Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Disco polo przewijało się na antenie KPM parokrotnie, głównie w paśmie prywatka. Chociażby Shazza jako reprezentantka tego nurtu z utworem "Jestem sobą" czy Marcin Siegieńczuk z propozycją "Trzęś tyłkiem" (pikantne). Dwukrotnie chyba został także wyemitowany koncert "Karnawałowa gala disco polo" z roku 1995 co nawet mnie ucieszyło, gdyż konkurencja emitowała go w panoramie, co doprowadziło do sporego uszczerbku na obrazie. Chociaż sam jestem miłośnikiem tego gatunku, to w KPM dużo bardziej wolę klasyczną playlistę - czyli oldies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak oglądając i sluchając Kino Polska trafić 5-8 x na utwór Doda - Riotka, a pozniej z kolei puścić starszy ceniony utwór. Jeszcze raz powiem nie mam do tej artystki nic złego, ale stacja idzie w zlym kierunku. Po co wogóle się pchać w nowości popowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ona tańczy dla mnie, to popełniliśmy ten utwór w jednym programie ponieważ:

a. jest to tzw. cross-over czyli dodajże jedyny utwór który przekroczył granice getta disco-polo i wyszedł na ocean muzyki popowej.

 

To chyba po innym oceanie popu pływamy. Weekend grała ESKA no, ale to stacja dla gimbazy grająca podobne kawałki w języku angielskim więc to żaden wyznacznik tego co jest popularne. Co najwyżej wyznacznik kiczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPM, w jakim celu wprowadziliście zegar pod logo stacji i czy to już jest tak na stałe? Uważam, że to jest lekka przesada. Ekran KPM jest już tak zaśmiecony, że odechciewa się na niego patrzeć (ograniczenie wiekowe TOTALNIE ZDEFORMOWANE, nazwa nadawanego pasma, duże i kolorowe logo, zegar oraz od czasu do czasu sms-y z pozdrowieniami). Niektórzy kierują się zasadą, że im mniej, tym lepiej. Szkoda, że to nie Wy. Niestety, polskie kanały ''chorują'' na wyświetlanie zegara na swoim ekranie. Ostatecznie powinny to robić tylko telewizje informacyjne, chociaż i tam zegar jest zbędny (ogólnoświatowe stacje tv tego nie robią, a my owszem). Nie podążajcie tą drogą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była ankieta na facebook'u, i większość zdecydowała żeby zegar pojawił się na stałe :)

 

Piotrek52090, dziękujemy za przypomnienie tego bezsprzecznego faktu.

 

Poza tym, jeśli w dłuższym terminie zegar się sprawdzi to go zostawimy, a jeśli się nie sprawdzi to go zlikwidujemy. Ot cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do Peteorwnys: pamietam o pytaniach. Przyznaje się, ze idzie mi to ciężko, bo nasz kanał matka przezywa trudniejsze dni i aż głupio mi ich męczyć... daj mi jeszcze trochę czasu, proszę.

do Piotrek52090: dzięki za pozytywny odzew w sprawie zegara. O to dokładnie nam chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...