Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko mówić o alternatywie, skoro praktycznie nic się o tym kanale nie wie. Kanał muzyczno-rozrywkowy z nazwy nasuwa mi na myśl od razu kanały "muzyczne" MTV Networks, a to żadnej alternatywy nie wróży. No ale najpierw poczekajmy, powstrzymajmy się z komentarzami, bo planowanych kanałów muzycznych jest obecnie co nie miara (sam już nie jestem w stanie ich wszystkich spamiętać), a większość z nich (poza dwoma, wkrótce może trzema wyjątkami) wciąż jest niedostępna z satelity, ba! Nawet nic nie wiadomo o postępach pracy nad owymi kanałami... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
satkurier.pl[/url]":1isg6u96]W pierwszych dniach grudnia ub. r. informowaliśmy, że wydawnictwo Murator, wydawca m.in. Super Expressu, pracuje nad muzyczno-rozrywkowym, satelitarnym kanałem telewizyjnym. Według najświeższych informacji, projekt, nad którym prace trwają już od kilku miesięcy, ma ruszyć jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Bardzo możliwe, że wystartuje już w marcu.

 

Nowy kanał początkowo będzie można oglądać w Internecie, lecz docelowo ma być nadawany drogą satelitarną oraz poprzez sieci kablowe. Jak na razie szczegóły projektu są nieznane. Prawdopodobnie nowy kanał będzie wykorzystywał m.in. markę właśnie wyżej wymienionego Super Expressu.

 

Już od wielu miesięcy na internetowej stronie Super Expressu (http://www.se.pl) publikowane są przygotowywane przez redakcję materiały wideo.

Czyli ten kanał muzyczno-rozrywkowy to po prostu Super Express TV - nazwa sama mówi za siebie, co będzie można tam oglądać (oprócz wspomnianej muzyki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę to być typowo tabloid-owa telewizja czyli JAK NP. RTL II czyli że w wiadomościach dnia nie królują Popisy itp tylko wiadomość numer 1 że "doda wydała nową płytę "itp...

 

W sumie ... w Polsce brak takiej stacji < NO MOŻE MTV OSTATNIMI LATAMI NAWIĄZUJE>:) więc może okazać się czymś świeżym .... ciekawym na naszym rynku :) Polski odpowiednik E! Myślę że może się przyjąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczna Polo TV stara się o koncesję

 

Wiadomo już nad jakiem kanałem muzyczno-rozrywkowym pracuje wydawnictwo Murator (wydawca m.in. Super Expressu). Wbrew wcześniejszym przypuszczeniom nie będzie to jednak Super Express TV, a Polo TV - stacja prezentująca przede wszystkim muzykę biesiadną i disco polo. Przygotowuje ją należąca do Muratora wytwórnia Lemon Records. Na razie złożono wniosek o koncesję w KRRiT. W zeszłym tygodniu wytwórnia złożyła już wniosek o przyznanie koncesji dla Polo TV do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

W ciągu ostatnich kilku lat sprzedaliśmy blisko sześć milionów płyt z muzyką biesiadną albo disco polo, które były dołączane do Super Expressu. Jest to najbardziej słuchana muzyka w Polsce – informuje Zbigniew Benbenek, właściciel Muratora i przewodniczący rady nadzorczej ZPR SA.

Nowy kanał początkowo będzie można oglądać w Internecie (bardzo możliwe, że już od marca br.), lecz docelowo ma być nadawany drogą satelitarną oraz poprzez sieci kablowe (od kwietnia lub maja br.).

Polscy widzowie pasmo z muzyką disco polo, które cieszy się dużym zainteresowaniem, mogą oglądać w Viva Polska. A telewizję z muzyka biesiadną nadaje już m.in. niemiecki kanał Heimatkanal. W naszym kraju wyłącznie polską muzykę biesiadną prezentuje Radio Wawa (należące właśnie do ZPR SA).

 

Źródło: Satkurier.pl

 

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze to myślę,że będzie sie przy czym bawić na Sylwestra w grudniu tego roku.Oby puszczali także klasykę Disco Polo z lat 90-tych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zapchany HOT BIRD może dać szansę temu kanałowi . Oczywiście jak będzie FTA . Widać że Via saty nadające z jakieś innej satelity nie mogą się przebić w Polsce.Kiedyś Superstacja tez próbowała z astry ... ale była za małym "pionkiem" w grze żeby odwrócić ludzi od HOT BIRDA albo żeby robili masowe "zezy"

 

Wyjątkiem jest TRWAM :) hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

W Internecie prawdopodobnie w marcu, kiedy na satelicie? Oby jak najszybciej.

KRRiT zgodziła się również na uruchomienie kanału Polo TV przez należącą do Muratora wytwórnię Lemon Records. Stacja będzie oferować polską muzykę biesiadną i disco polo. Najpierw ruszy w Internecie (prawdopodobnie w marcu), a później w sieciach kablowych i platformach satelitarnych.

Więcej: :arrow:https://satkurier.pl/news/63524/koncesje ... lo-tv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...