Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo faktycznie nie zdołali się przygotować technicznie. Nie ma za bardzo miejsca na transponderach polskich platform satelitarnych, a zagranicą u innych operatorów pojemności, dosyłu i systemu kodowania nie załatwi się w tydzień.

 

A naszej malutkiej firmie udało się uruchomić kanał Adventure HD bez żadnych opóźnień i jesteśmy z tego bardzo dumni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał najpewniej miał się w środę pojawić w nc+, bo BBC KNOWLEDGE informowało o zmianie pozycji w nc+, H2 zajęłoby pozycję zaraz za History HD

Transpondery polskich platform są może zapachane, dlatego choćby CC HD będzie nadawać z niemal wolnego 10853, który dość długi czas był pusty

 

Jedyne co mi na myśl przychodzi to fakt, że w ost. chwili dogadali się z platformami skandynawskimi, będzie jeden feed (chociaz nie słyszałem, żeby H2 miało odzielny sygnał na Polskę) i wymaga to dokup./uaktualnienia licencji na programy na tereny skandynawskie

No ale oni mają chyba tylko programy emitowane dla AETN, bez zewn. dostawców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History HD opiekuje się CP, zarówno od strony reklam jak i sygnału na satelicie. Z H2 będzie pewnie podobnie. Obstawiam że H2 wystartuje w Skandynawii na jakimś "ich" satelicie, CP będzie pobierał ten sygnał i puszczał na HB. Tak jak to robi z Eurosportem. Nie ma sygnału ze Skandynawii nie ma kanału w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo faktycznie nie zdołali się przygotować technicznie. Nie ma za bardzo miejsca na transponderach polskich platform satelitarnych, a zagranicą u innych operatorów pojemności, dosyłu i systemu kodowania nie załatwi się w tydzień.

 

A naszej malutkiej firmie udało się uruchomić kanał Adventure HD bez żadnych opóźnień i jesteśmy z tego bardzo dumni :)

Totalnie do tego startu nie przygotowani. Jedni startują byleby wystartować drudzy przełożą ale za to rusza z pompa. Adventure HD jest ale tak jak by go nie było. Na dzien dobry pewnie będa mieć ze 4 razy większy zasięg od was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał najpewniej miał się w środę pojawić w nc+, bo BBC KNOWLEDGE informowało o zmianie pozycji w nc+, H2 zajęłoby pozycję zaraz za History HD

Transpondery polskich platform są może zapachane, dlatego choćby CC HD będzie nadawać z niemal wolnego 10853, który dość długi czas był pusty

 

Jedyne co mi na myśl przychodzi to fakt, że w ost. chwili dogadali się z platformami skandynawskimi, będzie jeden feed (chociaz nie słyszałem, żeby H2 miało odzielny sygnał na Polskę) i wymaga to dokup./uaktualnienia licencji na programy na tereny skandynawskie

No ale oni mają chyba tylko programy emitowane dla AETN, bez zewn. dostawców

 

platformą Canal Digital wg mnie na 99% pewniak... w którym jest History i History HD :) a dzięki H2 HD na tp. Canal Digital będzie również mogła korzystać platforma freeSAT by UPC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...