Skocz do zawartości

History i History 2


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież kanał History nie ma nic wspólnego z historią tylko wojnami magazynowymi. to historia?

 

Już doszło do tego, że na kanałach muzycznych nie ma muzyki, zaraz dojdzie, że na HBO będzie leciał sport, na Canal+ disco polo a na Eurosporcie premiery filmowe.

 

To już paranoja co robią z tymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie jest powiedziane, że H2 będzie w nc+ ,czy w CP....zwłaszcza w HD

I całe szczęście. Odpowiem przewrotnie. Po co komu kanały śmieciowe? Czy naprawdę już nie ma nic godnego na świecie, coby u nas mogło zaistnieć.

Każda zapowiedź wywołuje tyle entuzjazmu, a kiedy już zaistnieje, to przechodzi w niepamięć bez echa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Polsat dodając Viasaty zrobił przełom. Wcześniej nic nie było godnego, później również nic godnego.

Jedynie viasaty były do zgarnięcia i to zrobił Polsat za co szacunek im.

 

Jedynie mógłby wejść Showtime na polski rynek, wtedy uznałbym, że ten kanał jest wartościowy. A teraz dodają syfy. Czekamy na coś innowacyjnego, a nie kanał History, gdzie z historią nie ma nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś z Polsat Viasat nie zrobił niczego złego. I to dobrze, że przynajmniej CP kupuje czy tam podpisuje umowy z różnymi nadawcami.

nc+ na razie cicho siedzi, nie słychać nic, wspólnych działań, tak jak Polsat kupił Viasat.

 

może niech nc+ się postara i zrobi coś lepszego od Romance TV? Bo jak na razie tylko ten kanał podkupili od innych. Tak jak to zrobil Polsat z Viasatami.

 

Na razie tylko Viasaty są ogarnięte, a history HD to najgorszy syf jaki widziałem. gorszego kanału dokumentalnego w Polsce nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Polsat nie kupił Viasatów, tylko podpisał z nadawcą umowę o współpracy.

Po drugie: History odkąd zmieniło nazwę z History Channel nie jest kanałem historycznym.

Po trzecie: Jakby wszedł Showtime, to co niby miałby pokazywać poza swoimi serialami i to też nie wszystkimi? Prawa do filmów są podzielone. Na pewno nie byłoby tak, że pokazywałby to co w stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłaby kasa.

Showtime miałby swoje wszystkie seriale na wyłączność w Polsce, HBO już by ich nie miała ani żadna TV + dokupienie jakiejś wytwórni filmowej, a to możliwe patrz przykład jak nFilm zabrał C+ kilka wytwórni + wykupienie jakiegoś boksu i pokazywanie również na wyłącznośc swoich gali Showtime.

 

Wszystko jest możliwe i kasa jak by była to był i niezły program.

 

Kiedyś Polskie HBO miało boks, czemu dziś jego nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie przesadzaj :)

To Canal+ dają za darmoszkę :) W CP trzeba płacić za HBO w nc+ też :) Fakt dają na pół roku... czy ileś, ale z Canal+ jest zdecydowanie inaczej, dają za darmoszkę :)

np. ja mam tak fajnie, że płacę 49 zł i mam wszystkie pakiety + wszystkie Canal+ + HBO na 6 lub 9 miesięcy za friko, potem 20 zł drożej jak bym chciał.

 

49 zł to ja w starej n nie miałem wraz z nFilmami/nPremium a o HBO zapomnieć mogłem w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oto niebawem ten kanal wyladuje w pakiecie z innymi kanalami w formie odplatnej, i juz nie bedzie za 1,99zl tylko powiedzmy za 10zl max :wink: + H2 i inne wraz z dragon cinema http://ankieta-online.pl/3107-9669c68b/ ... 14_big.jpg . To wtedy bedzie uczciwa oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...