Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gaga - Born This Way było :D

Niestety nie spisywałem ale pamiętam niektóre

Demi Lovato ft. Cher Lloyd - Really Don't Care (to rozpoczęło blok)

TATU - All The Things She Said

Hozier - Take Me To Church

Było coś Sama Smitha, ale nie pamiętam jaki utwór

Jak coś sobie jeszcze przypomnę to dopiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy są, ale obstawiam, że nikt tego nie sprawdza, bo nikt nie ogląda tego czegoś, bo kanałem tego nie można nazwać.

 

I http://biznes.onet.pl/wiadomosci/media/ekipa-z-warszawy-z-najlepsza-ogladalnoscia-w-historii-polskiego-mtv/sc4ne może potwierdzić. 187 tysięcy widzów to najlepszy wynik jako program? :brawo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc dziś nadchodzi ten moment, kiedy nasze kochane MTV kończy 15 lat :) Dokładniej piętnastka stuknie mu po południu - wtedy wskoczyło w miejsce Atomic TV. Jak wspominacie te 15 lat z MTV? Dla każdego zapewne najlepsze były pierwsze lata nadawania, kiedy o żadnych szołach nie było mowy i tylko się z VIVĄ konkurowało. Później MTV kupiło VIVĘ i zaczeło się wszystko pier**lić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to mnie te czasy niestety nie dotyczą. Jeszcze pamiętam jak muzyka była na MTV, jak nadawał jedyny polski kanał tematyczny od nich - MTV CLASSIC, jak i właśnie pierwsze programy rozrywkowe, które zaczęły powoli wypierać muzykę. Nawet to w pewnym okresie oglądałem regularnie. Popołudniu było, o 15:30 bodajże, "Pimp my Ride", a później chyba "Penetratorzy" czy coś takiego.

 

Za to ciekawi mnie jakie było te Atomic TV. Do kogo należała ta telewizja, dlaczego została kupiona przez MTV, jak sobie przed tym radziła, czy była lepsza - tych czasach - od MTV, i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Atomic TV stał min. Polygram. Radzíła sobie świetnie gdyż był pierwszym takim kanałem w Polsce ( nie licząc nie udanej Tylko Muzyki od TVP). Oglądalność zapewniały sieci kablowe w tym największy gracz na ówczesnym rynku, Polska Telewizja Kablowa. Atomic TV był pierwszym polskojęzycznym kanałem w ofercie Wizji TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc dziś nadchodzi ten moment, kiedy nasze kochane MTV kończy 15 lat :) Dokładniej piętnastka stuknie mu po południu - wtedy wskoczyło w miejsce Atomic TV. Jak wspominacie te 15 lat z MTV? Dla każdego zapewne najlepsze były pierwsze lata nadawania, kiedy o żadnych szołach nie było mowy i tylko się z VIVĄ konkurowało. Później MTV kupiło VIVĘ i zaczeło się wszystko pier**lić.

 

Jak w południe? MTV Polska wystartowało o północy z 7 na 8 lipca 2000 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...