Skocz do zawartości

ATM Rozrywka


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Tak w ogóle mówiąc ATM Rozrywka jest w zasadzie do niczego ponieważ zamiast pokazywać własne produkcje (nowe i stare) ATM przeważnie pokazuje seriale Polsatu. Po prostu jest za mmało ATMu w ATMie. Gdyby popracowali nad ramówką i zmienili nazwę na bardziej uniwersalną tzn. ATM TV jednocześnie przybierając bardziej uniwersalny charakter koncesji to mogliby nieco powalczyć o widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Świąteczny pakiet filmów od 21 XII do 26 XII, o godzinie 8.00 i 18.00 na zmianę:

 

Opowieść wigilijna, USA 2009

Blizzard - latający renifer (2003)

Renifery świętego Mikołaja, USA 2000

Jeszcze raz wigilia, Kanada/USA 2004

Tajemniczy filantrop, USA 2003

Świąteczna historia , USA 2002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

A ja bym w ogóle zdemontował tą stację. To że ten kanał jest w dvbt jest skandalem większym od jego ramówki! To jest coś niepojętego że taki kanał dostał i utrzymuje koncesje. Co ta krritv sobie myśli i myślała, dlaczego dali ich do dvbt? Bardzo dziwne jak dla mnie. W konkursie startowała wtedy np czwórka polskiego radia, trwam czy edusat.

Dlaczego KRRiT ma im grozić? Pzecież wypełniają zapisy koncesji.

Ja nie wiem czy spełnia, kwestia względna. Jak startowali do dvbt mieli mieć ciekawszą ramówkę zdaje się, własne produkcje - a nie powtórki polsatu ( wiem, które kiedyś wyprodukowali). Wtedy już były głosy że skończy się na powtórkach z polsatu i wszyscy to wiedzieli tylko krritv nie wiedziała :> :evil:

Lepiej odpowiedz na pytanie czy nie można by w dvbt zamienić ich na lepszy kanał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ich od tak nie wyrzuci. Muszą być złamane konkretne punkty koncesji, a nie, że komuś się powtórki na kanale nie podobają. Mnie to w sumie rybka, czasem włączę Kiepskich, Rodzinę Zastępczą, a tak to szukam innych programów. Kanał ma się dobrze i dopóki ludzie będą oglądać namiętnie 13234 powtórkę to kasa się będzie zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...