Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Polo TV - to najlepszy kanał muzyczny w Polsce.

 

Dlaczego nie np. Eska TV? Dlatego, że mają bardzo ubogą playlistę i 30% ich ramówki to reklamy. A jeżeli nie reklamy to autopromocja... W dodatku ograniczają się tylko do nowoczesnej muzyki, która wcześniej czy później się znudzi bo grają ją wszędzie - w kanałach telewizyjnych (muzycznych) i radiu.

 

Ktoś mi napisze, że Polo TV to samo disco-polo i tu się myli. Mam na myśli fakt, że Polo TV "puszcza" piosenki z disco-polo, dance oraz eurodance czy również współczesne teledyski. Taki jest idealny kanał, który nie ogranicza się do jednego gatunku. Do tego emitują stare teledyski z lat 90, które zna praktycznie każdy Polak ale nie każdy ma odwagę się do tego przydać :lol2:

 

Wg mnie "Weekend z.." oraz "Video Mix Sierockiego" są najlepszymi programami muzycznymi w Polsce. Właśnie dzięki tym programom ten kanał uzyskał uznanie w moich oczach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czekałem właśnie bardzo na twoją opinię o Polo TV i przyznam jestem pozytywnie zaskoczony. ;)

 

Też uważam, że to obecnie najlepsza muzyczna polska stacja, lecz na swój sposób. Drugą najlepszą jest bez wątpienia STARS.TV, ale tych dwóch stacji nie można porównywać, grają dla zupełnie różnych targetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

"STREFA NOWOŚCI" - 04 04 2014 [Polo TV]

Masters & Jago Young - Disco Star

Shazza - Ty i ja

Basta - W niebie miejsca nie ma

Diadem - Nie udawaj świętej

Stereo - Nie ogarniam

Alan - Fun (Każdy lubi bawić się)

Botax - Równa Ola

Cliver - Pierwszy Taniec

Magnum - Moje serce chce biec

Mr Sebii - Nie szukaj mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wygląda na to że Kobylnicy w Polo TV nie będzie http://www.polotv.pl/polecany-news/i-og ... 2014/98079 , gdyż stacja tego samego dnia organizuje swój festiwal w Szczecinku , Kobylnica pewnie nie będzie miała Transmisji Live albo ostatecznie któryś kanał da transmisje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...