki ogladalem z rodziny BBC - ze wzgledu na Top Gear oczywiscie).

Zrobili zamieszanie, BBC Brit w wyzszym pakiecie, premiery rownolegle z Wielka Brytania (z czego to nieprawda, bo byly pozniej i wiecej reklam niz w TVN czy Polsacie ...).

Moze stworza chlopaki we 3jke cos nowego - tymczasem - nie wierze ale ... wlasnie ogarniam Francuski Top Gear. Prowadzacy jakos za specjalni chyba nie sa, ale Stig ekstra :D

 

Toyota zrobila tribute dla Jeremy'ego - respekt 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze wzgledu na Top Gear oczywiscie)
.

No nie oczywiście. Ja nie lubiłem Top Gear. BBC, na szczęście, nadaje jeszcze sporo sensownych programów. Jak sądzę, poza intelektualnym zasięgiem fanów Clarksona. Bo jak dla mnie, Top Gear był irytującym zapychaczem ramówki na BBBKnowledge. Nie ma już BBC Knowledge, a i dni Top Gear, jak się zdaje, są już policzone. Idobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledzilem sytuacje od poczatu - nie udzielalem sie tu. BBC popelnilo harakiri - good bye BBC!

Ja sobie nagram odcinki i usuwam BBC Brit z listy (to byl jedyny kanal BBC jaki ogladalem z rodziny BBC - ze wzgledu na Top Gear oczywiscie).

Zrobili zamieszanie, BBC Brit w wyzszym pakiecie, premiery rownolegle z Wielka Brytania (z czego to nieprawda, bo byly pozniej i wiecej reklam niz w TVN czy Polsacie ...).

Moze stworza chlopaki we 3jke cos nowego - tymczasem - nie wierze ale ... wlasnie ogarniam Francuski Top Gear. Prowadzacy jakos za specjalni chyba nie sa, ale Stig ekstra :D

 

Toyota zrobila tribute dla Jeremy'ego - respekt 8)

Premiery były opóźnione jakieś 5 minut względem Wielkiej Brytanii, przestępstwo! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to tu mają wybujałą wyobraźnię. Najpierw, że wyrzucenie JC z Top Gear'a to plotki. Teraz, że TG nie przeżyje bez tego św.trio. Może od razu pojawią się spekulacje o upadku BBC z powodu Clarksona? BBC wiedziało co robi. Clarkson [beep]ował i to niejednokrotnie, aż miarka się przebrała. Niech się cieszy, że zarzutów o rękoczyny nie dostał. :D Nie ma ludzi niezastąpionych i podobno mają już kogoś do prowadzenia Top Gear-a. BBC, sumując całą działalność dla TV i filmu robi taki hajs, że wyrzucenie JC, wcale im nie zaszkodzi na budżecie.

 

Ogólnie Top Gear średnio mi się podobał, bo oprócz rzeczowych testów, było tyle [beep]owania i sucharów godnych Familiady, że głowa mała i jeszcze ta widownia w studiu śmiejąca się na zawołanie - o zgrozo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to tu mają wybujałą wyobraźnię. Najpierw, że wyrzucenie JC z Top Gear'a to plotki. Teraz, że TG nie przeżyje bez tego św.trio. Może od razu pojawią się spekulacje o upadku BBC z powodu Clarksona? BBC wiedziało co robi. Clarkson [beep] i to niejednokrotnie, aż miarka się przebrała. Niech się cieszy, że zarzutów o rękoczyny nie dostał. :D Nie ma ludzi niezastąpionych i podobno mają już kogoś do prowadzenia Top Gear-a. BBC, sumując całą działalność dla TV i filmu robi taki hajs, że wyrzucenie JC, wcale im nie zaszkodzi na budżecie.

 

Ogólnie Top Gear średnio mi się podobał, bo oprócz rzeczowych testów, było tyle [beep] i sucharów godnych Familiady, że głowa mała i jeszcze ta widownia w studiu śmiejąca się na zawołanie - o zgrozo!

 

Rozbrajaja mnie ludzie ktorzy mysla tak jak Ty :lol2:

To juz koniec Top Gear, wsadza nowa trojke (bo jestem przekonany o tym, ze wiesz, ze Hamster i Mr. Slow nie beda nagrywac bez Clarksona) i bedzie to porazka, bo nikt nie bedzie ich chcial ogladac. Ogladalnosc w pasmie kiedy byl Top Gear, a teraz zostal zastapiony jakims innym programem spadla z 5 mln do 1.5 mln - czyli 70% ludzi ogladalo tylko Top Gear, nie chca ogladac jakiegos badziewia.

BBC to niby duza marka i bogata, ale ich programy to porazka. Przeciez Jeremy otwarcie mowil to co mysli reszta normalnych brytyjczykow (i nie tylko Brytyjczykow) np. - serial o poloznych? Slucham? Ktos to oglada?

W Polsce BBC tez prezentuje beznadziejny poziom swoimi programami - poza Top Gear nie ogladalem nic, bo sie nie dalo. "Szef jak szpieg", "Dragons Den" itp. szrot, rodem z kanalow Discovery ...

 

I nie piszcie, ze BBC wiedzialo co robi - kto normalny, wyrzuca najwieksza perelke ze swojej stacji, powodujac, ze dwoch jego kompanow rowniez odchodzi i pozwalajac sobie na strate 70% widzow? Narobili sobie tylu wrogow ta decyzja na Swiecie, ze nikt nie bedzie chcial niczego od nich brac/kupowac a tym samym odczuja skutki swojej decyzji i to juz niedlugo :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś potwierdzenie że pozostała dwójka odchodzi? Serial o położnych? Aż rzuciłem okiem. 8,4 na IMDB http://www.imdb.com/title/tt1983079/. Na Filmwebie 8.0. Mało jest seriali tak wysoko ocenianych. Jeśli oglądalność w paśmie TG spadła z 5 do 1,5 mln. to co się stało z tymi 3,5 mln. widzów? Wyłączyli telewizory? Przełączyli na inne kanały? Jakie? Może inne BBC? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za odcinek Top Gear leci teraz? pisze na ekranie że to PREMIERA a na EPG Top Gear 22 odc. 10 :roll: ale z tego co widzę to jest chyba odcinek podsumuwujący 22 sezon czy wszystkow Top Gear? pytam gdyż chwilkę tylko oglądam bo w tym czasie oglądam mecz Irlandia - Polska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, głównym priorytetem BBC Brit/HD miał być Top Gear. Teraz niestety po zwolnieniu prowadzących myślę, że to koniec. Więc albo będą puszczać powtórki i nowe nagrane odcinki przed ich zwolnieniem, albo tą lukę zapełni inny program (może motoryzacyjny również), który stanie się sławny (choć to wielka niewiadoma) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...