Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To było słabe, niby premiery, ale jakieś stare te pseudo premiery były, jedyny plus to Camasutra, Kobylnica była lepsza, szczególnie po 23-ciej na DPM no i wygrał Defis, bo "Wymarzona" to żadna premiera wolałbym "Słodką Wariatkę", ale cóż zdania są różne, tak samo jak "dzisiejsze" premiery, szczególnie zespołu Mejk, premiera rok temu i dziś też...jako premiera, a za rok znowu "Graj dla mnie" będzie jako...premiera. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto lubi disco polo ten lubi, ja nienawidzę tej muzyki tak samo jak twórczości pseudopiosenkarza Kwiatkowskiego czy Biebera.

 

I tu się z Tobą zgadzam. Do tej listy dorzuciłbym Rafała Brzozowskiego, Ewelinę Lisowską, Sylwię Grzeszczak, Rihannę, Taylor Swift, Arianę Grandę, Nicki Minaj, Iggy Azaleę, Davida Guettę, Alesso, Calvina Harrisa, Avicii + te wszystkie rumuńskie umpa, umpa promowane przez Eskę TV/Radio Eska, czyli jedno wielkie g...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polo TV mogłoby grać też lepsze disco polo – piosenki duetu Bracia Figo Fagot, które mają charakterystyczny styl i zawsze są śpiewane na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto lubi disco polo ten lubi, ja nienawidzę tej muzyki tak samo jak twórczości pseudopiosenkarza Kwiatkowskiego czy Biebera.

 

I tu się z Tobą zgadzam. Do tej listy dorzuciłbym Rafała Brzozowskiego, Ewelinę Lisowską, Sylwię Grzeszczak, Rihannę, Taylor Swift, Arianę Grandę, Nicki Minaj, Iggy Azaleę, Davida Guettę, Alesso, Calvina Harrisa, Avicii + te wszystkie rumuńskie umpa, umpa promowane przez Eskę TV/Radio Eska, czyli jedno wielkie g...

 

No to może podasz również wartościowych artystów, bo widzę ze wszystko Ci sie nie podoba.

 

Polo TV mogłoby grać też lepsze disco polo – piosenki duetu Bracia Figo Fagot, które mają charakterystyczny styl i zawsze są śpiewane na żywo.

Mam nadzieje ze żadna telewizja nie wpadnie żeby to grać, jeśli ktoś mówi że DP to żenada i dno, to Ci cali bracia Figo Fago pukaja w to dno od spodu.

 

Co do samych koncertów to bardziej podobał mi się Szczecinek, bo w Kobylnicy niepotrzebnie dali np Trubadurów którzy mają tyle samo wspólnego z DP co Niecik z baletem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto lubi disco polo ten lubi, ja nienawidzę tej muzyki tak samo jak twórczości pseudopiosenkarza Kwiatkowskiego czy Biebera.

 

I tu się z Tobą zgadzam. Do tej listy dorzuciłbym Rafała Brzozowskiego, Ewelinę Lisowską, Sylwię Grzeszczak, Rihannę, Taylor Swift, Arianę Grandę, Nicki Minaj, Iggy Azaleę, Davida Guettę, Alesso, Calvina Harrisa, Avicii + te wszystkie rtyleskie umpa, umpa promowane przez Eskę TV/Radio Eska, czyli jedno wielkie g...

 

No to może podasz również wartościowych artystów, bo widzę ze wszystko Ci sie nie podoba.

 

Polo TV mogłoby grać też lepsze disco polo – piosenki duetu Bracia Figo Fagot, które mają charakterystyczny styl i zawsze są śpiewane na żywo.

Mam nadzieje ze żadna telewizja nie wpadnie żeby to grać, jeśli ktoś mówi że DP to żenada i dno, to Ci cali bracia Figo Fago pukaja w to dno od spodu.

 

Co do samych koncertów to bardziej podobał mi się Szczecinek, bo w Kobylnicy niepotrzebnie dali np Trubadurów którzy mają tyle samo wspólnego z DP co Niecik z baletem.

 

Dorzucił bym się do pytania,jaką ty muzykę grana lubisz wszystko ci nie/pasuje? Spróbuj sam coś stworzyć na własną rękę najlepiej to krytykować. Jak cos ci nie/pasuje to nie ogladaj stworzył sobie sam swój kanał na YouTube swoimi playstami co lubisz i będziesz miał mniej reklam i to co chcesz będzie ci lecialo muzyka która leci w telewizji leci ta słucha młodzież i trzeba mieć słuch muzyczny wczuć w rytm i mieć kino lub wierze bądź sluchawki basowe w cenie około 60-90zlżeby słuchać niż słuchanie muzyki z lcd-ka jakości komórkowej.Niektórzy maja ten gust muzyczny przez wyświetlenie filmików na YouTube. A co do artystów to tylko garstka nie/ma dobrej muzyki znaczną większość muzyki się jej niedopuszczalne do głosu i też jestem z tego niezadowolony.W moim przekonaniu każda muzyka przez puszczenie adaptenia grania na keyboardzie powinna mieć video teledysk amatorsko. A taka muzyka nie jest puszczana tylko jego schyłek nad tym ubolewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@viva-91_91 i @fipii, nie będę wymieniać artystów, których słucham, bo to raz, nie ten dział, a dwa dnia by mi nie starczyło. Słucham muzyki mniej komercyjnej, alternatywnej, rockowej, alternatywnego rocka, indie rocka, indie pop, elektronicznej z wyższej półki, trip-hopu, synthpopu. Większość artystów, których muzyki słucham nie jest grana przez komercyjne stacje radiowe, a ich klipy można znaleźć na You Tube, ewentualnie niektórych w Muzo.tv, lub można wybranych usłyszeć w radiowej Trójce, Antyradiu, w radiu internetowym Open FM (Alt Fresh, Alt Cafe, Alt Club). Dla mnie muzyka musi mieć to coś w sobie, a nie tani beat i tekst prostu z d... Niestety takie tanie beaty czy teksty z d... są w kawałkach disco polo, czy kawałkach puszczanych na antenie Eska TV, VIVA Polska, 4fun.tv itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
@viva-91_91 i @fipii, nie będę wymieniać artystów, których słucham, bo to raz, nie ten dział, a dwa dnia by mi nie starczyło. Słucham muzyki mniej komercyjnej, alternatywnej, rockowej, alternatywnego rocka, indie rocka, indie pop, elektronicznej z wyższej półki, trip-hopu, synthpopu. Większość artystów, których muzyki słucham nie jest grana przez komercyjne stacje radiowe, a ich klipy można znaleźć na You Tube, ewentualnie niektórych w Muzo.tv, lub można wybranych usłyszeć w radiowej Trójce, Antyradiu, w radiu internetowym Open FM (Alt Fresh, Alt Cafe, Alt Club). Dla mnie muzyka musi mieć to coś w sobie, a nie tani beat i tekst prostu z d... Niestety takie tanie beaty czy teksty z d... są w kawałkach disco polo, czy kawałkach puszczanych na antenie Eska TV, VIVA Polska, 4fun.tv itp.

 

No tak masz racje muzyka niezależna alternatywna i rockowa (akurat ta niesprzedała się mimo nadawania na satelicie) chillaut,akustyczna niejest a jest komercja dobra 60% puszczana też na tym ubolewam.Też mówie że najlepsze polo grane było latach 90-tych.Dziś tylko 50% hitów discopolo do mnie trafia jako wielkie hity.Widocznie ta muzyka którą my chcemy się niesprzedaje.Ależ słuchanie i oglądanie przez YouTube jest uciążliwe od ładowania,limyty reklamy i przerw internecie.Lepsze mp3 tyle że tu zależy od otwarzacza niestety.Muzyki jest mnóstwo a puszczane jest 50% i powtarzene na okrągło weź tu nieglądaj youtuba niepobieraj muzyki.To wszystko do tego dąży.A co do Festynów dyskotek na temat takiej mużyki to wina zaiksu bo nowsze najlepsze to droższe stare częściowo darmowe i tanie a każą i tak zawejście 10-40zł.A co do Polo to mnie zaskoczyło że na taką skale wróciło.TV4 i 6 (rano)DiscoPolomMusic,Polo TV,PowerTV,VoX MusicTV i ITVi i czasem TVS a dawniej tylko RELAX(cały dzień),Polsat i Polsat2 (rano bądź popołudniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...