Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!!! Już 14 21 i 28 czerwca seria urodzinowych koncertów Polo TV

Emisja w czerwcowe soboty o 18:00

A ja z okazji 3. urodzin stacji życzę trzech rzeczy:

1.Żeby stacja miała dobre wyniki oglądalności w Grupie KabSat

2.Żeby stację oglądali widzowie nie tylko z polski ale i z Europy, USA, Azji, Afryki, Ameryki Płd., i Australii

3.Więcej czadu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!! 4 lipca w Szczecinku Stacja Polo TV organizuje nową imprezę pt. "1. ogólnopolski Polo tv hit festival"

Odbędą się 4 niezapomniane koncerty a w jednym z nich wystąpią półfinaliści i finaliści dwóch edycji programu Disco Star.

Gorąco zapraszam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem wystartował już POLO TV US. W ramówce Polo tv US znajdą się najpopularniejsze programy Polo tv, a wśród nich m.in. Kuchnia Polowa, Wszystko mi disco, Discopolot, Vipo Disco Hity, a także Disco Polo Live. Stacja Polo tv US stanie się w ten sposób dla Polonii amerykańskiej gwarancją najlepszej rozrywki przy największych hitach disco.

 

Dostepny w Dish Network na kanale 9893

Kanał podobno będzie docierał też do Alaski i Hawajów - ciekawe czy misie polarne bedą go oglądać i tańczyć. Jakby co to wiadomo, kto będzie odpowiadał za wyludnienie parku Yellowstone :-)

 

A na powaznie to troche wstyd dla TVP, że nie potrafi swojego kanału (Rozrywka International) uruchomić za Oceanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widze, że nikt nie pisał o tym. Jesienią Polo tv pokaże serial "Miłość w rytmie disco" ma to być taki syf jak Miłość na bogato, czuję że bedzie jeszcze gorsze. Dowiedziałem się o tym, bo znajomy znajomego się dostał ( on wnioskuje, że musieli szukać ludzi nienajwyższego sortu ;)

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/po ... tmie-disco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie przeraza was taka popularnosc polo.tv? ja mysle,ze ona jest glownie spowodowana tym,ze wiekszosc ludzi, ma dekodery dvbt (np na wsiach) gdzie tam sie slucha, wrecz "nalogowo" takiej muzyki. Ja spedzajac ok 30 minut z polo.tv doszedlem do wniosku,ze kazda piosenka jest o tym samym,brzmi podobnie a teledyski sa zabawne :) oprawa graficzna idealnie pasuje do obranego przez nich gatunku. No coz gdzies musza sie pojawiac te teledyski..nie tylko na youtube :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spedzajac ok 30 minut z polo.tv doszedlem do wniosku,ze kazda piosenka jest o tym samym,brzmi podobnie a teledyski sa zabawne :

Moim zdaniem dzieje się tak dlatego że muzyka disco polo i power dance to gatunki stworzone pod dyskoteki, wesela, biesiady i inne tego typu wydarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie przeraża. Wystarczy odjechać kilkanascie km od każdego większego miasta i już się jest wśród typowych odbiorców disco polo.A jak nie chce sie nigdzie jechać to wystarczy obejrzeć dokument HBO "Czekając na sobotę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial, jaki będzie, zobaczymy. Może będzie on olbrzymią tandetą, a może tak wybitnym i niezapomnianym dziełem jak film „Gorączka sobotniej nocy”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kanały MTV i Viva w Polsce odchodzą w zapomnienie. Nową siłą w kanałach muzycznych w naszym kraju są kanały Eska TV i Polo TV (oba na muksie pierwszym DVB-T), między innymi dzięki programom rozrywkowym obok pasm teledyskowych moje obecne przez wiele lat pragnienie odbioru kanałów MTV i Viva to jest już tylko wspomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...