Skocz do zawartości

Zakończenia programu w kanałach TV


Pawel1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesują mnie obecne zakończenia programu emitowane w poszczególnych Stacjach TV (nawet w radiowych) oraz co wyświetlają po zakończeniu emisji (przypominam że zapy są mile widziane)

 

na razie wiem że teraz stacje TVP1 i TVP2 kończą emisję 30 minut a nie o 2:55 czy o 3:15 ponadto w nocnym paśmie TVP1 są seriale (wcześniej widziałem serial ''Ja Wam Pokaże'' według powieści Grocholi a także Bożą Podszewkę) a także Kabarety i koncerty z Opola, a na Programie II też są seriale (spotkałem się z Wiedźminem, Pitbullem i Tulipanem) oraz też programy kabaretowe i filmy Polskie (wcześniej widziałem Młodych Wilków), po zakończeniu nocnego pasma w TVP1 jest zegar i 2-Minutowa Plansza Kontrolna (Pasy z napisem TVP S.A.) a potem Zegar, Program Dnia i Reklamy, a na TVP2 to Reklamy, Program Dnia, Zegar i 30-minutowa Plansza Kontrolna z Pasami i z napisem TVP S.A. a potem Zegar, Program Dnia i Reklamy

 

Polsat to też kończy nadawanie 5-minutowym Obrazem Kontrolnym (przed tym były Tajemnice Losu i TV Market) a potem Ident i Wstawaj Gramy

 

TVN to kończy nadawanie programem Nic Straconego (wcześniej widziałem Usterkę, Kto was tak urządził? z Joanną Brodzik a także Nauke Jazdy ze Śląska a potem program Bez Montażu gdzie są śpiewane piosenki podczas castingu na prezenterów TVN-u, fragmenty Maratonu Uśmiechu oraz programu Droga do Gwiazd), latem podczas końca programu Nic Straconego widziałem Pauze TVN-u (3 minutową)

 

w dzieciństwie to pamiętam jak Cartoon Network z Polski kończyło nadawanie przełączając na TCM (pojawiały się klocki z napisem Cartoon Network, a potem bawiące się stworki po czym jakaś tam postać zobaczyła że Piasek w klepsydrze się kończył po czym się wszyscy chowali i nagle pojawił się dynamit który wybuchnął po czym pojawiło się Logo TCM i lektor Powiedział ''oglądacie państwo TCM''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disney XD kończy nadawanie jakimś jinglem potem pojawia się plansza z logiem i z napisem ,,Wracamy o 6:00".

TVP Info w wersji satelitarnej po Raporcie z Polski emituje jingiel i potem jest zegar TVP.Po zegarze jingiel i Poranek się zaczyna.W wersji naziemnej emitują po jinglu Obraz kontrolny ,,TVP Warszawa"

TV4 kończy nadawanie na kilka minut i w ciągu tych klku minut jest Obraz Kontrolny.

PS,PSE i PF przed zakończeniem emitują jakieś reklamy,po tym jingiel i jest plansza z logiem.

TVP Sport emituje jingiel i kończy nadawanie.Emituje plansze z logiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Siedem - blok Nic Straconego (podobnie jak w TVN-ie) a potem plansza z logiem

Ale Kino! - Logo na czerwono-pomarańczowym tłem (i gra na skrzypcach)

Planete - Zapowiedzi programów

Viasat Explorer - Blok erotyczny SPICE (choć na kilku TV Kablowej jest zakodowany), plansza z logiem oraz o której godzinie startuje program program w 3 wersjach: 5:00 (Polska, Czechy i Słowacja, Węgry), 6:00 (Kraje nadbałtyckie, Rumunia i Bułgaria) oraz 7:00 (Rosja) z 16/9

Kino Polska - Plansza z Logiem oraz napis PRZERWA W EMISJI

Eurosport - Blok TV SHOP (choć o 1:30 jest plansza kontrolna)

Tele 5 - Program Nocny Patrol (blok w którym jest prezentowana jazda po Warszawie) szkoda że usuneli Rybia Nockę

Polonia 1 - Logo stacji

 

a także czekam na zdjęcia ze zakończeniami programów w TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety,ale zdjęć z zakończeniami programów nie znajdziesz.Możesz znaleźć filmy na YT z zakończeniami.

TVP 1-Zakończenie programu z dnia 9 października tego roku i rozpoczęcie programu na następny dzień http://www.youtube.com/watch?v=FAYitlqIKfg

A to zakończenie programu Polonii 1 za starej oprawy. http://www.youtube.com/watch?v=NuokHm57Aes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

TVN Warszawa - Widok na Warszawe

Planete - Przekręcające się logo i w tym muzyka która się powtarza

TV Puls - 2 Identy: Dzienny i Nocny

FOX i FOX Life - Logo stacji i napis zapraszamy o 6:30

TVR - Obrazki przedstawiające Konie, Rzeki i inne, i napis zapraszamy o 6:00

TVP Seriale - Logo stacji

TVN Turbo - plansza z logo

CANAL+ - Czarne tło, logo CANAL+ w tym grająca muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universal Channel i SciFi Universal - Plansza z logiem i 2 napisy po Polsku i Po Rumuńsku informujące że program się rozpocznie o 7:00 czasu Polskiego i o 8:00 czasu Rumuńskiego, w tym muzyka

CANAL+ Sport 2 - Informacje Cyfry+

CANAL+ Gol - Plansza kontrolna z napisem CYFRA+

TV Biznes - plansza z logo

Super RTL - Kominek bez muzyki (aluzja do RTL7)

TV4 - Plansza kontrolna z napisem TV4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

TVP Kultura - Plansza z Napisem K U L T V R A

TVP HD - Widok na Ziemie, na kosmos, napis na górze START 07:13, na dole Logo TVP HD

Tele 5 - Blok NOCNY PATROL

Planete - Kręcące się Logo

AXN - Telezakupy Węgierskie z Polskim Lektorem

Filmbox - Logo Stacji

Filmbox HD - powtarzające się Logo

FOX i FOX Life - Zapowiedzi Programów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

TVP1 i TVP2 - Kolorowe paski z napisem na czarnym tle TVP S.A

TVP Info - Przez 5 minut pojawia się najnowsza wersja zegara TVP

TV 4 - kolorowe paski z napisem na czarnym tle TV 4

TVN - Bufor stacji lub program ''Bez Montażu''

Tele 5 - Nocny Patrol

Wszystkie kanały sportowe Polsatu, TVN Turbo, TVN Style, Ale Kino+, Planete+, Kuchnia+, DOMO+, MiniMini+, TELEtoon+ - logo stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...