Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie narzekam tylko stwierdzam fakt. W naziemnej są jeszcze dwa inne kanały należące do grupy TVN i z punktu widzenia zwykłego Kowalskiego skoro dają do naziemnej to lepiej byłoby dać do tvn tak samo jak uczynił to Polsat z finałem MŚ w siatkówce. Nie dał do PSE tylko do swojej głównej stacji mającej ogromny zasięg (i pisząc zasięg nie mam na myśli nadajników).

TVN ma tylko 3 kanały w DVB-T (TVN,TVN7,TTV) . Pewnie ci chodzi o Eska czy Polo TV i Focus TV, ale one nie należą do TVN tylko do ZPR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że to źle że dali do TTV tylko że to zwykły, prosty i naiwny hłyt mortetindody. Zresztą wypowiedź @bogdan425 odnosząca się do mojej wskazuje że mogę mieć rację. Co do apelu Prezydenta RP to nie znamy jego treści, wątpię by wspominał o polsacie. Raczej była to sugestia by finał był w telewizji naziemnej tak by każdy obywatel mógł go zobaczyć. Nie sądzę by Prezydent się tak "rozdrabniał" wskazując gdzie konkretnie powinien być mecz kulminacyjny. Mogli dać w TV4, TV6, PSN a dali w polsacie. Ot cała filozofia.

To dobrze że będziemy mieć okazje oglądać Legię na otwartej tv, dziwi tylko fakt transmisji na tego typu kanale którego założenia i oferta programowa ni jak się ma do sportu.

 

TVN ma tylko 3 kanały w DVB-T (TVN,TVN7,TTV) . Pewnie ci chodzi o Eska czy Polo TV i Focus TV, ale one nie należą do TVN tylko do ZPR

Właśnie o tych kanałach(TVN, TVN7 i TTV) wspominałem w moim poście, nie rozumiem o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że będziemy mieć okazje oglądać Legię na otwartej tv, dziwi tylko fakt transmisji na tego typu kanale którego założenia i oferta programowa ni jak się ma do sportu.

Sam sobie przeczysz, bo niby TVN albo TVN 7 to kanały sportowe? Czym różni się emisja meczów Legii w TTV, a TVN czy TVN 7? Tym bardziej dziwne i zastanawiające są Twoje "zarzuty"(bardziej pasuje czepianie), że poprzedni mecz polskiej drużyny też był na tym kanale, to niby czemu mieli zmieniać? To by dopiero było dziwne, nie sądzisz? Chyba, że nie wiesz o emisji poprzedniego meczu w kanale TTV, ale o to Cię nie podejrzewam. Zarzuty po pierwsze śmieszne, po drugie mocno spóźnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że było już jedno spotkanie, napisałem dopiero dziś bo właśnie dziś w oczy wpadł mi ten wątek.

Swoje zdanie wyraziłem i to wszystko. Może się mylę, może mam rację niech inni ocenią.

Mam już nagrabione za offtop u moderacji więc kończę. Wszystkim kibicom życzę miłego oglądania i wielu emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest różnica, bo inne logo na ekranie. Dla niektórych to bardzo ważna część życia.

 

Ja się absolutnie nie czepiam

Tylko trochę dziwnę telewizja interwencyjna i mecze piłkarskie trochę to dziwne

To tak jakby w TVN Style pokazywano żeńska siatkówkę

Ech pamiętam pierwsza transmisję meczu pucharowego na Polsacie

Gieksa grała z Barerem Leverkusen jakiś 1994 rok

Kto pamięta mecze Legii w Top Canal ??

TVN przed Mistrzostwami Swiata we Francji tez pokazywała towarzyskie mecze (lub jeden towarzyski ) Nigerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest różnica, bo inne logo na ekranie. Dla niektórych to bardzo ważna część życia.

A może dla niektórych jest ważne, czy mecz pojawi się bezpłatnie w HD? Mnie to oczywiście nie rusza, ale faktem jest, że większość kanałów TVN daje taką możliwość, ale akurat TTV nie wchodzi w ten skład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczów w TVN i TVN7 nie dają bo te kanały są w wersji HD w CP. :P

Mecze są w TVN Turbo bo nie ma tego kanału w wersji HD w CP, ale wersja HD jest w nc+.

Mecze są w TTV bo nadaje tylko w SD i jest w DVB-T.

 

To chyba wszystko wyjaśnia.

 

A widzisz a Polsat daje sport Ci w HD na Polsacie HD mimo ze mógłby dać na Polsat Sport News bez HD.

 

Co z niskimi pakietami kablówek tez nie są warci abonenci transmisji w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zapewne producenci każą im obejrzeć jakiś materiał i go ocenić, a że to pierwsze odcinki i całkiem coś nowego, to nic dziwnego, że ludzie mogą się wydawać sztuczni, bo zapewne nie do końca się ze wszystkim oswoili.

;)

 

Co to za czasy nadeszły w telewizji, że komentujemy tych co komentują to co oglądają.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale głupi ten program Handlarze.

Nie rozumiem jak można przed kamerami, oko w oko, ściemniać ludziom i dawać ułamek wartości tych rzeczy.

A ci jeszcze w to wierzą?

Na internecie nie potrafią wyszukać orientacyjnej kwoty?

Zresztą mają towar za grubą kasę, więc nawet na rzeczoznawcę powinni mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...