Skocz do zawartości

Kino Polska Muzyka


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteście w CP w pakiecie MINI HD? To ciekawe... W ofercie Wasz kanał figuruje w pakiecie Familijnym... Jakieś zmiany?

Więcej muzyki lat 80. i 90. - to jest Wasz wyróżnik. Polska muzyka 80. i 90. - tego nikt właściwie nie gra...

no właśnie ta informacja też mnie zaskoczyła.. mam pakiet rodzinny,dekoder mpeg-4 a na kanale Kino Polska Muzyka ciemno.. Panie dyrektorze prosze zrób pan coś aby wasz kanał był bardziej dostępny w Cyfrowym Polsacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to pasmo miało znikomą oglądalność...

Kino Polska Muzyka: Czy jest szansa na emisje koncertów ?

 

Być może raz na jakiś czas, np. 2x w roku z jakiejś dużej okazji. Koncerty są baaardzo drogie.

Teraz myślimy o jednym koncercie ważnej polskiej gwiazdy, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy kiedy i jak go wyemitowac. Może na Boże Narodzenie. Zobaczymy.

 

Jesteście w CP w pakiecie MINI HD? To ciekawe... W ofercie Wasz kanał figuruje w pakiecie Familijnym... Jakieś zmiany?

Więcej muzyki lat 80. i 90. - to jest Wasz wyróżnik. Polska muzyka 80. i 90. - tego nikt właściwie nie gra...

no właśnie ta informacja też mnie zaskoczyła.. mam pakiet rodzinny,dekoder mpeg-4 a na kanale Kino Polska Muzyka ciemno.. Panie dyrektorze proszę zrób pan coś aby wasz kanał był bardziej dostępny w Cyfrowym Polsacie...

 

Zapytamy naszego naszego dyrektora do tego typu spraw. Jak znam życie są to skomplikowane układy, ale presja nie zaszkodzi.

 

UPDATE: W Rodzinnym HD nas nie ma i raczej nie będzie.

 

Kino Polska Muzyka: Czy jest szansa na emisje koncertów ?

 

Byc może raz na jakiś czas, np. 2x w roku z jakiejś dużej okazji. Koncerty są baaardzo drogie.

Teraz myślimy o jednym koncercie ważnej polskiej gwiazdy, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy kiedy i jak go wyemitowac. Może na Boze Narodzenie. Zobaczymy.

 

Od 1 października 2014 mamy nową ramówkę i odrobinę odświeżoną ekipę. Pracowaliśmy nad tym wszystkim bardzo ciężko. Częśc rzeczy wciąż jest w przygotowaniu. Chcieliśmy grac więcej muzyki, która jest bliska sercom Polaków.

Jak Wam się podoba lub nie podoba :-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to pasmo miało znikomą oglądalność ...

W sierpniu jeszcze leciały zapowiedzi,we wrześniu cisza i przeniesienie emisji z popołudnia na wieczór z soboty na niedziele to na 1:00 to co się dziwić. A obecne pasmo "Nocka" ma lepszą oglądalność o 1:00 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy KPM wszystkie teledyski sprzed 2000 roku posiada wyłącznie z biblioteki TVP...

Wczoraj w Prywatce leciał teledysk B.SUFLERA/Takie tango a raczej były to chyba fragmenty jakiegoś Sylwestrowego albo karnawałowego programu TVP1 (Tańczący prezes Kwiatkowski z Jaworowicz itp.) - przecież do tego jest oryginalny teledysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy KPM wszystkie teledyski sprzed 2000 roku posiada wyłącznie z biblioteki TVP...

Wczoraj w Prywatce leciał teledysk B.SUFLERA/Takie tango a raczej były to chyba fragmenty jakiegoś Sylwestrowego albo karnawałowego programu TVP1 (Tańczący prezes Kwiatkowski z Jaworowicz itp.) - przecież do tego jest oryginalny teledysk

 

Nie wszystkie... W latach 90-tych było dużo klipów spoza TVP.... A Budka Suflera - Takie tango to rzeczywiście od TVP. Nie ma oficjalnego teledysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Odkąd kanał Kino Polska Muzyka zawitał do Cyfrowego Polsatu, słucham i oglądam kiedy tylko znajdę chwilę wolnego czasu, bo ja miłośnik polskich piosenek jestem. Ostatnio tylko, tak od około godziny 18 do około 19 zerkam tam, gdzie również po polsku grają. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1 listopada na naszej antenie zobaczyć będziecie mogli specjalne wydanie programu 'Nastrojowe' - '60 Najlepszych Nastrojowych'. To do Was będzie należeć decyzja, jakie utwory się tam znajdą i jakie zajmą miejsce! Do piątku możecie dzielić się z nami swoimi typami. Propozycje do tego wyjątkowego zestawienia wysyłajcie mailowo, na adres glosowanie@kinopolska.pl. Stwórzmy wspólnie niezapomniany program!

 

Aby sprawdzić, czy Wasz ulubiony utwór znalazł się na czele zestawienia, włączcie telewizory 1 listopada o 12. Powtórka programu dzień później o 18.

 

Zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie! Ja będę miał kilka nastrojowych utworów w tym instrumentalnych. "Bema pamięci żałobny rapsod" jest nie do pobicia. Warto by było w tym dniu puścić ten utwór kilka razy. Na przykład na pełną godzinę każdorazowo po trzech kolejnych godzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma! Jak jest:

 

[flash=480,385]http://www.youtube.com/watch?v=watch?v=FFNxAfy6dbY

 

 

Patetyczność tego utworu doprowadza do łez... Przekaz jest niesamowity, ja wręcz widzę, te obrazy o których śpiewa Niemen, kiedy słucham utworu czuję zapach bitwy, słyszę strzelanie rozdygotanej na wietrze chorągwi, świst strzał, widzę te włócznie, szarżujące wystraszone konie, pogrom ludzki... i wiele innych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 listopada na naszej antenie zobaczyć będziecie mogli specjalne wydanie programu 'Nastrojowe' - '60 Najlepszych Nastrojowych'. To do Was będzie należeć decyzja, jakie utwory się tam znajdą i jakie zajmą miejsce! Do piątku możecie dzielić się z nami swoimi typami. Propozycje do tego wyjątkowego zestawienia wysyłajcie mailowo, na adres glosowanie@kinopolska.pl. Stwórzmy wspólnie niezapomniany program!

 

Aby sprawdzić, czy Wasz ulubiony utwór znalazł się na czele zestawienia, włączcie telewizory 1 listopada o 12. Powtórka programu dzień później o 18.

 

Zapraszamy :)

Moja dziesiątka? Kolejność całkiem przypadkowa:

 

Bema pamięci żałobny rapsod

Biały Krzyż

Zegarmistrz światła

Dni, których nie znamy

Jaskółka uwięziona

Wyspa

Barwy jesieni

Do ciebie, mamo

Tomaszów

Gdzie są chłopcy z tamtych lat.

Stracić kogoś

Powrócisz tu

W żółtych płomieniach liści

Wiem, że jesteś tam

Ci, co odeszli

 

Kurcze! Piętnastka! A mam jeszcze tyle propozycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...