Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbyś :P BBC Lifestyle i CBeebies zostają w niezmienionej formie, a BBC HD jako że nie ma reklam idzie do kasacji! :)

NIE!!! Nie czarnowidz pan z tym BBCHD, b oto by był ich najgorszy ruch! Ten kanał z resztą jest pienieżny w sposób oglądalności, bo na pewno coś za to biorą, i też faktu, iż jest kodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, taki mamy klimat! BBC wpadło na pomysł, że lepiej jest zarobić na reklamach i mniej brać za "gniazdko", niż ciągnąć od operatorów większą opłatę za jednego abonenta (na co operatorzy coraz częściej nie chcą się godzić i nie chcą takiego kanału przyjąć do oferty) dzięki takiemu mykowi nadawca ma pewność, że jego kanał dostępny będzie w większej liczbie platform/kablówek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wystartuje BBC FIRST, to BBC na pewno chciałby na tym kanale zrobić. Jeżeli ramówka byłaby podobna do tej z Australii, czyli najstarszy serial jest z 2012 roku, a też wiele nowych sezonów i nawet własne produkcje (na to nie liczę w Polsce), to reklamy musiałyby być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603, właśnie o tym samym miałem pisać. Wykantowali nas z tym kanałem, a przecież dużo ludzi oczekiwało Doctora Who premierowo w HD, i to z napisami, które dodali do emisji, ale ich nie było... A teraz wraz z BBC Brit nawet z tej emisji SD znikły...

I oto moje obserwacje z punktu widzenia abonamenta Cyfrowego Polsatu:

- BBC Earth pozostanie w SD przynajmniej jeszcze pół roku, albo nawet półtorej

- BBC Brit w SD ma/miał problemy z emisją od czasu podłączenia BBC Brit HD, co sygnalizują/sygnalizowały przebarwienia i zielone paski w trakcie emisji

- O szóstej mieli problemy z logami, bo przez pewien czas, aż do 6.20, logo BBC Entertainment i zapowiedzi BBC Earth nakładały się na oficjalne loga. No cóż, przynajmniej można było porównać loga zapowiedzi, z logami oficjalnymi

- około piątej nad ranem włączyli transparente loga, nie to co przedtem

- BBC Brit SD wyrzucono z oficjalnej listy, nawet nie zostawiając go na kanale 300coś, czy 900coś

- te wyłączenie BBC Brit wtedy, co pisaliście było prawdopodobnie zmienieniem rozdzielczości kanału z FullHD 4:3 (1440x1080)na normalne FullHD (1920x1080). Przynajmniej ja tak uważam, bo jakość kanału po tym incydencie wzrosła.

- i jeszcze wracając do dzisiaj nie wszystkie programy na Bricie nie są jeszcze w HD, albo w ogóle już nie będą. Ale jeśli TOP41 Top Geara będzie w Upscalu, to to będzie porażka...

- jak do premiery nowego Doctora Who nie włączą BBC First, a będzie on leciał na BBC Lifestyle, to mają u mnie ogromnego minusa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 41 będzie w hd, ale miej na uwadze że nie wszystko jest nakręcone w hd. Proponuje spamowac na maile do cyfrowego Polsatu i nas Facebook oraz do bbc w sprawie bbc Earth hd może petycja jeszcze i coś się może uda zrobić.

 

 

PS. Po co ci wersja SD BBC brit ?

Doktor pewnie będzie na BBC HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...