Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyczna Jedynka nie. Telewizyjna Lista Przebojów - może. Generalnie nie jestem fanem tych archiwalnych programów...

 

Chodziło mi raczej o Twoją listę przebojów nadawaną w latach 1997-1998, a nie o Telewizyjną listę przebojów która była nadawana w latach 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz. Ja tu cały czas myślę o KPM i stad wydaje mi się, że nic poza KPM nie istnieje... :-).

Co do KP Intl., to rzeczywiście logo jest inne. Czarno-białe z napisem "international" pod Kino Polska.

 

do rotalplus:

Nigdzie nie pisaliśmy, że równo od 1 listopada będzie zmiana na nowy format. To będzie ciągły proces, który zacznie się w połowie listopada. Mamy już gotową pierwszą paczkę klipów i chcemy je zacząć grać od połowy miesiąca. Myślę, że do Bożego Narodzenia wymienimy wszystkie klipy na nowy format. Niestety takie rzeczy wymagają czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

do rotalplus:

Nigdzie nie pisaliśmy, że równo od 1 listopada będzie zmiana na nowy format. To będzie ciągły proces, który zacznie się w połowie listopada.

A jak będzie wyglądał "nowy" format? Rozciągniecie 4:3 do 16/9 czy powiększenie 4:3 do formatu 16/9 przy ucinaniu góry i dołu teledysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że istnieje taki klip.

Masz go tutaj:

http://muzyka.interia.pl/teledyski/tele ... ysle,19309

 

do studiolitek:

To zależy od klipu. Niczego rozciagac nie będziemy bo powstaną tzw. amorficzne kształty. Czasem zrobimy zoom, czasem tzw. pillar boxy, etc. Niektóre bardzo stare nagrania chyba pozostaną nietknięte (bo np. w oryginale jest kolorowa ramka 4:3 i nie ma co z tym zrobic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża sie 11 listopada, a my wtedy robimy specjalna listę "33 Największe Szlagiery." (od 13.00 do 16.00). Idea jest taka, żeby zagrac przede wszystkim ponadczasowe hity polskiej estrady z lat 60,70,80. Nie chodzi nam o pop-rock typu Budka Suflera, ale hity typu Chałupy Welcome To czy Kolorowe Jarmarki. Takie trochę stare przeboje, ale wciąż poruszające serca. Myślę, ze to wyjdzie całkiem odlotowa lista.

Od 16.00 zagramy zestaw 3 "Godzin z..." 16.00 Edyta Górniak, 17.00 Ira/Artur Gadowski, 18.00 Dżem. W ciągu ostatniego roku te programy miały u nas bardzo dobrą ogladalnośc więc, jak mniemam, są to ulubieni wykonawcy naszych widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan425 i M_arek, dzięki za miłe słowa. Wybaczcie za późną odpowiedź, ale byłem w podróży. 11 listopada mieliśmy bardzo dobrą oglądalnośc! W niedziele 15 listopada od 15.00 powtórka 33 Największych Szlagierów....

 

A tak a propos, niedawno zamknęliśmy grudzień 2014. Bedze kilka bardzo ciekawych programów specjalnych, np. będziemy swiętowac urodziny Marka Grechuty (będzie bardzo dobry koncert!), urodziny Maryli Rodowicz (będzie specjalny 2-godzinny blok), rocznicę śmierci Grzegorza Ciechowskiego (będzie Godzina z). Na Święta i Sylwester przygotowaliśmy kilka bardzo specjalnych programów, tzn. tradycyjne polskie kolędy w świetnych popowych wykonaniach polskich gwiazd, dużo świątecznych pozdrowień w specjalnym wydaniu programu Szafa Gra, bardzo duża i specjalna lista polskich przebojów oraz koncert Budki Suflera... Na Sylwestra podsumowanie roku (lista) oraz specjalne wydane Prywatki. Do tego w piąteki o północy będzie nowy blok pt. Polski Rock!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznicę śmierci Grzegorza Ciechowskiego (będzie Godzina z)

No i to z chęcią obejrzę. Oby było w godzinach wieczornych. Polski Rock również mnie zainteresował, tylko żeby nie było za dużo nowych numerów. Ogólnie to stacja pnie się u mnie w górę. Tak 3mać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do draco_san: Sopotu i Opola w całości nie będzie. To się nie sprawdzało. Ogólnie koncerty gwiazd tak, ale musi byc ku temu dobra okazja. W grudniu będą dwa super koncerty: Marka Grechuty (Marek Grechuta śpiewa same hity, dobrze wygląda i świetnie brzmi) oraz Budki Suflera (z okazji zakończenia działalności przypomnimy pewien niezapomniany koncert). W styczniu koncertów raczej nie będzie. O lutym dopiero myślimy.

 

do SatExpert: To będzie od 17.00.

 

do djclassic: Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie zaplanowaliśmy powtórki. Zobaczymy jaki wynik będzie miał ten koncert. Jak będzie dobry to powtórzymy go na początku 2015. Poza tym, 23.00 to całkiem dobra pora dla kanałów tematycznych.

 

do ronnie84: Potwierdzam, Jolkę Jolkę zaśpiewa Felicjan Andrzejczak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...