Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pasma porannego (muzycznego) nie ma już od ponad roku. Tylko czasami rano pojawiało się Don't Kill the Music na ok. 10 minut (przedłużone z nocy do 6:10), a jak nie ma już DKTM tylko Night Videos to rano CZASAMI, NIEREGULARNIE pojawiał się MTV Breakfast Club (co dopiero teraz zauważyłem). Ciężko tu mówić o likwidacji i zastąpieniem przez Pimp My Ride, który o 6 rano jest od jakiegoś czasu już. Chyba, że to co podawali w ramówkach to nieprawda i w rzeczywistości było dłuższe pasmo Breakfast Club, w co nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają czasem wartościowe programy jak np. Catfish. Czasem nawet jakieś ciekawe dokumenty tworzą, ostatnio coś o Tommorowland było (niestety nie mogłem oglądać), jakieś Pogromcy nadwagi czy Dzieci z banku [beep]y. Poza tym, lepsze nastoletnie matki (ten program jest przynajmniej wartościowy) niż programy VIVY. Bo MTV ma swoją "misję" do wykonania (zawsze zajmuje się jakimiś społecznymi problemami), VIVA jej nie ma. I nie oszukujmy się, nastoletnie ciąże są społecznym problemem. Znajomości przez internet również (Catfish), tak samo nadwaga (pogromcy nadwagi). Jeszcze mieli rok temu jakąś akcję (nie pamietam jej nazwy) co np. Aleksandra Szwed opowiadała jak się spotykała z dyskryminacją ze względu na kolor skóry. Gdyby nie te wszystkie wieczorne ekipy i durne seriale, może trochę więcej muzyki i MTV byłoby naprawdę wartościowym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastolatki w ciąży czy osoby stawiające sobie np. za cel schudnięcie w ciągu kilkudziesięciu dni, by być inaczej postrzeganym przez społeczeństwo to raczej nie głupota, a sprawy jak najbardziej życiowe. Z pewnością więcej tu realiów niż w mózgotrzepach z Eski TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Z racji tego, że jutro Sylwester MTV Polska w godzinach 18 - 23 oraz od 0:55 będzie emitował muzykę.

Tak wygląda ramówka na jutrzejszy wieczór:

86ad9eea8054.png

 

Cieszy mnie, że tylko 2 godziny będzie Biggest Music Moments of 2014 - jest to zresztą dość symboliczne, ile czasu w ramówce, tyle biggest momentów. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Program o idiotach dla idiotów.

Mów za siebie...

_________________________

 

Oglądałem ostatnio MTV i zauważyłem, że w końcu zrezygnowano z tego idiotyzmu emitowania logotypu podczas reklam. Za ich śladem powinni pójść pozostali nadawcy (AXN, Discovery, FOX International Channels, TWDC, TBS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za idiotyzm?? Właśnie bardzo dobrze, że było logo podczas reklam - wiem wtedy co oglądam. Mam nadzieję, że VIVA i VH1 tą drogą nie pójdą.

Zbędne zaśmiecanie ekranu. Taki idiotyzm. Jak nie wiesz co oglądasz, to coś nie tak. A jak dopiero się weszło do pokoju, to patrzy na wyświetlacz, a jak nie masz takiej opcji, to "info" na pilocie na sekundę i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...